Teraz jest 29 wrz 2024, 00:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2005, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
ale nic z tego co ma dac et:qw nie bedzie przebijalo bf2. Rozmach,pomysl, grafika. BF2 nie da sie pod tym wzgledem przebic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2005, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, 14:56
Posty: 202
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Rozmach,pomysl, grafika


Grafika lepsza
Pomysł podobny, ET bedzie garsciami czerpał z innych produkcji plus zaoferuje nam kilka nowych smaczków...może być ciekawie.. :wink:
Rozmach: zobacz sobie filmiki z gry plus screeny...bądz pewny rozmach będzie.. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2005, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
akurat na filmach i screenach to ja nigdy nie opieram swojego zdania


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2005, 23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, 14:56
Posty: 202
Lokalizacja: Kraków
Niby tak ale grafa napewno będzi elepsza a co do reszty sie okaże.. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 00:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Lepsza? Sry ale BF uzywa prawie all nowinek technicznych. Wiec CO maja poprawic? Jesli cos dodadza na sile to bedzie mialo takie wymagania, ze sie schowa te gre pod lade...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 17:22
Posty: 9
Lokalizacja: Mrągowo
Lailonn napisał(a):
Jesli cos dodadza na sile to bedzie mialo takie wymagania, ze sie schowa te gre pod lade...


nie zapominaj że ET wyjdzie troche póżnej a sprzęt przez ten czas może sie zmienić :? a co do rozmachu będzie i to duży ( sam klimat Q4 )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
-skoro ludzie kompow do bf2 all na high nie maja to za jakis czas nie beda nagle mieli o 50% jeszcze lepszego
-zaden z qwakow nie mial rozmachu i nagle 4 ma miec?
-"sam klimat Q4" - a to akurat wada :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, 14:56
Posty: 202
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Lepsza? Sry ale BF uzywa prawie all nowinek technicznych. Wiec CO maja poprawic? Jesli cos dodadza na sile to bedzie mialo takie wymagania, ze sie schowa te gre pod lade...


No to mało widziałeś BF2 ma grafe ładną i nic ponad to..widziałeś nowy Engin U3?? Tam nic nie dodawali na siłe..poprostu grafa jest lepsza..więcej poligonów itp..

Cytuj:
skoro ludzie kompow do bf2 all na high nie maja to za jakis czas nie beda nagle mieli o 50% jeszcze lepszego


Mi jakoś chodzi na All High.a zanim wyjdzie nowe ET wyjdzie nowa rodzina kart graficznych i aktualne spadną z ceny i będzie mógł pozwolić sobie na nie każdy..

Cytuj:
zaden z qwakow nie mial rozmachu i nagle 4 ma miec?


Quake a ET to zupełnie inne gry..Q ma oferowac mroczny klimat i ciasne korytarze a ET wielkie plansze i pojazdy..obejrzyj sobie filmik z gry a sie przekonasz..wedłóg ciebie BF2 ma grafike piękną i już żadna gra ma nie mieć lepszej?? To się zdziwisz nowy UT..ET itp maja o niebo lepszą ale jak wiemy nie tym człowiek żyje i to sie liczy.. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
nie mowie, ze grafike ma boska i nie ma lepszej. Bo widze sporo wad. Ale nie sa one wynikiem braku zdolnosci EA tylko ograniczen lduzkich. Kto kupie gre wymagajaca najnowszych systemow wyswietlania grafiki jakie oferuja tylko najdrozsze karty? MALO KTO a robienie gier to nie rynek charytatywny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2005, 19:36
Posty: 143
Lailonn napisał(a):
nie mowie, ze grafike ma boska i nie ma lepszej. Bo widze sporo wad. Ale nie sa one wynikiem braku zdolnosci EA tylko ograniczen lduzkich. Kto kupie gre wymagajaca najnowszych systemow wyswietlania grafiki jakie oferuja tylko najdrozsze karty? MALO KTO a robienie gier to nie rynek charytatywny...


Swoje wnioski opierasz chyba na polskim rynku. To, że Polacy są biedni i nie stać ich na wymiane podzespołów co 6 miesiecy to nie znaczy, że na zachodzie ludzie tak nie robią. Większość gier i tak jest robiona na rynek amerykański i canadyjski, gdzie wydanie 500$ na karte graficzna to nie jest nic nadzwyczajnego :roll: .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
forty to czym uzasadnisz fakt, ze pol roku bf2 odchudzali z grafiki i czego sie dalo by zmniejszyc wymagania? czyzby zrobili to dla nas polakow, i teraz za to nie mamy rnakingowanych serverow? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:47 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Podobnie zrobią z ET, a ludziska które teraz napierały na BF2 znudzą się nim i pójdą do ET. Zostaną ci którzy grali w BF1942 czyli stara scena i wszystko wróci do normy :twisted:

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2005, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2005, 19:36
Posty: 143
Lailonn napisał(a):
forty to czym uzasadnisz fakt, ze pol roku bf2 odchudzali z grafiki i czego sie dalo by zmniejszyc wymagania? czyzby zrobili to dla nas polakow, i teraz za to nie mamy rnakingowanych serverow? :D


No o tym, to nie wiedziałem. Punkt dla Ciebie. :D

EST_PL napisał(a):
Podobnie zrobią z ET, a ludziska które teraz napierały na BF2 znudzą się nim i pójdą do ET. Zostaną ci którzy grali w BF1942 czyli stara scena i wszystko wróci do normy :twisted:


LOL. Twoje zachowanie przypomina mi chorą sytuacje jaka miała miejsce na scenie UT, gdzie to gracze UT99 wywyższali się nad tymi co grali w UT2kx, co prowadziło tylko do niepotrzebnych zgrzytów, a klimat na forum na tym też nic nie zyskał.
Także moje przsłanie do tych wszystkich proGEJmerów, rozluźnijcie zwieracze i pamiętajcie, że Wy też kiedyś zaczynaliście przygode z BF :D.
Peace.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 17:22
Posty: 9
Lokalizacja: Mrągowo
Lailonn przypominasz mi mojego qmpla.(bez urazy :) ) Ty nie chcesz by ET było lepsze od BF 2 i nie dopuszczasz do wiadomości że QW może być lepsze. Gry są po to by bawić a jeżeli Enemy Territory będzie lepsze to tylko sie cieszyć a nie obrażać że zdetronizowało ulubioną grę. Ale wracając do dyskusji ET:QW może zdetronizować rywala gdyż :
- bedzie miał dobrą grafikę
- inne nowości
- rozmach
- i rzeszę fanów poprzednich ET :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 11:46
Posty: 63
Lokalizacja: Bolesławiec
A ja osobiście na razie gram w Battlefielda 2 i nie narzekam, za jakiś czas zacznę grę na necie, mi się podoba i nie ma co na nią narzekać, a co do gry, której tytuł zawarty jest w temacie... co prawda grałem bardzo długo w ET, no ale te gry wspólną mają tylko nazwę, w Quaka też grałem i przyznam szczerze, że nie odpowiada mi ten klimat i nawet jeśli gra będzie o wiele lepsza najprawdopodobniej pozostanę przy BF2.

Podsumowując...
Battlefield 2 to gra na pewno dobra, która już ma wielu fanów i wielu, którzy NAPEWNO będą w nią grali...
ET:QW to tytuł o którym tak naprawdę niewiele wiadomo (no oprócz grafiki), bo grywalności i klimatu jaki posiada gra trudno jest przedstawić na screenach i filmikach, ale gra na pewno znajdzie ludzi, którym się spodoba...

PS. Moim zdaniem gadanie, że masa fanów zacznie grać w tego ET z powodu, że przycinali w starego jest mylne (co widać chociażby na moim przykładzie)... te gry mają zupełnie odmienny klimat, który mi się osobiście przestaje podobać, natomiast BF trzyma się nieustannie jednego tematu (przesuwając jedynie swoje tytuły w czasie [nie takimi skokami jak ET]), co zapewnia im rzeszę fanów, których najnowsza część nie rozczarowała.
Natomiast ET wykonuje ogromny skok do przodu i w rezultacie z mojej ukochanej gry osadzonej w klimatach II wś. mam trafić w przyszłość?
Mi jakoś to nie odpowiada, no a skoro istnieją takie osoby jak ja to i zapewne istnieją inne takie osoby, jednak to działa i w drugą stronę, mimo to wierzę, że obie gry zyskają sobie fanów i będą współistnieć jednocześnie, co jedynie zapewni jako taki wybór dla nowych graczy.

Właściwie to nie rozumiem co to za kłótnie...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL