Teraz jest 29 mar 2024, 13:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2009, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2009, 15:21
Posty: 26
Mam zamiar zamawiać classic'a deluxe bf2142 ale torche się boję... nie wiem dlaczego mam co do tego złe przeczucia... patrzałem na aukcje wszystkie i na każdej z classic sprzedawca jeszcze nie otrzymał żadnego komentarza a 1 kupiec ma date zakupu 18kwietnia ! więc jak do tego czasu (12dni ~~) piorytetem to nie doszło... a kupiło już 18 osób i 0 komentarzy o tym to się boję zamawiać i wole za 50zł w sklepie obok kupić oryginała - bez ns...

Z tego co pamiętam ns chciałem kupić tylko po to aby mieć ten radar supporta a nic fajnego tam nie znalazłem innego... ns to tylko nowe mapy/odznaczenia/unlocki - a ja tak czy siak grałem na campie i innych to mi wystarczało w 100%. Więc kupować samego BF'a w sklepie Balta za 50zł czy za 40zł ~~ (z przesyłką) czekać do gwiazdki na chomika w pudełku bf'a ?

Edit:

ktoś może już kupował od jakiegoś z użytkowników na allegro wystawiających bf2142 i może powiedzieć że jest on zaufany?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2009, 15:48 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Bugiii napisał(a):
Mam zamiar zamawiać classic'a deluxe bf2142 ale torche się boję... nie wiem dlaczego mam co do tego złe przeczucia... patrzałem na aukcje wszystkie i na każdej z classic sprzedawca jeszcze nie otrzymał żadnego komentarza a 1 kupiec ma date zakupu 18kwietnia ! więc jak do tego czasu (12dni ~~) piorytetem to nie doszło... a kupiło już 18 osób i 0 komentarzy o tym to się boję zamawiać i wole za 50zł w sklepie obok kupić oryginała - bez ns...

Z tego co pamiętam ns chciałem kupić tylko po to aby mieć ten radar supporta a nic fajnego tam nie znalazłem innego... ns to tylko nowe mapy/odznaczenia/unlocki - a ja tak czy siak grałem na campie i innych to mi wystarczało w 100%. Więc kupować samego BF'a w sklepie Balta za 50zł czy za 40zł ~~ (z przesyłką) czekać do gwiazdki na chomika w pudełku bf'a ?

Edit:

ktoś może już kupował od jakiegoś z użytkowników na allegro wystawiających bf2142 i może powiedzieć że jest on zaufany?


Za 50 zl kupisz deluxe edition z Ns.
Z tego co wiem to classic są w sklepach.
Jakieś 2 tyg temu byłem w empiku i był w wersji classic.
Hmmm też nie mam uznania do allegro. Inni piszą że możesz napisać do allegro etc. A w empiku raczej nie będzie chomika.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2009, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
http://www.allegro.pl/item616838517_bat ... _nowa.html

723 komentarze pozytywne. ( 2 neutralne i 2 negatywne)



w sumie 40zł jeżeli boisz się allegro ( nie wiem czego tam sie bać ale mniesza o to :wink: )
a jeżeli nie to 33zł (przelew)

Mój kumpel kupował od tego gościa 2 razy i paczka doszłą. Nie było chomika :stupid: :lol:

Sam też kupowałem z allegro i to nie jeden raz. Bierz z NS więcej zabawy 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2009, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2009, 15:21
Posty: 26
Aj głupi nie pomyślałem... mieszkam w wejherowie a w rumii jest empik ~~...

w pon sie tam przejade chyba ^^ zapytanie o dostepnosc wyslalem

btw: jest gdzies poradnik:

"mam bf'a. co teraz?"

ze tam jak zainstalowac/zarejestrowac itp?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2009, 20:57 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 20:59
Posty: 147
BATTLEFIELD 2142 Deluxe Edition Classic
nośnik: CD-ROM

Nie ma ot jak profesjonalność :lol:
bugiii viewtopic.php?f=47&t=17792 poradzisz sobie

_________________
http://matura2009.edu.pl/przecieki_maturalne_2009


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2009, 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2009, 15:21
Posty: 26
Aj dobra jakoś sobie poradze póki co nie wiem czy w rumii w empiku jest ta gra ;] czekam na odp.

To FAQ co mi podałeś to kompletnie jest dla n00bów :D Już grałem tyle że kupowałem razem z kontem i nigdy nie zakładałem sam... dopóki nie mam bf'a to nie mam więcej pytań :) i raczej nie będe miał... Zamknąć temat :)

i przepraszam za OT

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2009, 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2009, 15:21
Posty: 26
Ostatnie najważniejsze pytanie :]

BF'a będe miał jutro ~~ chyba :P

Format kompa będe miał w piątek

czy jeżeli zainstaluje a potem będzie format to po formacie będe miał to co przed formatem? Profil itp. jest zapisywany na serwerze EA? Czy jak?

I z tą aktywacją NS... jeszcze raz będzie trzeba? W ogóle się aktywuje w Deluxe Classic? Czy coś innego robi?

edit: sry myslalem ze posty sie zlaczal nie chcialem 1 pod 2...

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Ostatnio edytowano 4 maja 2009, 20:29 przez Bugiii, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2009, 20:27 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 20:59
Posty: 147
Profil jest zapisywany na serwerze EA, reszty Ci nie napisze, bo za duzo pisania.
Uzyj opcji szukaj

_________________
http://matura2009.edu.pl/przecieki_maturalne_2009


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2009, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
Ja Ci odpowiem :)

Twoje konto nie zginie i bedzie zapisane na serwerze EA
Aktywujesz NS tylko raz, nie będziesz musiał robić tego pozniej ponownie (jak to zrobić bedziesz miał wszystko napisane po instalacji)
Nie aktywuje sie Deluxe Classic

^Naruto^ oszczędzasz atrament?
Tak własciwie to po co zakładać nowe tematy skoro wszystkie odpowiedzi już były na forum , a jeżeli nie to odp. jest w google ?
I tak właściwie to po co nam forum ?

Do takiego wniosku można dojść jak sie czyta posty "użyj opcji szuka" - a jest ich tak dużo że głowa boooli


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2009, 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2009, 15:21
Posty: 26
^Naruto^ napisał(a):
Profil jest zapisywany na serwerze EA, reszty Ci nie napisze, bo za duzo pisania.
Uzyj opcji szukaj

cudaks napisał(a):
Ja Ci odpowiem :)

Twoje konto nie zginie i bedzie zapisane na serwerze EA
Aktywujesz NS tylko raz, nie będziesz musiał robić tego pozniej ponownie (jak to zrobić bedziesz miał wszystko napisane po instalacji)[/b]
Nie aktywuje sie Deluxe Classic

^Naruto^ oszczędzasz atrament?
Tak własciwie to po co zakładać nowe tematy skoro wszystkie odpowiedzi już były na forum , a jeżeli nie to odp. jest w google ?
I tak właściwie to po co nam forum ?

Do takiego wniosku można dojść jak sie czyta posty "użyj opcji szuka" - a jest ich tak dużo że głowa boooli


Fakt - Cudaks wyjaśnił doskonale w jednym zdaniu... Zauważ że jak pisałeś o tym że nie napiszesz to użyłeś 8 wyrazów a pisząc odpowiedź cudaks użył ich tylko 11 ;] więc mogłeś już napisać :P może się czepiam szczegółów może nie potrafiłeś tak tego sformułować a może nie wiedziałeś ;]

W każdym bądź razie Dzięki za odp... a co do tych postów z "użyj opcji szukaj" to po części masz racje Cudaks ale wiesz mnie też krew zalewa jak sie siedzi dłużej na forum sie wszystkie tematy świata widzialo a tu Ci wyskakuje jakiś LubieKaKaUkO666 i pisze pytanie na które odpowiedź znajduje się dosłownie 5 tematów niżej... wiem jak to jest... tyle że ja nie mam czasu aby siedzieć na szukajce... teraz koniec szkoły to trza sie uczyć ~~

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2009, 21:47 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 20:59
Posty: 147
Forum jest po to aby dyskutowac na dany temat, wyrazac wlasne zdanie, ew. pomagac.
Jesli taki temat juz byl to niech uzyje opcji szukaj, a forum moze byc do ogolnych tematow ktore ciagle moga byc nowe nie powtarzajace sie.

_________________
http://matura2009.edu.pl/przecieki_maturalne_2009


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2009, 00:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
Bugiii wiem że dobrze jest uzyć opcji szukaj ale np w twoim przypadku to było zbędne. Jak ktoś tu potrzebuje pomocy mam wrazenie ze najpierw userzy wyzwią go ostatniego kretyna a pozniej mu pomagają. :stupid:

^Naruto^ - według twojej teorii nie powinno być na tym forum działu Problemy bo tam sie pomaga najwięcej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2009, 14:31 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 20:59
Posty: 147
cudaks napisał(a):
^Naruto^ - według twojej teorii nie powinno być na tym forum działu Problemy bo tam sie pomaga najwięcej

Nie nad interpretuj moich słow, wyraznie napsialem, że
Ja napisał(a):
Forum jest po to aby dyskutowac na dany temat, wyrazac wlasne zdanie, ew. pomagac.
Jesli taki temat juz byl to niech uzyje opcji szukaj, a forum moze byc do ogolnych tematow ktore ciagle moga byc nowe nie powtarzajace sie.

_________________
http://matura2009.edu.pl/przecieki_maturalne_2009


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2009, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
Pewna święta zasada jest,

Wszystko jest w instrukcji obsługi...

shame on you.

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL