Teraz jest 25 wrz 2024, 22:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Kamillos w poprzedniej robocie 2 kumpli przyszlo narabanych i nic ;] Jak sie jest niezastapionym to mozna wszystko :P

Najlepsze, ze gdyby tam odmowil wypicia to by bylo, ze sie zachowac nie umie. Jak ostatnio Kaczki gadaly z Tuskiem i kolegami to 5 win obalili ale PISowcy bardzo szybko ucinali, ze "to normalne w rozmowach tego typu". No to tu tez bylo to normalne...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
Lailonn - ciekawiło mnie Twoje zdanie bo kilka stron wcześniej pisałeś
Cytuj:
Kwaśniewski to był człowiek z klasą, którego szanowali na świecie



:lol: Nie ma usprawiedliwienia dla takiego buractwa , burak i tyle. ( Kwachu )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 15:28
Posty: 71
Jakoś nie wydaje mi się, aby ludzie mieli go przestać szanować :) Takie zjawisko nie wystąpiło zarówno z Sarkozym, jak i Kwachem wcześniej :)

Wole prezydenta, który od czasu do czasu się nawali, od fanatyków, którzy potrafią tylko wszystkich skłócać i wypinać się na cały świat.

Wróg tu, wróg tam, układ tu, układ tam, teczka tu, teczka tam, rzucanie gnoju tu, rzucanie gnoju tam. Zero patrzenia w przyszłość i działań, które mogłyby ją poprawić (nie, walka teczkami i skłócanie społeczeństwa to nie jest patrzenie w lepszą przyszłość, chyba że dla religijnych i PiSowskich fanatyków).

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2004, 21:31
Posty: 466
Lokalizacja: Polska
A mnie to średnio obchodzi czy przestaną go szanować czy nie , szkoda że ten ktoś przynosi Polsce wstyd ( chociaż sam Polakiem z krwi i kości nie jest ) :wink: :wink:
Pozdrawiam i uprzedzam że nie będę odpowiadał na ewentualne komentarze dot. tego postu. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 13:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Hmm jak to było...Kompletna ciamciaramcia :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 15:28
Posty: 71
Grigorij_PL napisał(a):
chociaż sam Polakiem z krwi i kości nie jest ) :wink: :wink:


No bo wśród Polaków są ci lepsi i ci gorsi. Coś się jednak PiSowi udało, nie powiem :D

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
EST_PL napisał(a):
Ja Wam trochę rozjaśnię... bo widać nie wpadliście dlaczego Kwachu zawsze jest nawalony na wschodzie.

Cytuj:
Etykieta
Człowiek, który swoim zachowaniem narusza obowiązujące normy, określany jest przez Rosjan jako niekulturalny. Nie jest łatwo odpowiedzieć, czym można sobie zasłużyć na powyższy epitet, gdyż zwyczaje zmieniają się na równi z innymi sferami życia. W czasachkomunistycznych preferowano szorstkość i prostotę sposobu bycia i przeciwstawiano ją wykwintniejszym manierom, utożsamianym z przebrzmiałym, burżuazyjnym stylem. Obecnie niektóre środowiska, zwłaszcza w Moskwie i Petersburgu, świadomie starają się na-wiązać do starych, przedrewolucyjnych zwyczajów i staroruskiej tradycji.Tym co zdumiewa, a niekiedy przeraża cudzoziemców, jest sposób i ilość spożywanego alkoholu. Dla Polaków nie jest to niestety niespodzianka, ponieważ struktura picia jest podobna do naszej. Mocne alkohole, a przede wszystkim wódka, stawiane są na stole w ogromnych ilościach. Mogą pojawić się nawet w czasie przedpołudniowych negocjacji. Rosjanie nie widzą w tym nic niestosownego, a poza tym są przekonani, że cudzoziemcy nie są w stanie dotrzymać im kroku, przez co łatwiej dadzą się zmiękczyć.


Dalszy komentarz uważam za zbędny. Sam również byłem na wschodzie i podpisuję się pod powyższym opisem.


Podczas wizyty w Iraku pijany Olo-prezydent przewracał się, to też będziesz próbował tłumaczyć to irakijską tradycją :P W takiej Holandii to pewnie przedstawicielowi Polaków wypadałoby nawalić się marychą :roll: a przed oficjalną wizytą w więzieniu, dla lepszego kontaktu z osadzonymi powinien wcześniej cenzura / est przynajmniej batonik w hipermarkecie.

IMHO choćbyś mi nie wiem jak tłumaczył pijanego prezydenta nad katyńskimi grobami, że to tradycja, że chora goleń, dla mnie to był skandal. Podobnie jak pijany Olo owijający się flagą ONZ na onzetowskiej konferencji, czy cenzura / est przedstawiciel wszystkich Polaków pakujący się w Mińsku do bagażnika swojej limuzyny.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Grigorij_PL smieszne jest to, ze w kraju gdzie mlodziez gada tylko o nawaleniu sie a pijanych ludzi spotyka sie na kazdym kroku fakt, ze ktos byl po kilku kieliszkach(nie przewracal sie) wywolalo takie oburzenie.

Buractwem nie jest wypicie ale oszukiwanie wyborcow patrzac im w oczy. Buractwem jest dzielnie narodu i wywolywanie "wojny domowej". Falszowanie dowodow i bezpodstawne aresztowania rodem z kiepskiego kryminalu.

Ja moge ci bez problemu wykazac, ze PIS to partia obalajaca demokracje, falsuzjaca fakty oraz manipulujaca danymi tak by pograzyc niewinnych ludzi o odmiennych przekonaniach. Moge ci dac liste wszystkich komunistycznych zapalencow, ktorzy przesladowali opozycje i sluzyli czerwonym braciom. Wszyscy oni sa dzis w partii o irono nazywajacej sie Prawo i Sprawiedliwosc. Ty mozesz na Kwasniewskiego powiedziec tylko tyle, ze wypil sobie. Mysle, ze skala "zbrodni" jest tutaj wyjatkowo nierowna :twisted:

Wedlug mnie aktualni rzadzacy powinni trafic przed sąd za te wszystkie oszczerstwa i falszerstwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
Czyli co Kwaśnieski to ten dobry ? :shock:

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Gryniu napisał(a):
Czyli co Kwaśnieski to ten dobry ? :shock:


no a nie? przecież to normalne, że były prezydent Rzeczypospolitej (2 kadencje) bywa cenzura / est przed studentami w obcym kraju :lol: :lol: :lol:

no co w tym złego :>

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Gryniu napisał(a):
Czyli co Kwaśnieski to ten dobry ? :shock:

:arrow: :wink: :arrow:

Z dwojga złego wybieram Kwaśniewskiego ;)... wole już przekręty na tle finansowym (bezpośrednio mnie to nie tyczy) niż takie jakie fundują nam Kaczyńscy... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 23:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
I oni i kwach jak dla mnie niewiele sobą reprezentują, chociaż kwas zawsze wydawał mi się człowiekiem obytym w świecie i reprezentacyjnym (znajomość języków itd) to po raz kolejny udowodnił, że to tylko pozory i znowu zrobił z siebie buraka ;/

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 00:58 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Nie zmuszajcie mnie swoimi flugami do cenzurowania postów, bo wyjdzie na to, że cenzuruję wypowiedzi dla mnie niewygodne. Do zawartości merytorycznej zajrzę jutro bo dziś nie mam siły i ochoty.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 04:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Gryniu napisalem przeciez, ze wedlug mnie fatalnie postapil Kwasniewski. Ja nie jestem jak slepi fanatycy pisu, ktorzy nawet gdyby kaczor sie koronowal to by przyklasneli "by zwalczyc komuchow" Inna sprawa, ze 80% ich "komuchow" ma po 20 lat... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2007, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
A ja Wam dam rade, ktos moze powie ,ze niedojrzala (i pewnie ma racje), niezgodna z maksymami o ksztaltowaniu panstwa przez obywateli (znowu racja) itd. A rada ta, to : czym mniej poltyki tym czlowiek szczesliwszy i zdrowszy, lepiej zostawic to bagno daleko za soba i zajac sie swoim interesem/zyciem/kariera.

Aktualnie chcac wplywac na polska polityke, jedyne co mozemy robic to probowac wybrac mniejsze zlo. Tyle tylko ,ze roznice sa tak niewielkie ,ze osobiscie juz nie widze w tym sensu, czy popierac spadkobiercow komuchow czy tych co sie na dywaniku u Rydzyka pokazuja...

Ps. Ostatnio widzialem ,ze powstala nowa partia, partia Kobiet, moze to bedzie jakas nowa pozytywna sila.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL