Teraz jest 25 wrz 2024, 22:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 08:32 
Offline

Dołączył(a): 19 lip 2007, 19:37
Posty: 1
Lokalizacja: Szczecin
skandal napisał(a):
Zresztą PiS sam sobie strajk pielęgniarek zmajstrował próbując wciągnąć je do protestu lekarzy by go storpedować.


"Rzeczpospolita": Kancelaria Premiera wykupiła polisę ubezpieczeniową od strajków. Polisa ma zabezpieczyć mienie kancelarii przed strajkującymi, przebywającymi na terenie kancelarii.
Według dziennika, pod koniec czerwca ubezpieczono budynki i mienie kancelarii na sumę 250 tysięcy złotych. Majątek Kancelarii Premiera oszacowano na 35 milionów złotych. Przetarg na ubezpiecznie urzędu wygrało PZU SA. Za polisę kancelaria zapłaciła tylko 7572 złote.

Według "Rzeczpospolitej", urząd został ubezpieczony w rekordowo szybkim tempie. Od chwili ogłoszenia przetargu do zakończenia procedury upłynęło trzy tygodnie. W tym czasie rozpoczął się strajk lekarzy i pielęgniarek.
:stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Sidor Retired a czy ja napisalem, ze za czasow SLD sluzba zdrowia miala sie lepiej? Nie miala i miec nie bedzie dopoki tego nie sprywatyzuja. Darmowa educkacja i sluzba zdrowia to mity komunistyczne i PIS dalej twardo w nich trwa - mozna powrocic do listy nazwisk skandal'a

Cytuj:
Jestem młody, ale jak spojże na Balcerowicza Millera Czy Kwaśniaka to szczena opada


Wciaz czekam na te straszne fakty, ktore pietnuja w/w Z tego co wiem to ekonomisci bardzo chwala Balcerowicza za to co robil i co chcial zrobic...

Cytuj:
Wielu ludzi ma w dupie służbe zdrowia bo nie o was chodzi...Przecież mialy być podwyżki itp a gówno było. Oczywiście jak zawsze dostali nasze gwiazdy nauczyciele Twisted Evil


Ciekawe myslenie. Sluzbie zdrowia dac a na edukacje nie...Gdyby nie te gwiazdy to by twoi rodzice nie mieli zadnego zawodu(zreszta jak my wszyscy). Mam ciotke pielegniarke wiec wiem, ze za malo zarabiaja tylko jedno ale. Tak dlugo jak korupcja bedzie synonimem lekarza, tak dlugo jak bedzie wykorzystywany sprzet szpitala do prywatnych gabinetow, tak dlugo jak beda jechac na 2 fronty(panstwowo i prywatnie) tak dlugo nie dalbym im nic. Place te cholerne skladki a gdy musialem skorzystac z opieki to uslyszalem "w okolicy grudnia bedzie termin dla refundacji" i pah wyskoczylem z 900zl aby zalatwic to w prywatnej klinice gdzie bylem traktowany jak "ktos". Wiele lat temu gdy przytrafila mi sie dosc rzadka choroba lekarze chcieli mnie na rok/dwa dac w gips po pas(spytaj sie rodzicow jakbym wtedy wygladal i czy kiedykolwiek bym mogl chodzic) Nie powiedzieli jednak, ze w Poznaniu to samo mozna wyleczyc nowsza metoda, ktora w tylko niewielkim stopniu ingeruje w zycie pacjenta(trzeba bylo nosic specjalna "opaske") Gdybym sie nie dowiedzial od kobiety, ktorej dziecko mialo to samo to nie wiem jak by teraz wygladalo moje zycie :stupid: Panstwowa sluzba zdrowia to szambo i trzeba jak najpredzej wyjac korek i je spuscic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 20:39
Posty: 371
Może mi ktos przypomniec ile razy w tej kadencji zapowiadano samorozwiązanie?

_________________
"Wtedy assault rzekł: Zaraz cię podniosę! I podniósł go. Assault widząc, że podnoszenie jest dobre, oddzielił je od rzucania apteczki."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Dzisiejszy cytat z J. Kaczyńskiego "Podjąłem decyzję, że najlepszym rozwiązaniem obecnego kryzysu politycznego będą przedterminowe wybory. Chyba, że" :twisted:

edit:
Koalicjanci: SBecy, kryminaliści i wycieraczki SLD (słowa J. Kaczyńskiego) z Samoobrony wymiękają. Ojciec Narodu J.K. wg. Samoobrony o niczym nie wiedział, nie wie bo jest manipulowany przez wrogów ludu i właśnie oni są winni a premier jest dalej najlepszym premierem od 17 lat - Samoobrona zostaje.
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 473434.146

edit:
Dzień później
Nieaktualne, Samoobrona wychodzi bo premier jest do d#py:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 536621.522

Rok Świra. IMO, przydałby się nam drugi Piłsudski, który jeszcze raz rozpędziłby to destrukcyjne i zajadłe brunatno-socjalistyczne endeckie towarzystwo. Wiem, pomarzyć mozna.
damn beer

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2004, 20:20
Posty: 609
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Sidor Retired napisał(a):
...Jestem młody, ale jak spojże na Balcerowicza ...


No wlasnie widac ze jestes mlody i nie znasz troszke historii. Uslyszales pewnie gdzies na obiedzie rodzinnym jak ktos gadal o Balcerowiczu i te same glupoty tu powtarzasz. Ja ewidetnie wolalem terapie wstrzasowa ( uzytej na gospodarce )[za co niektorzy ludzie nie daza go sympatia, bo przyczynil sie do pozamykania nie rentownych zakladow ?] zastosowana przez w/w niz pieprzenie sie z lagodnym przeksztalcaniem gospodarki komunistycznej, jak chociazby zrobila (zacofana do tej pory wg mnie) Rumunia. Taki kraj szybko nam nie dorowna ...moze za 15-20 lat?
Przez jego reformy gospodarcze Polska miala szanse najszybciej podniesc sie po kryzysie przejscia z jednego ustroju na drugi, czego przykladem jest teraz nasza pedzaca gospodarka (za co sukces bezpodstawnie przypisuje sobie PiS)
Zreszta czlowiek ten jest uznawany na swiecie i dostaje za to nagrody http://www.wprost.pl/ar/?O=109090 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
Morswin :lol: Balcerowicz akurat sprzedal zaklady za 10% ich wartosci , sprzedal to co dawniej nazywalo sie Polska . Na pewno o wiele starszy od Sidora nie jestes wiec przestan pieprzyc bo ja akurat mieszkam na Lubelszczyznie i wiem ilu ludzi tutaj stracilo szanse na normalne zycie wlasnie dzieki terapii wstrzasowej ktora na celu miala wzbogacenie sie pewnej grupy ludzi . Fakty sa takie ze ci ludzie ktorzy strajkowali przeciwko PRL teraz oddali by wszystko aby wrocil , czemu? Bo robotnicy nie wiedzieli co to znaczy kapitalizm :lol:

Pozdro i nie spinajcie sie strasznie na tego posta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 18:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Jestem bardzo ciekaw tej wyceny na 10% wartości. Rozumiem że nasza gospodarka była w stanie podobnym do zachodnioeuropejskiej? Słyszę to z ust Leppera i innych oszołomów od lat. Metody wyliczenia tego majątku są jak sen małego Jasia pt. "ekonomia dla tempaków". W jej rozumieniu produkt jest wart tyle ile za niego zarząda sprzedający, a nabywca musi towar kupić i basta. Niestety jest to wciąż pogląd szeroko rozpowszechniony wśród rolników oraz pewnych grup zawodowych. Prawda jest taka że nikt nie za bardzo chciał kupować zakłady w których praktycznie cały sprzęt trzeba bylo wymienić i jeszcze zainwestować w nowoczesne rozwiązania jak zarządzanie, informatyzacja itd. Czy wszystko było "czyste"? Pewnie nie. Tylko że Balcerowicz nie nadzorował każdej jednej prywatyzacji. A gdyby nie terapia wstrząsowa to mielibyśmy jak na Ukrainie gdzie próbowano robić wszystko łagodnie. Przykład Łotwy i Estonii pokazuje że gdyby zdecydowano się na bardziej radykalne kroki i nie wstrzymano by prywatyzacji w połowie oraz wprowadzono liberalne zasady na rynku to gospodarka była by w duzo lepszym stanie.

Osobiście jestem zdania że kraj nasz trzeba by było podzielić na dwie połowy - kto chce do liberalinej, proszę bardzo. Kto do etatystycznej - droga wolna. Ja wiem w której wolałbym się znaleźć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2007, 07:24 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2006, 14:09
Posty: 190
Lokalizacja: Bielsko Biała
Panowie i panie... wszystko wskazuje na to iż kaczystan tak szybko jak powstał... tak szybko zniknie... wielka konstrukcja braci xero właśnie zachwiała się w posadach.... lada dzień dymisja rządu......tyle że....
a)budżet poważnie nadwyrężony....
b) opinia zagraniczna ma nas dosyć...
c) EUro2012....-to będzie drugi cud nad wisłą jeżeli cokolwiek zrobimy do tego czasu...
d) Co z mądrymi ustawiami ROmana G który już poleciał? czesć jego boskiego programu o szkołach dopiero miała zostać przegłosowana...-kasa za projekt poszła ustawy odpadły....
Tak więc pomimo uśmiechu który gości na mej twarzy ostatnio.... to kraj nasz wygląda jak po wojnie......

POwinniśmy natychmiast wycofać się z Afganu...-Talibowie zaczeli robić sie dla nas groźni....
Ratujmy jakoś deficyt budżetowy...-przeciez oni wszyscy wzięli odprawy....
I teraz pytanie.... na co była nam ta cała IVRP??? co oni tak właściwie chcieli tym osiągnać...? tę kwestię zostawiam wam drodzy użytkownicy...

_________________
w łepek trach i mam frag


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2007, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 20:39
Posty: 371
To jest właśnie demokracja... i jestem pewien, że przedterminowe wybory gó*no dadzą, bo ci sami pederaści dorwą się spowrotem na stanowiska. Na pewno frekwencja nie przekroczy 50%, bo druga połowa Polski dobrze wie, że nie ma na kogo głosować. Tak już z tym krajem będzie... można tylko liczyć na cud.

Skoro nie potrafimy poradzić sobie z własnym państwem, to może lepiej oddamy się dobrowolnie Ameryce i niech wyślą na Wiejską misję stabilizacyjną ;)

_________________
"Wtedy assault rzekł: Zaraz cię podniosę! I podniósł go. Assault widząc, że podnoszenie jest dobre, oddzielił je od rzucania apteczki."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2007, 00:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Dni mijaja a cyrk kreci sie coraz bardziej. Najlepsze, ze teraz to tylko skonczeni debile wciaz popieraja pis. Szkoda tylko, ze takich jest 20% w tym narodzie... :roll:

IV Rzeczaferowa Kaczorska :stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2007, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
DOWODY!!!!!!!!!!!!!!! ??????????????

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2007, 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Na to, ze 20% popiera wciaz PIS? Sondaze chociazby.

Na to, ze mamy cyrk na kolkach to chyba dowodow wiecej nie trzeba ;] Najbardziej mnie bawi jak ludzie, ktrozy sa tak wspierani przez PIS momentalnie staja sie wrogiem nr 1. Nagle okazuje sie, ze to w ogole bandyta z przeszloscia(jakby w PIS wiecej takich nie bylo :D) i w ogole niekompetentny czlowiek o zerowej wiedzy - rotfl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2007, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
Zły Pis :evil: , ZŁY!
Złodzieje i recydywiści, krętacze. Pisobolszewicy :evil: . Od 2005 roku w Polsce nie ma demokracji. 99% obywateli jest podłuchiwanych, 70% zmuszanych do słuchania radia Maryja, 99% jest codziennie okradanych przez księży. Żona prezydenta jest brzydka, a prezydent z premierem niscy, powtarzam raz jeszcze: ZŁY PIS!!!!!!!!!!!!!!!! ZAMACH NA DEMOKRACJE!!!!

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2007, 16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
No proszę, Kamillos - trochę konstruktywnej samokrytyki mógłbyś zawrzeć a nie nam tu aronią lecisz :wink: . Bo do świętych im daleko brakuje.

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2007, 17:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Lailonn napisał(a):
Na to, ze 20% popiera wciaz PIS? Sondaze chociazby.


Tym sie nie sugeruj. Wybory tez w sondazach wygrywal Tusk. I co? I karzeł... Nie wiem kogo oni tam wypytuja ze tak cienko to wychodzi.

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL