Teraz jest 29 wrz 2024, 00:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Osobiście kocham klimaty future :) Być moze Quake Wars przypadnie mi do gustu :)

Jednakze nie lubie gier w klimacie Unreal'a , ostanio grałem w PARIAH'a , na engine UT2005 i jakos nie przekonałą mnie ta gierka do siebie.

Wogóle dla mnie piorytetem jest aby gra nie była czystą skilówką, tylko wymagała użycia wyobraźni, planowania działan :)

BF2 jest naprawde swietną gierką, w klimatach future to było by coś, ale pewnie ET bedzie szybsze, a pojazdy / sprzet cięzki będą tylko tłem :| , jak w Pariah , czy UT.
Chciałbym sie mylić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 11:46
Posty: 63
Lokalizacja: Bolesławiec
HeHe masz rację, może wolę o wiele bardziej klimaty współczesne/II wś bo wiem, że tam główny nacisk kładzie się na realizm, a nie skillownie...
Kiedy patrze na takiego ET:QW od razu przypomina mi się Quake i UT...
Tak to już jest, prawdę mówiąc wątpie, żeby z tej produkcji autorzy zrobili bardziej realistycznego i taktycznego shootera, mimo to wszystko jest możliwe, a muszę przyznać, że było by to bardzo interesujące :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
Ale ta gra niestety jest robiona pod fanów UT, Quake oraz Dooma wiec od niej niczego nieoczekuje


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 19:53 przez QuattroPL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
QuattroPL napisał(a):
Ale ta gra niestety jest robiona pod fanów UT, Quake oraz Dooma wiec od niej niczego nieobicuje


Z tym się nie zgodzę. W w/w grach nie było np. profesji jakie były w ET. Widze, że niektórzy się wypowiadają, choć nawet nie grali w ET. Ja spędziłem przy tym setki godzin i sądze, że ET:QW będzie " dobre " jeżeli nie lepiej. Nie ma co porównywać ET:QW do Bf 2 bo te gry są inne. ( zależy pod jakim kontem )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
Gralem w ET nawet dlugo jednak uznalem, ze to niedlamnie. Taka rabaninka na chwile. Brakowalo mi w niej realistyki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2005, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 11:46
Posty: 63
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiesz... klasy mogą zmienić wiele, bądź też nie zmienić nic, to zależy jak je wyważą...
Jeśli nie będzie postaci łażącej z rakietnicą, która sieje ogólne spustoszenie bo pociski wylatują z niej jeden za drugim (jak np. w Quaku czy Unrealu) to już będzie jeden + bo w innym przypadku to grać ludzie będę praktycznie tylko tą profesją...

Mimo to jeśli zrobią to tak jak powinno wyglądać to według mnie to gra będzie po prostu bardziej skillową i osadzoną w innych klimatach wersją BF... no i będzie przede wszystkim ciekawym tytułem, mam nadzieję, że zostaną też wprowadzone punkty doświadczenia, które tak bardzo wyróżniały ET na tle innych gier.

Pozostaje nam czekać...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lip 2005, 09:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 17:22
Posty: 9
Lokalizacja: Mrągowo
Golden ma racje lecz i troche mógłbym mu coś zarzucić. Ja np. nie grałem w ET więc kieruje sie czystym obiektywizmem na temat ET:QW (newsy,arty,nowinki). BF2 mam od niedawna ale już mi sie podoba. Mój sprzęt jest za słaby i nie moge go odpalić na ALL high więc z jednej strony mogę się wypowiedzieć o QW w kwestii grafiki a nie grywalności a o bf2 na odwrót.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lip 2005, 09:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
To lepiej się nie wypowiadaj :D Po co porównywać do czegoś, jeżeli nie grałeś w poprzednie części. Btw. te zdobywanie pkt. na serverkach było dla mnie dobre. Dostawało się ciekawe zdolności ( Akimbo rox :D i do tego rozrzut na 50 % bajka 8) ) Co do grafy - wiadomo nowsza gra nowsza grafa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2005, 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 17:22
Posty: 9
Lokalizacja: Mrągowo
nie duskutujemy o poprzednich częściach tylko o ET:QW w którym ALL może sie zmienić poza tym wyrażam swoje opinie o TEJ grze, nie jej poprzedniczkach jak wszyscy na tym temacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2005, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 11:46
Posty: 63
Lokalizacja: Bolesławiec
Sam fakt, że pisałem tutaj o poprzednich częściał, był spowodowany tym, że niektórzy mówili tu o fanach byłego ET... więc wiesz :wink:
Zresztą sam to napisałeś...
A skoro ta część nie ma z poprzednią nic wspólnego to na jakiej podstawie piszesz, że ta gra będzie miała fanów ze starego tytułu...
Nazwa może jedynie spowodować, że kogoś gra zachęci do sprawdzenia, ale nikt nie powie ci na 100%, że przy niej zostanie.
Oj ludzie ludzie :?

_________________
I don't break rules, I bend them - a lot.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2005, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Popatrz, co piszesz. Gra będzie miała cechy ze starego ET. Chociażby klasy postaci, ale wprowadzi także olbrzymie zmiany.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2005, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 11:46
Posty: 63
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiesz niektórzy nie grali w tą grę dla samych klas...
Ja zacząłem tak w nią ciąć bo spodobały mi się klimaty II wś...
Tutaj tego nie będzie, dlatego ja nie mówie, że grać będę na 100%, choć sprawdze... być może istnieją inne takie osoby, którym również niebardzo spodoba się futurystyczny klimacik, ale może gra swoją grywalnością zmieni moje zdanie (chociaż tak naprawdę to o grze nie mam żadnego zdania) :wink:

_________________
I don't break rules, I bend them - a lot.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2005, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Gdzie ja napisałęm, że ludzie grali dla klas? Ja grałem, bo gra miała swój klimat WWII i była dynamiczna, zawsze się coś działo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2005, 21:17 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Golden napisał(a):
Wiesz niektórzy nie grali w tą grę dla samych klas...
Ja zacząłem tak w nią ciąć bo spodobały mi się klimaty II wś...
Tutaj tego nie będzie,


Battlefield 1942 - test it...

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2005, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 11:46
Posty: 63
Lokalizacja: Bolesławiec
EST_PL napisał(a):
Battlefield 1942 - test it...


A ty myślisz, że ja nie grałem w tą grę... bo kto by nie grał w battlefield 1942 :wink:


A wracając do tematu... Specyfik z tymi klasami to tak tylko wypaliłem, ale w sumie to tak naprawdę to one oprócz nazwy będą łączyły obie gry :wink: W sumie taka jest prawda, no nie wiem pożyjemy zobaczymy, może gra okaże się dobra i zaczne w nią grać 8)

_________________
I don't break rules, I bend them - a lot.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL