Teraz jest 29 wrz 2024, 00:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 mar 2009, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
kosa20493 napisał(a):
odkopię temat ;p. ETQW w CDA - 7+ BF2142 w CDA - 7+!!!. Nie będę komentował. BF2142 kupiłem niedawno i grą jestem zachwycony. Zasługuje na 9. Co do ETQW 7+ jest jak najbardziej zasłużone


Kogo obchodzi ocena w CDA :stupid:
Wiele pisano o ich niekompetencji, jak np tu, ale z ocena +7 dla etqw i bf2142 bym nie protestowal ;]

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2009, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, 14:14
Posty: 557
Lokalizacja: Wrocław
Ja bym tak ETQW dał maxa 6 może 6+ - gierka generalnie nie jest zła, fajnie się pocinało w demko no ale: zbalansowanie stron jest takie sobie, czołg można rozwalić z noża albo pistoletu (tzn. nie wiem czy do końca można ale pokazuje że zadaje damage - no chyba coś nie tak tu jest:D)

Co do BFa2142 to skłaniałbym się w stronę 8 albo 8+. Gra się o wiele fajniej, sa momenty gdzie mamy ochotę przywalić pięścią w monitor (przynajmniej ja - kiedy po raz n-ty władowuje się we mnie Jihad Jeep). Ale na Tytanach to się zagrywałem i dlatego tak lubię tę grę - właśnie ze względu na ten tryb gry.

A swoją drogą - jak tam trzyma się stare Enemy Territory? W to też się fajnie grało, ale teraz odstrasza mnie konieczność zasysania kilku ton pierdółek żeby dostać się na jakikolwiek serwer.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2009, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Odkopię temat bo mam pytanie :wink:

Ostatnio w Empiku widziałem tą grę w bardzo okazyjnej cenie i mam ochotę ją kupić.
Więc pomyślałem że może jest ktoś na forum kto mi powie czy jest jeszcze z kim w "to" pograć :?:
Oczywiście chodzi mi o serwery a mianowicie ich ilość.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2009, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
http://www.game-monitor.com/search.php?game=etqw

:roll:

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL