Teraz jest 29 cze 2024, 07:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:59 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Dobrze dobrze... niechaj wychodzi to cudo, a wszyscy chwilowi napaleńcy, z dużą ilością kisielu w majtach, przesiądą się na nową zabawkę i znów wróci spokój na scenę. W tym czasie ukaże się jakiś konretny mod do BF2 w realiach ww2 i scena wychowana na BF1942 doceni swojskie klimaty :D

PS: Różowa przyszłość przed nami :twisted:

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
na pewno nie bedzie darmowe ;] a patrzac na screeny odnosze wrazenie, ze kopiuja sporo z bfa ;] a fe programisci a fe!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:01 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Lailonn napisał(a):
na pewno nie bedzie darmowe ;] a patrzac na screeny odnosze wrazenie, ze kopiuja sporo z bfa ;] a fe programisci a fe!!


A co kopiują ? To że są czołgi i helikoptery ? To o niczym nie świadczy bo czołgi i heli były już w 1942 który ma trzy lata. A może chodzi ci o wygląd tych czołgów... ale to o niczym nie świadczy bo w samym BF2 niewiele się one różnią od siebie. Widać w nowoczesnych wojnach tak musi być.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
mylisz sie. skoro to gra "przyszlosciowa" z kosmitami nie musza byc stroje i pojazdy zerzniete z innych(chociaz w bf sa real pojazdy wiec ciezko by ktos zrobil inne) mialem na mysli bardziej pana medyka bodajze z czyms do wskrzeszania. Zreszta sama grafa przypomina mi bf2 i gdyby mi to z 3tyg temu pokazano nie podajac co to jest uznal bym to za bf2 ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Hm, to jest nowe ET czy nowy Quake?
Jesli ET, to gdzie w kontynuacji walk na froncie ww2 wojna z zielonymi ludkami?
A jesli Quake, to tez cos nie pasuje. Realistyczne czolgi, bronie i inne jednostki w Quaku?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
to nowe ET z podtytulem quake wars. jednak et zaslynelo dzieki darmowosci, jak bedzie tutaj-zobaczymy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Lailonn napisał(a):
to nowe ET z podtytulem quake wars. jednak et zaslynelo dzieki darmowosci, jak bedzie tutaj-zobaczymy


CS na poczatku tez, o ile mnie pamiec nie myli ;).

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Czyli z starego ET zostaje tylko tytul.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2005, 23:18
Posty: 148
Lokalizacja: danzig
Ze screenow widac ze to jakis keksowy futurystyczny fpp, nienawidze takich gier! Futurystyczny fpp to shit w ktorym tworcy ida na latwizne, przeciez wymyslic bron dla marinanie jest trudno, ale gozej jesli trzeba zrobic dokladna replike z orginalnej.
Kolejnym minusem takich shitow jest fizyka, gdzie prostaki wciskaja tylko JUMP i trzymaja FIREEEE!!!! Kiedy gralem w ET mialem wrazenie ze gram w quake, kiedy strzelalem do kolesia a on jak malpa skakal na wszystkie strony iu mnie jeszcze zabil. Wszystkie quake to shity.
Co do silnika dooma to bym sie nie chwalil nim bo gra byla maxymalna porazka, glownie dlatego ze ekipa dooma wypuscila niedorobionego keksa zeby nadgonic HL2. Zreszta ich obawy byly sluszne

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:17 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Splinter napisał(a):
Hm, to jest nowe ET czy nowy Quake?
Jesli ET, to gdzie w kontynuacji walk na froncie ww2 wojna z zielonymi ludkami?


A Battlefield2 co właściwie kontynuuje ? Azaliż nie uznano BF1942 za pierwszą część ? Czyli BF2 też ma się do poprzedniego klimatu jak pięść do nosa.


Lailonn napisał(a):
mylisz sie. skoro to gra "przyszlosciowa" z kosmitami nie musza byc stroje i pojazdy zerzniete z innych(chociaz w bf sa real pojazdy wiec ciezko by ktos zrobil inne) mialem na mysli bardziej pana medyka bodajze z czyms do wskrzeszania. Zreszta sama grafa przypomina mi bf2 i gdyby mi to z 3tyg temu pokazano nie podajac co to jest uznal bym to za bf2 ;]


A wskrzeszanie to świeży pomysł ? Myślisz że twórcy BF2 wpadli na to pierwsi ?

CDA napisał(a):
Medyk może nie tylko leczyć rannych odnawialnymi zapasami apteczek, ale także udzielać pomocy żołnierzom będącym już w połowie drogi na tamten świat, poprzez zaaplikowanie zastrzyku reanimującego.


Mowa była o W:ET.

A co się tyczy samej gry - to klimatu równiez nie da się zastrzec prawami autorskimi. Zresztą BF2 nie był pierwszy - Joint Operations zdaje się wcześniej podjęło ten temat...

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 2 lip 2005, 15:30
Posty: 48
Lokalizacja: Chełm
teraz patrzac to wiadomo ze BF2 jest o 10 razy leprzy od ET ale ET bylo za free i tu tak graczy skusiło,BF2 pod tym wzgledem to jest za drogie duzo bugow,ale gra sie swietnie wiec trudno wybrac miedzy et a battlefield2 :wink:

_________________
Najleprzą obroną jest !ATTACK!
PIV3.0 1024ram Radeon 9600


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2002, 21:45
Posty: 506
Lokalizacja: malopolska
marcinek napisał(a):
CS na poczatku tez, o ile mnie pamiec nie myli ;).


??? tzn co, na poczatku grales na piracie hl? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
bf2 duzo bugow? BUAHAHAHA pokaz mi gre, ktora w release byla tak dopracowana ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
EST_PL napisał(a):
Splinter napisał(a):
Hm, to jest nowe ET czy nowy Quake?
Jesli ET, to gdzie w kontynuacji walk na froncie ww2 wojna z zielonymi ludkami?


A Battlefield2 co właściwie kontynuuje ? Azaliż nie uznano BF1942 za pierwszą część ? Czyli BF2 też ma się do poprzedniego klimatu jak pięść do nosa.



W bfach zmienial sie tylko sprzet i obszar dzialan, styl rozgrywki zostawal ten sam. Nic chyba jeszcze nie wiadomo nt. rozgrywki w qw, jeszcze sie zobaczy.
A zielone ludki poprostu imo nie pasuja. Ale zmiana jest taka sama jak w przypadku przeskoku z ww2 do wietnamu, czy do modern war, masz racje. I kto wie co nam EA zafudnuje w nowym bfie? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2005, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Obejrzalem trailer, do wydania gry jeszcze pewnie z rok, podali ze 2006 ale nie podali nawet w ktorym kwartale ;). Dlatego tez, nie ma co roztrzasac, za rok BF2 to bedzie juz "stara" gra, niestety w swiecie komputerow tak juz jest. Co do rozgrywki, to z ET to ma tylko tytul, poza tym to jakies siekanie biednych alienow ;].

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL