Teraz jest 29 mar 2024, 12:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: bf 2142 ns
PostNapisane: 8 lip 2009, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2009, 14:09
Posty: 5
Ludzie, o co ta cala rozmowa idzie?!
O dodatek....

Osobiscie, NIE WIEM i NIE MAM POJECIA jak to jest z NS'em bo od razu kupilem Deluxe i nie moglem go aktywowac. Napisalem do pomocy technicznej i mi go aktywowali :)

A poza tym, w sklepie nie bedzie bo to sie z neta sciaga. Jesli juz to zajrzyj na EMPIK.COM i tam poszukaj. Jak nie to na AMAZON albo EBAY (lub EBUYER). Gdzies musi byc bo jesli go wycofaja to musieli by tez i gre sama wycofac bo jak sprzedaja gre a nie mozna dodatku dostac to bedzie rzez posród graczy bez dodatku. No i nie beda mogli wyrównac szans w grze bez straty progressu.

A to by oznaczalo, ze kazdy bez dodatku by odszedl z gry bo nie ma równowagi w grze. No wez, jak ktos ci do tylka przyczepi RDX'a które strzela seriami z Clarka to odrazu powiesz ze to nie fair.

No ale kogo to obchodzi xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL