Teraz jest 19 kwi 2024, 01:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sty 2011, 02:02 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2011, 01:54
Posty: 1
Witam!
Nie jestem newbie, ani tez specjalnie starym graczem Battlefield'a 2142. Po prostu gram (ostatnio miałem nieco przerwy, więc zaprzepaściłem nabytego "skilla" ale mam nadzieję, że uda mi się go odzyskać) i staram się dobrze bawić.
Battlefield skusił mnie, gdyż szukam gry gdzie mógłbym przeżyć niezłą siekę, ale za to w "trybie co-op". Gdziekolwiek niestety bym nie wbił, zawsze widuję mastahów, którzy w pojedynkę (lub np. z czołgiem) sieją zniszczenie wśród wrogów, a do której grupy bym nie dołączył - nikt nie wydaje rozkazów, wszyscy "rozłażą" się po całej mapie itd.
Jednym słowem - szukam klanu (najlepiej polskiego) gdzie mógłbym pograć zespołowo.
W trakcie badań zasobów internetu natykałem się albo na zbyt ProKlany, albo takie, które już zawiesiły swoją działalność - dlatego uznałem, że poszukam pomocy tutaj.
Tak więc, drodzy żołnierze, byłbym niezmiernie rad i dozgonnie wdzięczny, gdybyście przedstawili mi (swoje lub też nie) propozycje, które odnoszą się do moich potrzeb :). Oczywiście nie uważam się za takiego prze-mastera, który może dołączyć wszędzie, ale... spróbować nie zawadzi, jeśli chodzi o dobrą rozrywkę.
Piszcie proszę!
Pozdrawiam
Norti


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL