Teraz jest 25 wrz 2024, 17:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2010, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Ale dupsko trujesz... Sam nie potrafisz znaleźć banalnych do znalezienia informacji a do woja chcesz? :lol:
http://www.nasze-wojsko.pl/praca-w-wojs ... Podstawowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 16:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Kiepsko u Ciebie z wyszukiwaniem informacji...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Akademia_wojskowa
http://www.wiw.pl/szkoly/studia.asp?id1=10&id2=2

A jak to ma się do Twojej sprawy?
Łopatologicznie to ujmując:
Nauczą Cię tam ( o ile się dostaniesz) min: dlaczego atakowanie dobrze umocnionej pozycji bez wsparcia artylerii jest pozbawione sensu czy chociażby tego, że bez posiadania dobrego zaplecza logistycznego długotrwała kampania skazana jest na klęskę nie mówiąc już o takich podstawach jak różnica pomiędzy taktyką, sztuką operacyjną oraz strategią.



Kukiełka, studium wojskowe jest tak jak piszesz 12 miesięczne:
http://www.kadry.wp.mil.pl/artykul.php?idartykul=6

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Dziękuje. Nie to że nie umie szukać informacji ale mam takie coś, że jak w googlach nie ma czegoś na pierwszej strronie to nie szukam dalej.

I jeszcze coś. Ostatnia sprawa, Wyczytałem że są stopnie młodszych oficerów starszych oficerów, a żeby przejść na generalskie to tak chop siup czy znowu jakaś ambitna szkółka?

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
jokermen napisał(a):
..., że jak w googlach nie ma czegoś na pierwszej strronie to nie szukam dalej.

No i to jest lenistwo i brak umiejętności w wyszukiwaniu w google :D
Jako ciekawostke powiem że niegdyś google było (i może nadal jest) Wszechnajpotężniejszą bazą danych z których można pobrać nawet TWOJE hasła do różnych stron :) Wystarczy umiejętne obsługiwanie się zagadnieniami oraz komendami w wyszukiwarce

O ile mi wiadomo stopni się nie przeskakuje , można dostać mianowanie np. 2 stopnie w góre ale one będą liczone jakbyś je osobno dostał czyli 1 stopień i 2 w tym samym dniu *(Chyba ; poprawcie mnie jeżeli źle piszę)

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Mam 2 zabójcze pytania :D

1. Czy można dodać BF1942, BFV do EADM :?:
2. Się obawiam że na AMD Phenom II x4, i grafice HD5850 - to battlefield 3 już nie ruszy (też macie takie przeczucie)

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
WoWo_Soldier napisał(a):
2. Się obawiam że na AMD Phenom II x4, i grafice HD5850 - to battlefield 3 już nie ruszy (też macie takie przeczucie)

Zależy co rozumiesz przez słowa "nie ruszy", na maxymalnych detalach uważam, że ciężko będzie z płynną grą ale na przykład na minimalnych powinna śmigać bez najmniejszego problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Kukiełka, mi chodzi czy żeby z pułkownika na generała brygady dojść (bo to najwyższy oficerski na najniższy generalski) to trzeba kolejną szkółkę ukończyć czy tylko szkoła oficerska?
aha, czyli mówisz że w googlach nawet takie hasła idzie znaleść? Ciekawe... Wydaje mi się że najpierw muisiałbyś je tam umieścić.
BTW. Nie to nie lenistwo, kiedyś jechałem np. 12 stron i nie znajdywałem czego szukałem. Jakieś takie przekonanie. Dziękuje za pomoc i proszę o odpowiedź.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Priorytetowe pytanie.
Zadawałem je już tyle razy i uzyskałem tyle różnych odpowiedzi, że święty by klęknął. Albo święta : >

Czy możliwa jest zmiana systemu z Visty na 7 or XP w sprzęcie:
http://allegro.pl/asus-x50gl-tanio-i1277802445.html

Nie dostałem do niego płyty z systemem, ale sprzedawca powiedział, że gdzieś przez biosa można sobie wypalić.

Ogólnie marzy mi się format, ale po formacie, tak przy okazji zmienił bym systema.

Googlowałem, ale nie skutecznie. Tak, wiem, że wam się uda :twisted:

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2010, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Jacaaa napisał(a):
WoWo_Soldier napisał(a):
2. Się obawiam że na AMD Phenom II x4, i grafice HD5850 - to battlefield 3 już nie ruszy (też macie takie przeczucie)

Zależy co rozumiesz przez słowa "nie ruszy", na maxymalnych detalach uważam, że ciężko będzie z płynną grą ale na przykład na minimalnych powinna śmigać bez najmniejszego problemu.


Chociaż biorąc pod uwagę że PS3 nie dają rady silnikowi FB 2.0, to uważam że jak phenoma podkręcę do 4GHz to powinno iść na max, a grafiki to chyba wystarczy, a poza tym gdzieś czytałem że FB 2.0 ma być bardziej zoptymalizowany niż FB 1.5 (BFBC) w stosunku wymagania/jakość.

Mam nadzieję że nie wyskoczą z wymaganiami typu 6-8 GB RAM, Grafika 2x GTX280, procek i7 podkręcony do 4.5GHz - wtedy chyba bym sprzedał całą moją serię battlefielda (wszystkie PC'towe wersje mam oryginały :lol:) i bym poszedł spać

P.S. Ostatni akapit wzruszający, prawda :D

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2010, 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 11:01
Posty: 782
Pytanie dla osob ktore mialy z tym stycznosc - Biegi interwalowe, 10 okrazen.

Mial ktos z tym do czynienia? Ciezkie do zaliczenia?


Ostatnio edytowano 28 paź 2010, 23:22 przez Tig3R, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Dajcie mi namiary na stronkę internetową o tym księdzu Marianie co go biskup odsunąl bo pijakiem jest. Jakakolwiek informacja albo cuś.

dobra znalazłem.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:24 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2008, 01:40
Posty: 36
Eleanor napisał(a):
Priorytetowe pytanie.
Zadawałem je już tyle razy i uzyskałem tyle różnych odpowiedzi, że święty by klęknął. Albo święta : >

Czy możliwa jest zmiana systemu z Visty na 7 or XP w sprzęcie:
http://allegro.pl/asus-x50gl-tanio-i1277802445.html

Nie dostałem do niego płyty z systemem, ale sprzedawca powiedział, że gdzieś przez biosa można sobie wypalić.

Ogólnie marzy mi się format, ale po formacie, tak przy okazji zmienił bym systema.

Googlowałem, ale nie skutecznie. Tak, wiem, że wam się uda :twisted:


Ale że co że jak? Że z jakiego biosu? o.O

Ogólnie to sterowniki do XP i 7 na stronie asusa znalazłem nie było to trudne. Znaczy to tyle że jak będziesz chciał instalować inny system to warto sobie te sterowniki ściągnąć i wypalić (najlepiej na 2 płytach jeżeli nie masz 2 kompa z działającym netem). Co do roszady systemowej to nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Co chcesz w biosie wypalać?! :shock: Pierwsze słyszę o wypalaniu w z tej "perspektywy" (choć to może moja wina moja wiedza kończy się na nforce 2 i athlonie xp :) ) Bardziej mi się wydaje że ma jakąś "jeb....tą" ukrytą partycje na której ma kopie zapasową systemu którą się po prostu przywraca w przypadku wywalenia się systemu. Dobra więcej nie pisze. Sprecyzuj pytanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2010, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Balcard napisał(a):
Ale że co że jak? Że z jakiego biosu? o.O

Ogólnie to sterowniki do XP i 7 na stronie asusa znalazłem nie było to trudne. Znaczy to tyle że jak będziesz chciał instalować inny system to warto sobie te sterowniki ściągnąć i wypalić (najlepiej na 2 płytach jeżeli nie masz 2 kompa z działającym netem). Co do roszady systemowej to nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Co chcesz w biosie wypalać?! :shock: Pierwsze słyszę o wypalaniu w z tej "perspektywy" (choć to może moja wina moja wiedza kończy się na nforce 2 i athlonie xp :) ) Bardziej mi się wydaje że ma jakąś "jeb....tą" ukrytą partycje na której ma kopie zapasową systemu którą się po prostu przywraca w przypadku wywalenia się systemu. Dobra więcej nie pisze. Sprecyzuj pytanie.


Chodzi mu o to, że przy pierwszych lapkach z Vistą były jakby "blokady" uniemożliwiające zmianę systemu na xp. Z win 7 powinno pójść bez problemu

p.s. Eleanor: przestań tu tak spamować swoimi pytaniami i rusz dupę sam poszukaj odpowiedzi. Większość jest banalna


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2010, 20:57 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2008, 01:40
Posty: 36
Czy battlefield 2 działa na 7 w sieci ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2010, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Raczej tak. Spirać se demko i zobacz:
http://www.idg.pl/ftp/gry_2483/Battlefield.2.Demo.html

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL