Teraz jest 29 mar 2024, 01:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 wrz 2010, 22:00 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
Witam!!

Zapraszam wszystkich scenowiczow kazdej z platformy Battlefielda na co 2-3 tygodniowe programy zatytulowane: Na dywaniku....przeprowadzamy w dobrym nastroju wywiady,pytamy o historie klanowe, beda wystepowac weterani sceny bfa: BF2, BF1942, BF2142 i innych oraz kontrowersyjni gracze sceny-cziterzy ktorzy wpadli dzieki PB,spotkamy sie takze z zalozycielami najbardziej znanych klanow polskiej sceny BFa. Cenzura nas nie obowiazuje,tylko dla ludzi o mocnych nerwach;P na koniec smieszne filmiki. Jezeli nie lubisz ostrego jezyka i glosnych smiechow NIE WCHODZ!! Pierwsze 2 programy:

1.Wywiad z Avkiem graczem Exavsu obecnie jeden z graczy Team Poland BF2,gosciennie DeathName-jeden z redaktorow Battlefield.pl

http://www.livestream.com/bfzone/video? ... 3cb5f4ba7c

2.Wywiad z Sztandarem,Roba,Grubberem-gracze SOFu oraz gracze Team Poland BF2

http://www.livestream.com/bfzone/video? ... c8e5b8a1eb



w nastepnym programie postaram sie o graczy BF1942, badz BF2142,jezeli macie jakies pomysly,pytanie,kierujcie sie do mnie na PW.


Do modow,adminow: Temat nie ma na celu reklamy konkurencyjnego portalu,program emitowany jest dla graczy Battlefielda.

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 00:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Po czterech minutach "wywiadu" z ludzmi z SOFu wyłączyłem... to był wywiad?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 08:21 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
po 10-15 min byl, jak komus sie podoba oklepane pytania na dretwo to prosze nie ogladac

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 10:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Sam byłem ciekaw co tam chłopaki pogadają, liczyłem na usłyszenie o ich planach, zabawne anegdoty, wspomnienia - typowe dla wywiadów. Natomiast usyszałem "luźne coś" co trwa, o zgrozo, nieco ponad godzinę - może ciekawe dla nastolatka który chce poczuć się jak na klanowym TSie i ma od cholery czasu na słuchanie "luźnego coś".

Może to była bardziej relacja z TS?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 14:37 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
moze nie wyszlo tak jak powinno to dopiero 2 program, ale nie chce przegiac paly z samymi pytaniami..a co do planow,zabawne anegdoty byly-mowili o kokim jakim byl komendantem itd. jeszcze sie z nimi spotkam ale w gronie calego SOFu...sztandar mowil ze z gamingiem bedzie konczyc bo nie ma dobrych gier i czasu a roba wspominal ze ma xbox i jeszcze rzuci okiem na bf3 jak wyjdzie,natomiast grubber gra bf2 team poland i w cs-tak jak bylo slychac na tsie;) jezeli masz jakis pomysl na male zmiany podslij do mnie,pomyslimy moze sie cos nowego wprowadzi

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 16:43 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Dywan mógłbyś zrobić taki wywiad z chłopakami z plaY^? Bo jednak mieliby co opowiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 17:01 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
tak...juz komus pisalem odpowiedz na pw. ze zaczepie terrora i jak cos postaram sie zlapac ekipe ktora grala 2142 i bedzie taki wywiadzik w jednym z programow ale nie moge nic obiecywac kiedy,chcialbym teraz jednak siegnac do korzeni i podlapac gosci z 1942...tych ktorzy graja na biezaco i tych ktorych tylko mozna zlapac na komunikatorach: gg,xf itp. bo juz scene opuscili

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 17:03 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
gdyby się udało to mozesz również TP z 2008 roku złapać. z bf2142

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2010, 19:56 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
powoli powoli! nie wszystko na raz bo sie wypali i nie bedzie z kim;))) narazie planuje mix 1942 weterans i obecnych progejmuchow;) potem moze wywiad z grupa dowadzaca jednego z klanow: miss,exavs,delta,play itd.....wszystko w swoim czasie:) wazne ze takie audycje beda przeprowadzane bo scena po nie wypale bc2 troche przymarla i staramy sie w kilka osob jakos jeszcze wypelniac nude i troche przypominac ludziom o tych starszych odslonach...nie ktorzy jeszcze dzieki takiej akcji potrafia wskoczyc w kamasze:) i postrzelac przez jakis czas co powoduje wieksze frekwencje na serverach....na jednym ze streamow ludzie zaczeli masowo wbijac w bf2 zeby w czasie programu byc na tym samym serverze co my....takze jakas mobilka jest dla starych fanow i obecnie nowicjuszy,w sumie seria bfa nie zaliczyla u nas w PL zadnej takiej TV poswieconej tylko jej....mam nadzieje ze uda mi sie ogarnac BF:heros i takze z panami z bajkowego swiata posuchymy zeby i porozmawiamy,ciesze sie ze jest duze zainteresowanie i ludzie chca to ogladac:))

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2010, 01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
gabcio napisał(a):
tak...juz komus pisalem odpowiedz na pw. ze zaczepie terrora i jak cos postaram sie zlapac ekipe ktora grala 2142 i bedzie taki wywiadzik w jednym z programow ale nie moge nic obiecywac kiedy,chcialbym teraz jednak siegnac do korzeni i podlapac gosci z 1942...tych ktorzy graja na biezaco i tych ktorych tylko mozna zlapac na komunikatorach: gg,xf itp. bo juz scene opuscili



Ta terror chyba najdłużej gra w 2142 (on chyba w bf gral przed narodzinami ;) )

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2010, 17:38 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, 22:49
Posty: 66
kto to terror?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2010, 17:51 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
taki noname ktory lubi flejm ;]

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2010, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
NaglaSraczka napisał(a):
kto to terror?



gracz creative x-fi fear factory ktory gral tak jak ja od premiery 2142 tylko ze czesc sceny zeszla a on zostal i potem gral w plaY gdzie z innymi wywalczyli 1 miejsce w CB..takze moge powiedziec ze weteran sceny 2142 i swietny gracz,obecnie owni z chlopakami z Delty w bad company 2 w SR i z tego co wiem to niezle im idzie

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Ostatnio edytowano 27 wrz 2010, 19:38 przez Dywan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2010, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, 22:49
Posty: 66
ma jakis fragmovie?

Edit: znalazłem, dla zainteresowanych: http://www.youtube.com/watch?v=OU4oI1uJmwU


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 wrz 2010, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
A gdyby nie miał FM to byś nie uwierzył, że to bardzo dobry gracz?
http://www.youtube.com/watch?v=OU4oI1uJmwU


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL