Teraz jest 25 kwi 2024, 22:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2009, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2005, 20:46
Posty: 705
Lokalizacja: Zielona Góra
No to fail :( A ostatnio nawet Pajoziego polubiłem i wręcz byłem pewny, że gra czysto a tu klops :/

P.S. wygrałem 1na1 z cziterem :P

_________________
Tylko Battlefield! www.linkinpark.com & www.fortminor.com
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 10:55 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2009, 16:34
Posty: 2
Następny będzie gracz który przeszedł MEGAmetamorfoze skilla Eas ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 10:58 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2007, 11:57
Posty: 179
Lokalizacja: XIII.PL Wes=*
Ponieważ pajozi kasuje z profilu wszystko co o nim napiszemy i chyba stara się wyparować, utworzyliśmy klub na ESL, aby tam tępić to co zrobił. Jeśli nas popierasz dołącz, nie ma hasła. Oto link http://www.esl.eu/eu/team/4244539/

_________________
http://www.trzynastu.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Żeby nie było że 56KS trzyma cheaterów w klanie podaje te 2 linki:
http://56kompania.pl/viewtopic.php?t=1573
http://56kompania.pl/viewtopic.php?t=1574


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 11:54 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2007, 13:30
Posty: 21
DarthPol napisał(a):
Ponieważ pajozi kasuje z profilu wszystko co o nim napiszemy i chyba stara się wyparować, utworzyliśmy klub na ESL, aby tam tępić to co zrobił. Jeśli nas popierasz dołącz, nie ma hasła. Oto link http://www.esl.eu/eu/team/4244539/

Dziecinniejesz na starosc.
Pajozi przyszedl, odszedl i zycie toczy sie dalej, pozostalo mauzoleum postawione przez Dartha :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 12:50 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2007, 11:57
Posty: 179
Lokalizacja: XIII.PL Wes=*
Widzę, że dla Ciebie sprawa jest prosta, dla mnie nie bardzo. Niestety nie mam tak luźnego podejścia to cheaterów i nie potrafie zapomnieć w 5 minut. Ktoś może mnie jechać, łamać zasady serwera, teamkillować a nawet publicznie obrażać, ale cheaty są ponad to wszystko, zwłaszcza po tym ile z tym człowiekiem graliśmy.

_________________
http://www.trzynastu.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2008, 17:34
Posty: 19
Lokalizacja: 3 planeta od Słońca
Darth... powalająca wypowiedź, wręcz łapiąca za serce, może zaparz sobie ziółek na nerwy (podpowiem jakie...: kozłek lekarski, zwany powszechnie walerianą, melisa lekarska, chmiel zwyczajny oraz męczennica cielista, zwana passiflorą)
Najwyraźniej dalej większość z Was uważa ZWYCZAJNĄ GRĘ, służącą zabiciu czasu i dobrej zabawie... za wydarzenie godne wpisania tego zagadnienia do swojego CV. Ciekawe ilu z Was nie spało po nocach lub budziło się zlanych potem, z powodu tego, że Pajozi ich zabił w BF'ie ? Najzabawniejsze że wczoraj wręcz się gotowało na forach polskich klanów, masa filmów (YouTube, Battlerecorder) aktorzy: Pajozi i Harnaś... oscarowe role, NIESAMOWITE <ziewanie>.
Jeszcze nie widziałem tak licznej obsady naszego forum przez innych klanowiczów... oczekujących na rozwój wydarzeń niczym na nadchodzący konflikt izraelsko-irański, ŚMIESZNE.
Fakt że piszecie jeszcze posty świadczy że na szczęście nie "pruliście" sobie żył. Pytanie, ilu jeszcze jest wśród nas takich "naprężonych" graczy ? Pajozi nie jest pierwszy i nie ostatni. Wypowiada się tu wielu, których bez zmienionych CFG też byśmy nie widzieli na scenie BF'a. Im więcej ujadają tym bardziej chcą wybielić swoje DU**KO ! Wyczyn Pajoziego dał im taką możliwość, w myśl zasady "im więcej napiszesz, tym jesteś bielszy".

irek1981pol napisał(a):
Nie na darmo DeeJay pracował nad pręgierzem, aby utrudnić oszustom grę na naszych serwerach. Szkoda tylko, że jeden klan się dołączył do projektu. Jakby zebrały się wszystkie klany posiadające serwer nie pograliby na serwerach oznaczonych .pl
A może boją się podłączyć, bo serwery muszą być podpięte pod PBBans, GGC??
Nie wiem, nie mi oceniać innych.


A to dobre, nie umiesz powiedzieć wprost ? Piszesz jak jakaś baba, złap się za jaja chłopie, jeśli je masz !
Raptem są trzy polskie serwery rankingowe, dwa podpięte pod cudo zwane "pręgierz", jeden nie podpięty... czyli nasz, 56 Kompanii Specjalnej. Tak trudno zapytać wprost, czemu nie jest ??

Odpowiem w stylu odpowiedzi wielu klanowiczów =SWT=...
Ponieważ to nasz serwer, my za niego płaciliśmy i my będziemy decydowali kto na nim gra, a kto nie ! (prawie żywcem wyjęty tekst ze starego forum SWT, dotyczący ich "rankeda")

Na naszym serwerze, tylko dzięki PAJOZIEMU, zainstalowany jest MD5 (a to dobre, co nie ?), ten sam jak na dwóch innych polskich serwerach, jest zawsze aktualny PB... i czego chcieć więcej do zabawy ?
Jeśli nawet ktoś wyda nam się podejrzany, oglądamy jego wyczyny po grze (włączony battlerecorder). Na stan obecny mamy zbanowanych 8 graczy z czego połowa jest z klanu **01** z przyczyn opisanych na naszym forum.
Jedyne co jest niedozwolone na naszym serwerze, to baseraping dwóch wiadomych baz KPA, i choć za to lecą BANy, to założę się że większość tych graczy nawet nie wie co to jest "baseraping"... i co ? Czy "magistrowie" od pręgierza wytłumaczą im to zagadnienie ? NIE... a gracze będą za tak błahe przewinienie wisieli na pręgierzu najpierw 72 godziny a potem dwa tygodnie. IDIOTĄ jest ten co myśli że jeśli do tej pory nie wiedzieli co to "baseraping", to po tych dwóch tygodniach już tą wiedzę posiądą !

Tak wygląda męskie postawienie sprawy... kolego Irku.

P.S. Nie pochwalam postawy "oscarowych aktorów", ponieważ psuje ZABAWĘ, aczkolwiek dzięki Pajoziemu paru z nas mogło poznać siłę zmienionych CFG (sprawdzane na singlu), co wyjaśnia nad wyraz parę naszych (dawnych) sparingów z "wiadomymi" klanami i ich łatwość w ubijaniu HeadShotów. Choć je poznaliśmy, i tak z nas nikt z nich nie skorzysta, bo na szczęście w 56KS nie ma żadnych "prężących sutki" w każdej rozgrywce graczy !
Nie atakuję klanów XIII czy PL4FC, choć nie wierzę że nikt z tych klanów nie miał choć "maciupcich" podejrzeń podczas pobytu Pajoziego w tychże klanach ( nie ważne, było minęło).

Wszystkim życzę luźniejszego podejścia do zabawy w gry... TYLKO ZABAWY !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 00:41
Posty: 33
Wiesz rubik
Jakbyś się spytał jak zainstalować MD5 to by ci powiedzieli, nic samemu się nie zrobi.
A co do pręgierza, pręgierz jest dla chętnych a Irek nie wie ile jest polskich serwerów w BF2142 także to nie był/jest atak na ciebie lub twój klan.
Jeżeli chcecie banować kogo uważacie to luzik, nie zakazujemy.

Master Pio a raczej Venom, ciekawe gdzie napisałem, powiedziałem że u nas jest inaczej, cfg w naszym klanie są a jak się ich przyłapie to zostają wyrzuceni, proste, nie da się tego w 100% wyeliminować do czasu gdy gracz nie zostanie złapany.
Tak wypieramy się cfg i innych dopalaczy bo mogę w swoim jak i wielu innych imieniu powiedzieć że my gramy czysto, pajoziemu też wierzyliśmy, czegoś używał, trudno, do reszty placków nie stracę zaufania przez jednego osobnika.

PS. Sokar podaj linka do tego posta w oryginale bo chyba go nie widziałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
A czym wy dyskutujecie przerąbał sobie opinie i tyle. Jedne to go zbanować, chociaż i tak nie długo bedzie miec nowy guid nowy nik i nikt nie bedzie wiedział ze to on :P

Poco tyle pisać o cheacie ? To nie był jakiś gracz który reprezentował POLSKĘ więc dajcie spokój i zamknijcie ten temat bo chyba zaraz postawicie pomnik oznajmiający że Pajo to cheat :!: Ja mam to w d..uszy stał się dla mnie podczłowiekiem i koniec tematu dla mnie......

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 17:00 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2006, 11:44
Posty: 29
Lokalizacja: Warszawa
Rubicon-PL napisał(a):
A to dobre, nie umiesz powiedzieć wprost ? Piszesz jak jakaś baba, złap się za jaja chłopie, jeśli je masz !
Raptem są trzy polskie serwery rankingowe, dwa podpięte pod cudo zwane "pręgierz", jeden nie podpięty... czyli nasz, 56 Kompanii Specjalnej. Tak trudno zapytać wprost, czemu nie jest ??


N/c
Bo może nie chcecie.

Jak Kamaker wspomniał mało gram w tą grę. Pręgierz podczepiony jest pod BF2, BF2142, CoD4. Jakbyś łaskawie zajrzał to byś wiedział że właśnie o takie gry mi chodziło.

Chłopakom przewróciło się we łbie i tyle. Czituchom mówimy WON.

_________________
Nie ma jak relaks BF2, to jest WOJNA panowie i nie ma co się rozczulać:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2007, 10:24
Posty: 8
Rubicon ty za to przesadzasz w drugą stronę :]

Cytuj:
aczkolwiek dzięki Pajoziemu paru z nas mogło poznać siłę zmienionych CFG (sprawdzane na singlu)


Jakoś nie mogę się powstrzymać od pytania jak CFG można sprawdzać na singlu?

No chyba, że jedną tajemniczą rzecz ale jej bym nie nazwał cfg tylko cheatem...

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
to tak

1. co do cfg na singlu.
NIe wiem jak może Ci działać coś, co uaktywnia się poprzez zalogowanie do profilu na necie.
Nie wiem, może jesteś Bogiem?

2. na singlu masz pingu 0, co za tym idzie nie ma lagów, hitboxów w dupie, itp. = łatwiej się strzela ! czyż to nei piekne ?

3. co do pręgierza, ggc, md5toola, chwała za to że jest to. Jak widać działa świetnie, skoro od miesiąca dzień w dzień gra cziter i nikt o tym nie wie :)

4. Gratuki terror za wygranie :D

5. Niby wielce przeżywamy, a nie będe mówił jakie akcje sami odwalacie :)
Dzwońcie, dzwońcie psychopaci...

co do wypowiedzi że większości ludzi nie zobaczylibyśmy bez cfg na serwerach, notabene żałosne :)

Regards
Elex

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:01 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2008, 17:34
Posty: 19
Lokalizacja: 3 planeta od Słońca
Elex napisał(a):
1. co do cfg na singlu.
NIe wiem jak może Ci działać coś, co uaktywnia się poprzez zalogowanie do profilu na necie.
Nie wiem, może jesteś Bogiem?
3. co do pręgierza, ggc, md5toola, chwała za to że jest to. Jak widać działa świetnie, skoro od miesiąca dzień w dzień gra cziter i nikt o tym nie wie :)


Nie mam zielonego pojęcia o CFG, i nie ja to sprawdzałem, może było sprawdzane na multi, a mnie się coś pogibało (źle usłyszałem). Za to widzę że jest tu sporo ekspertów od CFG, czyli jednak się nie myliłem z tekstem o wielu wielu graczach bawiących się w to szambo. GRATULUJĘ !
Jakbyś był choć deczko bardziej kumaty, to wiedziałbyś że wspomniany "duecik" był w 56KS raptem 6 dni, i gwóźdź programu :lol: może ze dwa razy grał na naszym rankingowym serwerze... za to miesiącami grał na serwerach podpiętych pod wszystkie wymienione tu cuda, świetna reklama tych wszystkich pręgierzy, PBBans'ów, GGC , naprawdę padam na kolana przy tych śmiesznych, jak widać tu najwyraźniej... programikach :lol:
Czy jestem Bogiem, choć urodzony 24.12. nie poczułem nic boskiego jak na razie, i staram się trzymać od wszystkich bóstw jak najdalej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Slowa pajozi i "ekspert" od cfg sie nawzajem wykluczaja :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2007, 10:24
Posty: 8
Cytuj:
Nie mam zielonego pojęcia o CFG, i nie ja to sprawdzałem, może było sprawdzane na multi, a mnie się coś pogibało (źle usłyszałem).


Z twoich wypowiedzi wnioskuję, że to ludzie z twojego klanu sprawdzali. Wynika z tego, że albo wasz klan łącznie z Pajozim nie ma w ogóle pojęcia o cfg(choć wątpię, żeby ktoś sprawdzał je na singlu) albo jak sam napisałeś używali tego na multi a to już trochę inna rzecz :]

Cytuj:
PBBans'ów, GGC , naprawdę padam na kolana przy tych śmiesznych, jak widać tu najwyraźniej... programikach


Co do tego się zgodzę na tą chwilę PB robi bardzo mało by utrudnić życie cheaterom.

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL