Teraz jest 20 kwi 2024, 04:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
Aleś Ty Rubicon pro... Może teraz zarzuć mi, że gdybym nie jechał na soundzie (a do niedawna grałem) to bym nie osiągnął w bf'ie tego co osiągnąłem. Fakt, Twoją wiedzę o cfg widać można do 4 litery rozbić... Te całe ussersettings.con ch**a daje, naprawdę. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy defem a innymi magicznymi cyferkami. MD5 też ssie bo i tak każdy kto poszuka 10 min w internecie znajdzie jak obejść to wykrywanie. Oszczędzę Ci tego i od razu powiem. Wpisz sobie ulubionego cfg do pliku profile.con, który znajduje się w moich dokumentach. A tam gdzie się kiedyś wpisywało ustaw pliki na "tylko do odczytu" Potem wejdź na serwer i zagramy. Chyba domyślasz się, że i tak nie będziesz miął szans np. ze mną, elexem, masterem, sirem, venomem wesem itp.. Wiesz dlaczego? Ano dlatego, że my graliśmy w bf'a jak wy mówiliście na chleb "dywan"...

P.S. I nie wyjeżdżaj mi z tekstami typu: "to zagrajmy cq" bo serio zbiorę 8 graczy i spiorę wam tak tyłki, żebyście się tak nie napinali każdemu grającemu inf proponując mecz cq... :PPP

Sprawdzanie CFG na singlu :lol: :stupid:

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Yazi napisał(a):
Chyba domyślasz się, że i tak nie będziesz miął szans np. ze mną, elexem, masterem, sirem, venomem wesem itp.. Wiesz dlaczego? Ano dlatego, że my graliśmy w bf'a jak wy mówiliście na chleb "dywan"...


"Wy" czyli co - chodzi ci o cały klan (56ks)...

A co do tego zdania dotyczącego dywanu to poinformuje was że Rubicon ma grubo po trzydziestce :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 21:06 
Offline

Dołączył(a): 1 lip 2009, 20:02
Posty: 2
Ale jesteście śmieszni i żałośni...
Tak niedawno się zachwycali a teraz low?
A kto to mówi na PL4FC? Zabawmy się w zgadulę:
Cytuj:
Polecam. Dlaczego? Bo był w moim klanie od początku i właściwie do końca, bo teraz XIII powoli się rozpada po zmianie CLa. Moge powiedzieć że to jeden z najlepszych graczy jakich miałem przyjemność trenować :) Zna wiele przydatnych taktyk czy zwyczajnych "sztuczek" które poznał w naszym klanie i pewnie z chęcią się z nimi z Wami podzieli :)


albo
Cytuj:
Ja myslalem, jak tylko zobaczylem u was jego rekrutacje, ze okres rekrutacyjny bedzie trwal tylko chwilke a tu cicho i wogle jakby umarl. A przeciez, jak to nazwał Darth na naszym forum, Pajo to diament :)

"Pajozi radzi sobie bardzo dobrze, zarówno jeśli chodzi o strzelanie jak i o ogarnianie, jest to wedłóg mnie diament ,który trzeba jeszcze tylko doszlifować"

Powiem tak, Ten rekrut przejdzie wasze oczekiwania :}


BUHAAAAAAAAA HAAAAAAA OWNED xD


Wiecie, niektóre osoby wyznają zasadę trzeba wszystkiego w życiu spróbować, nawet w grach tweak, cheat a potem zjechania przez mega pro. Ot ciekawość jak to jest. Ktoś kto ma kilkuletnie dzieci może powiedzieć, że tak robią dzieci. Mówisz im nie dotykaj bo się poparzysz a one i tak dotkną bo chcą się przekonać czy to prawda. Następnym razem już tego nie zrobią, bo wiedzą że to nie przyjemne (no chyba że zalążek sadomaso albo czegos innego). Ale powiedzcie mi czy starsi nie próbują tableteczki, skręcika, alkoholu? Jak ktoś w to wpadnie po kolana to już nic dla nikogo nie znaczy ale czy to oznacza ze zawsze był szmatą? Czy może coś do tego doprowadziło? Charakter takiej osoby + okoliczności + ciekawość. Dla was nie ma usprawiedliwienia, rozumiem. Ale chcecie zrobić jak ktoś tu pisze mauzoleum. Tak jakby wam po pijaku dziewczyne w krzakach wyp***.
Zmiana niku, xfire, proste. GG, email trzeba znajomym nowy podać że też ku... część kojarzy jedno z drugim. Imię i nazwisko - fu.. było nie podawać jak było równo pod sufitem. Jeszcze jest w jednym miejscu ale niech usuną, bo jeszcze jakiś pizduś przyjedzie i będzie po mieście szukał. Ciekawe jak by to było :roll: tyle że tym razem to on by się mógł stać tą stroną wypróbowującą ostrzerzenie nie wchodzodź w ta bramę bo się sparzysz towarzystwem.
pl4fc mają teraz przes... bo wiadomo typowe polaczki na siebie naskakują przy byle okazji a teraz to nie byle co, bo "diamencik" pana Dartha... pewnie jakby nie odejśćie z XIII to teraz PL4FC by srało na nich....
jesteście siebie wszyscy warci... hahahahahaaa

---
To mówiłem ja... Jarząbek...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2008, 17:34
Posty: 19
Lokalizacja: 3 planeta od Słońca
Yazi napisał(a):
Aleś Ty Rubicon pro... Może teraz zarzuć mi, że gdybym nie jechał na soundzie (a do niedawna grałem) to bym nie osiągnął w bf'ie tego co osiągnąłem. Fakt, Twoją wiedzę o cfg widać można do 4 litery rozbić... Te całe ussersettings.con ch**a daje, naprawdę. Potem wejdź na serwer i zagramy. Chyba domyślasz się, że i tak nie będziesz miął szans np. ze mną, elexem, masterem, sirem, venomem wesem itp.. Wiesz dlaczego? Ano dlatego, że my graliśmy w bf'a jak wy mówiliście na chleb "dywan"...

P.S. I nie wyjeżdżaj mi z tekstami typu: "to zagrajmy cq" bo serio zbiorę 8 graczy i spiorę wam tak tyłki, żebyście się tak nie napinali każdemu grającemu inf proponując mecz cq... :PPP


Chłopcze (bo tak mówię do dzieci) po pierwsze to sr**m na te wasze plaYowskie configi, po drugie ja nie masturbuję się grając w BF'a tak jak ty, po prostu pogrywam sobie jak mi się nudzi, po trzecie to jak ty ssałeś cyca mamusi to ja już jeździłem swoim pierwszym autkiem (na które ty mówiłeś brum-brum), po czwarte w CQ ta akurat jesteście ciency jak du*a węża i nasz drugi skład was zjedzie jak bure suki... ponad to dodam że jak paru od was wbijało na nasz serwer to zawsze po góra pięciu swoich zgonach (które następowały co parę sekund) natychmiast zwijaliście kity z serwera (bo przecież takim pr0 nie wypada ginąć co i rusz). Jesteśmy gotowi na sparing CQ 8 v 8 w każdy weekend w godz. 20-22...

Dobra rada: nie pręż się tak chłopcze, bo cię mama będzie musiała z tego wysiłku jutro po schodach wnosić.

P.S. Wyrazy ty, cię , ciebie... CELOWO pisane małą literą, nie szanuję gó**iarzy którzy mają się za Bóg wie co !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 23:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2006, 12:15
Posty: 48
Lokalizacja: Gdańsk
Rubicon-PL napisał(a):
... po prostu pogrywam sobie jak mi się nudzi ...


nie chce tu ognia robić ale ... w sygnaturce z xfire masz >1900 godzin w BF2142
ciekawe życie mężczyzno :D

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
A my nie szanujemy pełnoletnich osób , które uważają się za Bóg wie co.
Mnie nauczono co to kultura osobista, i że należy nie które rzeczy pisać z dużej litery.
Skoro jesteśmy w CQ o kant dupy rozbić to czemu płakaliście jak dostaliście z Team Poland w cq, pisząc że jak to możliwe że rok nie gramy a jedziemy was jak " bure suki" piękne określenie . :)

Jesteś po 30-stce jak to napisał ktoś na forum, a zachowujesz się jak w piaskownicy. Troszeczkę ogaru nie zaszkodzi.
Zmieniasz zdania jak panna w ciąży, że tutaj próbowaliśmy a w następnym poście, oj nie to nie ja... a fe...

pogrywasz w bf-a jak Ci się nudzi ? 30 na karku a tutaj 1900 godzin przegrane. Widocznie bardzo Ci się nudzi :)
Skoro jesteście takimi Bogami Conquesta, to dlaczego nie jesteście top1 CQ ?

Pomimo że Ty wypowiadasz się w sposób, no nie wiem, dla mnie żałosny.

Jeżeli jesteście tacy hardzi, to możemy zebrać 8 graczy. Ale nie wiem czy takie lamcze jak my, są wstanie dorosnąć do pięt wam.
A i jeszcze, skoro jesteśmy tacy słabi w CQ, to czemu 4 naszych gra w reprezentacji Polski ?
Na następne mecze, zrobimy dla was miejsce i pokażecie jak to jest grać i dostawać w dupe od Team Kamczatka.


edit//

Nie wiem czy jest sens grania, kiedy to 5 minut po rozpoczęci wychodzicie z serwera. Miło nieprawdaż ? :)

Pozdrawiam
Elex

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 23:58 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
Grozisz mi? Nikomu nic nie muszę udowadniać... Nie krzyczę jaki to ja pro chociaż wygrałem to co wygrałem i w cq i na inf a się tym nie chwale. Skoro nie wiesz jak plaY grał (jak się jeszcze grało) cq to Twój problem. Ja też nie lubię zarozumiałych typów... To, że masz 30 lat to mnie ch obchodzi bo dla mnie będąc na serwerze czy forum jesteś takim samym człowiekiem i szacunek do Ciebie mam. Skoro Ty nie masz go do innych to tylko w ten sposób pokazujesz swój poziom. Nie chcę się kłócić i życzę wam powodzenia w ligach cq z ilością aktywnych klanów równą 3.


Z mojej strony EOT.

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 00:23 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2008, 17:34
Posty: 19
Lokalizacja: 3 planeta od Słońca
k4pi napisał(a):
Rubicon-PL napisał(a):
... po prostu pogrywam sobie jak mi się nudzi ...


nie chce tu ognia robić ale ... w sygnaturce z xfire masz >1900 godzin w BF2142
ciekawe życie mężczyzno :D


Widzisz tak się dziwnie składa, że od ponad 2 lat w BF'a pogrywa również mój 13-letni syn, więc co najmniej połowa tych godzin to w zasadzie jest Jego. Więc swoje "przygadywanki" możecie między bajki włożyć, po drugie nie wyskakuj mi z kulturą, podczas gdy jakiś śmieszny pr0 kolo mi wyskakuje z tekstem w stylu:

Yazi napisał(a):
że my graliśmy w bf'a jak wy mówiliście na chleb "dywan"...

To, że masz 30 lat to mnie ch obchodzi bo dla mnie będąc na serwerze czy forum jesteś takim samym człowiekiem i szacunek do Ciebie mam


TAK TAK...POKAZAŁEŚ PEŁNĄ KULTURĘ, najwyraźniej jakieś wydarzenie odjęło Ci chwilowo rozum.

Tak czy siak cieszy mnie jedno, strasznie zabolał wielu z Was mój pierwszy post, nie podzielający waszej podniety z nadzwyczajnego odkrycia: Pajozi czituje.
Zrobiliście z tego złapania wręcz święto narodowe, szkoda tylko że od kilkunastu miesięcy zapewne czitował, a dopiero jak wielu z Was dostało ostre bęcki, to dostaliście rychło w czas totalnej sraczki. Elex w Twojej dalszej wypowiedzi widzę że rakiem bo rakiem, ale wycofujecie się z tego sparu... no cóż mocni w gębie, ale bojący się to udowodnić w grze.
Jeżeli już straszycie:

Yazi napisał(a):
I nie wyjeżdżaj mi z tekstami typu: "to zagrajmy cq" bo serio zbiorę 8 graczy i spiorę wam tak tyłki, żebyście się tak nie napinali każdemu grającemu inf proponując mecz cq... :PPP


To śmiało zagrajmy, nawet jak przegramy to na wesoło bez "prężenia pośladków" co jest jak widziałem zawsze w Waszym zwyczaju.

Elex napisał(a):
Skoro jesteśmy w CQ o kant dupy rozbić to czemu płakaliście jak dostaliście z Team Poland w cq, pisząc że jak to możliwe że rok nie gramy a jedziemy was jak " bure suki" piękne określenie . :)


O czym Ty piszesz... nie mam bladego pojęcia, przytaczasz jakieś nie mające miejsca wydarzenia wyssane z palca :shock:

Elex napisał(a):
Nie wiem czy jest sens grania, kiedy to 5 minut po rozpoczęci wychodzicie z serwera. Miło nieprawdaż ? :)


Piłeś coś czy wciągałeś nosem ? To Wy wychodzicie po paru zgonach z naszego serwera.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 00:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
Zawsze możecie przyjechać na lana i pokazać jak gracie.
Zapraszamy :)

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 00:43 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
Hmm Rubicon gdybyś był na bieżąco to byś wiedział dlaczego aż taki o to hałas. Ano dlatego, że Pajozi był ostatnimi czasy bardzo barwną postacią polskiej sceny (trudno to nazwać sceną ale jednak jakaś jest) oraz adminem sekcji 2142 w ESL. To dlatego ta jak to nazwałeś podnieta. :)

Oczywiście, że zagralibyśmy ale jak powracają ludzie bo mamy 6... Typowo 4fun, bez napinki. Owszem spinaliśmy się ale jak graliśmy w ligach. Teraz to czysta gra ff :/

Koniec flejmu bo żenujące to jest.
pzdr :)

p.s. co do uber play'owskich konfigow to proszę bardzo. Oto on:
LocalProfile.setName "Yazi^PL"
LocalProfile.setGamespyNick ""
LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount "Yazi"
LocalProfile.setEAOnlineSubAccount "Yazi^PL"
LocalProfile.setTotalPlayedTime 17508.9
LocalProfile.setNumTimesLoggedIn 14
LocalProfile.setRank 36
LocalProfile.setCareerPoints 44471
LocalProfile.setLastBaseUpdate 1224931976
LocalProfile.setCurrentProfileLatestAwards "400 643" "202 45" "401 172"
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 0 0 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 0 0 3
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 0 1 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 0 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 0 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 0 1 1
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 1 0 3
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 1 1 3
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 1 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 1 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 0 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 2 0 1
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 2 1 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 2 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 2 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 0 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 3 0 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 3 1 15
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 3 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 0 3 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 1 0 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 0 0 3
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 0 1 11
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 0 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 0 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 1 1 1
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 1 0 6
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 1 1 1
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 1 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 1 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 1 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 2 0 15
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 2 1 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 2 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 2 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileHeavyArmor 1 3 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 3 0 7
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 3 1 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 3 2 0
LocalProfile.setCurrentProfileKitSetting 1 3 3 0
game.lockfps 250
renderer.drawFPS 1
pb_sleep 500
pb_writecfg
pb_system 1
pb_LogToFile 1
pb_SsLog 1
pb_SsSave 1

Ahhh super nieprawdaż?

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 01:37 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2008, 17:34
Posty: 19
Lokalizacja: 3 planeta od Słońca
Yazi napisał(a):
Hmm Rubicon gdybyś był na bieżąco to byś wiedział dlaczego aż taki o to hałas. Ano dlatego, że Pajozi był ostatnimi czasy bardzo barwną postacią polskiej sceny (trudno to nazwać sceną ale jednak jakaś jest) oraz adminem sekcji 2142 w ESL. To dlatego ta jak to nazwałeś podnieta. :)


Wiedziałem o tym od samego początku, ale ktoś Go na tą funkcję wybrał, prawda ?


Elex napisał(a):
Zawsze możecie przyjechać na lana i pokazać jak gracie.
Zapraszamy :)



To fakt, ale ponoć ma być tylko tryb infantry, pomimo tego że nie jesteśmy w tym trybie orłami... to może tak łatwo skóry nie oddamy, choć przyznam :lol: kiepsko to widzę. Na szczęście nie byłem na poprzednim lanie po to żeby cokolwiek wygrywać, tylko po to żeby się spotkać, więc założenie na nadchodzącego lana mam nad wyraz podobne.

Yazi napisał(a):
Oczywiście, że zagralibyśmy ale jak powracają ludzie bo mamy 6... Typowo 4fun, bez napinki. Owszem spinaliśmy się ale jak graliśmy w ligach. Teraz to czysta gra ff :/


Jasne że chętnie z Wami zagramy... zawsze to fajniej zagrać z Polakami, przynajmniej PINGi podobne :D

Yazi napisał(a):
Koniec flejmu bo żenujące to jest.
pzdr :)


To fakt, też mnie poniosło, a miałem napisać tylko jeden post, stary a głupi.

Yazi napisał(a):
p.s. co do uber play'owskich konfigow to proszę bardzo. Oto on:
LocalProfile.setName

Ahhh super nieprawdaż?


Daj spokój, nigdy nie ustawiałem nic ponad to, co można ustawić w opcjach gry i tak mi zostanie. Nawet nie znam odpowiedzi na Twoje, zapewne retoryczne pytanie. Z mojej strony to koniec offtopu.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 09:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Hym musze przyznać że filmik niestety nie pozostawia mi złudzeń - wszystko się da wytłumaczyć ale chyba nie ta nieszczęszną 2:17.

Przykro mi bardzo bo zajebiscie sympatyczny chłopak wylądował po ciemnej stronie mocy, nie umiem sobie wytłumaczyc jaka jest przyjemnośc z wygrania czegoś nieuczciwie jeszcze żeby była z tego jakas kasa można by tego msx traktowac jak inwestycję, ale zeby ego porawić.

Jak na to patrzę to i w bf2 inf mamy sotatnio szalenie zaskakujące osiągnięcia, sporo trenując można poprawić skila o 20-30% ale o 500% - hym w tym kontekscie zastanawiające.

Nie ma wyjścia trza bedzie wszystkie mecze PC analizować demka, może sie scena przeludni.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Kilka klanów już ze sceny odeszło ale widze, ze sie nie nudzicie. Heh, jedynie piaskownica sie nadal powieksza. have fun :)

Yazi napisał(a):
I nie wyjeżdżaj mi z tekstami typu: "to zagrajmy cq" bo serio zbiorę 8 graczy i spiorę wam tak tyłki, żebyście się tak nie napinali każdemu grającemu inf proponując mecz cq...
Rubicon-PL napisał(a):
po czwarte w CQ ta akurat jesteście ciency jak du*a węża i nasz drugi skład was zjedzie jak bure suki...
przynajmniej macie poczucie humoru :omg:

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:36 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Wszystkie pb_ss od kiedy używał wallhacka były czarne, że nikt nie wykrył ? Dobrze rozumiem ?
@down, był użytkownikiem Visty/7 ? 2. Na Viscie/7 nadal są black pb_ss ? :o

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Ostatnio edytowano 2 lip 2009, 10:43 przez Blizzard_, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2007, 13:30
Posty: 21
dobrze
Wczesniejsze SS były prawidłowe, te z serwera SWT juz czarne.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL