Teraz jest 26 wrz 2024, 23:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
No nie kumam o co chodzi w MGS bo jedyny jaki gralem na PC byl zalosny i nudny. Jakas wersje posiadana przez kumpla z ps2 byl rownie nudny i zalosny i nawet on go tknac nie chial. Skradanka? Thief, Hitman, Splinter Cell ale zeby taki badziew jak to porownywac do hitow?

Juz o tepym ai nie wspominajac bo jak moga nie slsyzec kogos chodzacego normalnie za ich plecami? To nawet w pierwszym splinterze postac musiala przykucnac by nie zostac uslyszana. Potem 2 debili nie uslyszalo jak czlowiek-beczka(rotfl) toczy sie na nich i beztrosko zrobili pac aby ten w spokoju zygnal i wyjal playboya :stupid: Zwienczeniem kretynizmu byl pokaz snajperski gdzie oddaleni od siebie o 2m przeciwnicy nie orientowali sie, ze ktos do nich strzela i zabija im kompanow. Nawet wrog stojacy pod tarasem, z ktorego gracz strzelal nie zareagowal :lol: Wole juz wspomniane wyzej 3 serie-hity, ktore zreszta w calsoci posiadam wiec argument o mojej ulomnosci "skradankowej' darujcie sobie fanboye ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2007, 17:48
Posty: 5
Thief, Hitman, Splinter Cell


Nie porównuj nawet tych hitów do MGS'a. Mam MGS na Xboxie i teraz żaluje, że takie coś kupiłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 19:53 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Mógłbym się z wami spierać przez kilkanaście godzin i podać wam więcej niż 1000 argumentów dlaczego ja i miliony innych graczy uważamy MGS za najlepszą skradankę na świecie. Tylko po co? I tak zdania nie zmienicie więc mi to wisi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Meewosh47 napisał(a):
Mógłbym się z wami spierać przez kilkanaście godzin i podać wam więcej niż 1000 argumentów dlaczego ja i miliony innych graczy uważamy MGS za najlepszą skradankę na świecie. Tylko po co? I tak zdania nie zmienicie więc mi to wisi.


dokladnie :D

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Meewosh47 moglbym podac ci 10 rzeczowych argumentow, ktore udowodnia, ze MGS to najwieksze gowno na swiecie ale po co? I tak ich nie zrozumiesz wiec mi to wisi.

Eeee wygodny taki styl "polemiki" :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:13 
Offline

Dołączył(a): 10 lip 2005, 22:42
Posty: 695
Lokalizacja: Białystok
Lailonn napisał(a):
No nie kumam o co chodzi w MGS bo jedyny jaki gralem na PC byl zalosny i nudny. Jakas wersje posiadana przez kumpla z ps2 byl rownie nudny i zalosny i nawet on go tknac nie chial. Skradanka? Thief, Hitman, Splinter Cell ale zeby taki badziew jak to porownywac do hitow?

Juz o tepym ai nie wspominajac bo jak moga nie slsyzec kogos chodzacego normalnie za ich plecami? To nawet w pierwszym splinterze postac musiala przykucnac by nie zostac uslyszana. Potem 2 debili nie uslyszalo jak czlowiek-beczka(rotfl) toczy sie na nich i beztrosko zrobili pac aby ten w spokoju zygnal i wyjal playboya :stupid: Zwienczeniem kretynizmu byl pokaz snajperski gdzie oddaleni od siebie o 2m przeciwnicy nie orientowali sie, ze ktos do nich strzela i zabija im kompanow. Nawet wrog stojacy pod tarasem, z ktorego gracz strzelal nie zareagowal :lol: Wole juz wspomniane wyzej 3 serie-hity, ktore zreszta w calsoci posiadam wiec argument o mojej ulomnosci "skradankowej' darujcie sobie fanboye ;]


zgiń, przepadnij w gówno wpadnij :P :wink:
To jest gra... To tak jakby czepiać się serie star wars za to ,że oni mają moce i np. przyciągają miecze... Bo przecież to nierealne? :lol:
Popatrz ,że snake idzie wolniej i ostrożnym krokiem gry zachodzi kogoś z tyłu (skradając się). W tej części dostał fajny strój i to jest plus. Poza tym z tobą nie ma co się wdawać w gadki bo ty i tak masz racje ale zrozum ,że nie każdy ma takie upodobania jak ty

ps. co do tego łapania za "ptaka" to raczej chcieli tym rozbawić gracza w mgs3 też było kilka dziwnych akcji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ale moce itd w SW to element SWIATA a debilne AI nie zreszta czlowiek-beczka to chyba transformers wiec tezn ie ta bajka ;] SC,Hitman,Thief kazdy z nich mial cos "dziwnego" co bylo elementem swiata ale nie byla to nieudolnosc programistow ;] Czy tez moze ograniczenie konsolowcow? Takie akcje jak te z filmiku na wspomnianych wyzej tytulach sie nie zdazaly a to wy porownujecie je ze soba, nie ja. ja stawiam je ponad MSG i to wysoko tak by ten smrod do nich nie dosiegnal :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:57 
Offline

Dołączył(a): 10 lip 2005, 22:42
Posty: 695
Lokalizacja: Białystok
ale zrozum ,że nagła zmiana sprzętu czy stroju to element ŚWIATA MGS'a... tak było zawsze i tyle. To nie jest nieudolność programistów ani jak ty to nazwałeś ograniczenie konsolowców bo jak widzisz gra jest dopracowana w każdym szczególe. MGS słynie także z cutscenków ale nie będę ci tego tłumaczył bo mam wrażenie ,że tego nie zrozumiesz (wiesz ograniczenie PC'towców...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ale ja sie nie czepiam tego, ze jego stroj zmienia kolor itd Czepiam sie debilnego Ai i kiepskiego poziomu "skradankowosci". To, ze gosc ma przy sobie setke karabinow nawet jestem w stanie przelknac. Gorzej natomiast z tym, ze zamienia sie w beczke :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:11 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Kiepskie AI? Nie zapominaj że to wczesna wersja, Odpal sobie MGS2 i wdaj się w jakąkolwiek walkę z wrogiem a zrozumiesz że jesteś w błędzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
W wersji, w ktora grale man PC bylo tak ,ze jak wywolales alarm to przeciwnicy wysypywali sie tak dlugo az nie uplynelo iles tam czasu - ekstra AI :lol: Ale nie wiem co to za czesc byla :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 03:16
Posty: 399
Lokalizacja: Wałbrzych
@ Lailonn - wystarczy ustawić na HARD i zaczyna się jadka a nie śmigać na EASY -> wyłącz RADAR jeszcze i wtedy oceń AI op4-ków 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Lailonn napisał(a):
Gorzej natomiast z tym, ze zamienia sie w beczke


Kod:
....Metal Gear series' trademark cardboard box, which Snake can hide under to avoid visual detection.

Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_Solid_3:_Snake_Eater#_note-gamespot


Na początku nosił ze sobą karton i się w niego chował, a strażnicy jak to strażnicy kartonem na pustym korytarzu się nie interesowali przez jakiś czas (zawsze miałem z tego bekę) :lol: :D :lol:

Obrazek

A teraz dla wszystkich fanów "snejka w boksie" przepis na "snejka w boksie":

Obrazek Obrazek

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, 22:08 przez CzlowiekDemolka2, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Toniak.47 noo i wystarczy jeszcze zwiazac sobie jedno jajko przy dupie a potem reke uciac w nadgarstku i mamy prawdziwa gierke dla hardcorowcow...rotfl

CzlowiekDemolka2 to ja juz wole karton - ekologiczny :lol:

edit: http://youtube.com/watch?v=Z-eN1BnwCCY

Nawet w starszych czesciach pomimo tego co twierdzicie gosc beztrosko biegal przy przeciwnikach i ci go nieslyszeli i to na max trudnosci ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Metal Gear powstawał jeszcze kiedy nikt nie myslał o jakimś Splinter Cell czy Thieft, pierwsza "skradanka" i prekursor ktory konkurował z ówczesnymi nowościami na NES... potem powstała seria Metal Gear Solid... pozatym 1 MGS takrze powstała przed Splinter Cellem... wiec nie porownojcie tych gier jako iż jest to gra o wiele starsza... (nie wiem jak z Thief bo on tez jest dosc stary). Zresztą kto nie grał albo nie umie po "angielsku" nie zrozumie swoistego klimatu serii, fabuła dorownoje najlepszym hitom RPG, nic nie jest od początku jasne, czesto nawet nie wiemy czy koles ktory nami wspołpracuje nie zdradzi nas prędzej czy pożniej... a sposobow na rozwiązanie każdego problemu jest kilka razy wiecej niz w waszym SC...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL