Teraz jest 16 cze 2024, 14:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sty 2007, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2007, 20:04
Posty: 12
witam!

Z braku ciekawszych tematów postanowiłem popytać co bardziej doświadczonych graczy: dlaczego unlockom mowicie nie?,dlaczego mecze rozgrywane przeważnie bez unlockow?.Gram w zasadzie tylko assaultem i do tej pory katowałem baura,broń niezła nie powiem,szczegolnie na średni dystans(pojedyncze strzały);ostatnio jednak w zwiazku z zbliżającym sie meczem postanowiłem potrenowac podstawowe bronie assaulta..i co?okazuje sie(jak dla mnie) ,że ta broń jest o wiele łatwiejsza w obsludze,celnosci na bliższy dystans, nie mówiąc juz o waleniu hedów jak jest kongo na mapie;0
Moje konkluzja jest taka ,ze odblokowane bronie nie ułatwiają jakos specjalnie gry(wrecz podstawowe,assaultowe giwery są łatwiejsze w obsłudze)licze na wasze odpowiedzi ,co otym myślicie i wogole ;O
Pozdro żołnierze!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2007, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 21:43
Posty: 97
Lokalizacja: Warszawa (Łomianki)
tu nie chodzi o bronie asfalta, ale o inne zabawki np. miny magnrtyczne, unlocka snipera, czy SLSB- z nimi gra na większości mapach byłaby całkowicie jednostronna i nudna (np. przebij się na Campie przez flagę obstawioną minami, c7 i apm, chronioną przez sniperów zabijających 1 strzałem) Ostatnio i tak gra się więcej z unlockami ale tylko 1 poziomu (tj. granaty, defi, miny EMP, i coś tam jeszcze)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2007, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
gra bez unlocków jest ciekawsza, a nie podnieś potem strzelaj, nie ma spamu granatami itp. takie mapki jak cerber landing, camp gibraltar, fall of berlin są nie do wygrania przez stronę atakującą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2007, 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Ja myślę, że w ligach jak Clanbase, bardziej liczy sie skill, a nie sprzęt, a takie miny czy c4 odwalają za ciebie robotę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2007, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
A co do to dobrego uzywania unlockow skill niepotrzebny? W koncu gdy wrog rowniez jest w nie wyposazony to jest "po rowno". IMO Mulik ma racje, po prostu te wszystkie dodatkowe zabawki zepsulyby jakikolwiek balans na mapach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 01:10 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Na nady i defy jeszcze można się jeszcze zgodzić, ale reszta szmelcu jest nie potrzebna, ma po prostu wyrównać różnica skilla między graczami. Tak samo jak wszystkie zamiany w gameplay'u w BF2 ( ludzie płakali, że bannyhopperzy mogą fragować - wyrzucili strzelanie podczas skoku; lamki płakały, że nie można ustrzelić osobnika robiącego delfinki, żabki - EA zaradziło tym trickom). Te unlocki i niepotrzebne poprawki wprowadzane są tylko, żeby dobrzy gracze nie robili jesieni średniowiecza na początkujących :)

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 01:53 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2007, 20:04
Posty: 12
a ja lubie jesień średniowiecza :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 11:28 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Każdy lubi o ile ją robi ;)

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Moje zdanie jest takie że jak są kto chce to nimi gra, mi to szczególnie nie przeszkadza sam gdzie sie da zostawiam miny magnetyczne - czasem sie czuję jak koń co na drodze zostawia kupy.

Gram co mi wpadnie w łapy np atak tytana bez tego szybkostrzelnego karabinu jest conajmniej trudny, w moim przypadku szturmowiec to co innego tutaj używam tylko "podstawówek" może dla tago że innymi nie umiem się posługiwać.

Wcale nie uważam że lamy grają unlockami, one poprostu zmieniają grę i to dobrze już nawet używanie granatów bardzo zmienia obraz kampa - wyciągnięcie gości z gniazda staje się wykonalne, a jak się gra not FBF bekon załatwia sprawę SJ (pamiętacie jak dynamicznie się grało z SJ???),

A Lailon znowu wypala z korronnym argumentem BALANS! OMG jaki balans pokaż mi jedną zbalansowaną mapę w tej grze jeden zbalansowany tryb rozgrywki, a jak juz pokażesz to powiedz wg jakich kryteriów twierdzisz że jest zbalansowana, IMO (mądre słowo) wprowadzenie unlocków w jednym obszarze narusza balans a w innym wręcz go wprowadza.

Wracając do unlocków przeciez muszą byc lepsze inne bo inaczej jaki byłby sens ich odblokowywania.

Jak widzisz nie wszyscy mówią kategoryczne NIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
No wlasnie nie sa zbalansowane za bardzo i tylko brak unlockow sprawia, ze obie strony maja jakies tam szanse. Z unlockami na wielu mapach bylaby zwykla rzez. Zreszta pisali juz to na forum nie raz i nie dwa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
w Bf2 bylem przeciwny unlockom.Ale w 2412 jakos mi sie spodobaly i sma gram Moim kochanym Voss Larem :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Witaj w klubie Matiassku. :)
W BF2 mało gram i nigdy nie byłem na ranked serwie (może raz ale po chwili kick przez lagi) i czasami tylko na serwach z All Unlocks grałem no i np. trzeba przyznać że broń dla komandosa po unlocku jest lepsza od miniguna w Blackhawku...A w 2142 nie raz padnę w duelu z Krylovem ale pewnie lamka jestem :D

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
unlocki hmm... zależy które np: defibrylator czy granaty są przydatne, zreszta czy ktoś widział walke bez granatów :?: są czsami wręcz niezbędne jak sie jakaś grupa gdzieś obstawi ze wszystkich stron...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Wyspa napisał(a):
zreszta czy ktoś widział walke bez granatów Question

ja, po trzech inf z unlockami mam serdecznie dość, przypomina się spam granatami z dwójki, unlocki śmierdzą i nic tego nie zmieni, Koenig H-AVR sprawia że używanie mecha jest bez sensu, 2-3 strzały i nie ma mecha ;/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Voss śmierdzi, a do tego nie ma szans z dobrym operatorem Krylova w duelu.

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL