Teraz jest 25 wrz 2024, 22:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Czekamy z niecierpliwością na mundur(ki)y dla prezenterów TVPis :P Mundurki (i odprawy) sponsorują abonenci.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:21 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
a powiedzcie mi co to jest ten LiS? bo siedziałem w robocie jak ogłosili powstanie tego czegoś i zastanawiam się czy przywiązanie do stołków jest aż tak duże?

cytując opis z gg kolegi: "PiSek i LiSek w jednym srali domku..."

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
PiS - prawo i sprawiedliwość, LiS - lewo i sprawiedliwość

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
LiS - połączenie Ligi i Samoobrony

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2007, 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Pisałem, że rząd po momencie wielkiego zapału coś niewiele robi w sprawie EURO 2012 - nieprawda:
http://fakty.interia.pl/kraj/news/euro- ... owo,948068

Narodzie do łopat a "z brzegiem zepnie drugi brzeg, na którym twój ojciec biegł!" :D


edit:
łeee szkoda - prowokacja RMFu by rząd zaczął coś robić
http://www.rmf.fm/fakty/?id=120884&temat=76&next=1
zafundowali by mi dwudniową wycieczkę w inny rejon Polski.

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2007, 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2004, 20:57
Posty: 37
Lokalizacja: Bydgoszcz City
trzeba byc niezle trzepnietym zeby w takie cos uwierzyc :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2007, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2005, 04:52
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa
Ja to zagłosuję na tego co zrobi nam tutaj drugą Holandię. Czuję się dyskryminowany za swoje przekonania w kwestii używek (miękkich)
Osoba pełnoletnia i świadoma swoich czynów powinna móc swobodnie decydować czym się odurza w weekend, bo czy wypiję dziesięć piw czy zapalę skręta to moja prywatna sprawa podobnie jak to z czyją córką sypiam. Hmm może powinienem założyć osobny temat, bo wierzę że myślących podobnie jak ja jest dużo więcej.

_________________
Obrazek
Ground forces core


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 07:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Ja tam nie mam nic przeciwko twoim używkom, ale osoba która się najara jest w pewnym stopniu nie obliczalna. Chcesz, aby to było dla osób pełnletnich ? Przecież będzie to wtedy ogólno dostępne, tak jak teraz z piwem etc. Chłopak, który ma 15 lat poprosi starszego kolege i bedzie mial pozniej frajde :roll: :roll: I w sumie głupio jest porównywać używki z piwem 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Sidor Retired napisał(a):
Ja tam nie mam nic przeciwko twoim używkom, ale osoba która się najara jest w pewnym stopniu nie obliczalna. Chcesz, aby to było dla osób pełnletnich ? Przecież będzie to wtedy ogólno dostępne, tak jak teraz z piwem etc. Chłopak, który ma 15 lat poprosi starszego kolege i bedzie mial pozniej frajde :roll: :roll: I w sumie głupio jest porównywać używki z piwem 8)


Ale piwo to tez uzywka, tak samo jak papierosy itp.

_________________
No Limits. No Fear.


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, 16:43 przez morthag, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 14:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Powiedziałbym więcej - w definicji narkotyków alkochol i tyton się ślicznie mieszczą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 18:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Sidor Retired napisał(a):
osoba która się najara jest w pewnym stopniu nie obliczalna.

Bo, jak wszyscy wiemy, po zrobieniu 0.7 czlowiek jest przeciez w pelni wladz umyslowych... i rownowagowych. Give me a break...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 18:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Dodam jeszcze że ja na przykład się zawsze tak niezwykle bezpiecznie czuje jak w nocy wyjde na 3 pijanych garków... :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Bawia mnie teksty, ze to PIS jako jedyny cos robi. Juz tu pisano o pochodzeniu ludzi PIS wiec nie bede sie powtarzal. Jak mozna natomiast byc tak slepym/glupim aby nie widziec jak sie jest pukanym w pupe?(co by nie przeklinac ^_^).

1)Mieli nie rzadzic we dwoch bo "to by bylo za duzo" - MIELI RACJE, TO JEST ZA DUZO!
2)Mialo byc tanie panstwo - zwiekszono liczbe urzednikow i urzedow
3)Mialy byc 3mln mieszkan - i sa po tych co wyemigrowali ;P
4)Chełpią sie dobra gospodarka - ona sama sie do takiego stanu doprowadzila dzieki m.in. SLD a oni teraz tylko czerpia korzysci
5)Mialo byc lepiej, prosciej, szybciej a nie jest i nawet 1 reformy nie wymyslili o wprowadzeniu nie mowiac
6)Mieli wygonic przestepcow z sejmu a dali im stolki premiera i ulaskawienie
7)Zwalczanie korupcji? Korupcja jest wszedzie i zawsze. Teraz po prostu stare uklady zastepuja nowymi - swoimi
8 )Plucie na rodakow, ktorzy nie popieraja "jedynej slusznej ideii" zdazylo sie w tym kraju ostatnim razem za komunizmu i dzis po latach
9)Sklocanie, psucie kontaktow z innymi panstwami, stawianie na nietolerancyjnosc i zasciankowosc - az sie serce kraja :/
10)Stosowanie SBckich metod i proba wprowadzenia komunistycznych przepisow(ala o TOTALNYM zakazie erotyki)
11)Wprowadzanie panstwa koscielnego ^_^

Pluli na Kwaśniewskiego, że trzyma kilka nieruchomości prezydenckich, miały zostać oddane/sprzedane po objęciu władzy przez PIS ale nie zostały i nie zostaną bo teraz kaczor sie tam dupskiem do gory wygrzewa i ani mu w glowie odbieranie sobie przywilejow.

Plul i wyzywal Leppera i jego partie a teraz sie z nim brata(ale ja juz zgubilem rachube kto ile razy wchodzil/wychodzil...czyzby poliseksik ?)

Wytykanie afer z czasow SLD podczas gdy sami bawia sie w korupcje i cwaniactwo(tasmy beggerowej czy tez sprawa oczyszczali od putry)

Ja juz po prosu zygam i mam serdecznie dosc ciaglych afer, awantur, niedorzecznych pomyslow i kretactw! Marze o tym by na tym cudownym budynkiem zainteresowal sie terrorysta w boeingu :evil:

Elektorat PISu to najwiekse oszolomy i agresywna banda ciemnoty. Ktokolwiek nie jest po ich stronie zostaje zbluzgany, zwyzywany, pobity.

Kwaśniewski to był człowiek z klasą, którego szanowali na świecie(w sumie Wałęsę również ale to naturalne) Jedyne co mu wytykaja to akcja na cmentarzu. kaczory wiecej debilnych i upokarzajacych akcji mieli i jakos sie je przemilcza. Swoja droga widzieliscie Sarkozy'ego po powrocie z Rosji? ;]

Jak sie konczyl komunizm mialem doslownie kilka latek wiec daleko mi do ideologi komunistycznej, moja rodzina nigdy nie nalezala do zadnych zwiazkow i partii(co akurat wytykam im bo mogli tak jak wiekszosc bawic sie w choragiew na wietrze i teraz pewnie bym mial duzo lepsze warunki - choc nie narzekam - tak jak te sprzedawczyki, ktorzy teraz smieja sie uczciwym ludziom prosto w twarz). Popieram jednak pewne wizje lewicy(prawicy tez cos sie znajdzie) czy mozna mnei nazwac komunista i eSBekiem? Logicznie - nie, PISowsko - owszem wiec stoje tam gdzie kiedys ZOMO a jedyny sluszny kaczor po stronie wolnosci :stupid:

Szkoda, ze nie ma w kraju partii, ktora moglbym poprzec z cala stanowczoscia. Pewnie bede glosowal na LiD, chyba, ze inna jakas ciekawa sie poajwi na "rynku". Byle nie te oszolomy z PISu.

ps. A teraz ide pouczestniczyc w medialnym cyrku zaloby panstwowej i poogladam jakis dramat(komedie wszystkie wycofano z TV) wyznaczajac sobie, ze ta zaloba to ku pamieci wszystkich, ktorzy gina na drodze w duzo wiekszej liczbie niz 24...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
najbardziej mi sie podobal punkt nr 3 :D:D ... i wlasnie dlatego wyjechalem z polski jak kilkaset tysiecy innych polakow jak juz nie jest ... milion ?? ponad ? heh ... w irlandii jest takie powiedzenie :P ... wole tutaj miec nad soba jedna duza siostre niz w polsce dwoch malych braci ... (w irl prezydentem jest kobieta) ;))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
Lailonn napisał(a):
Elektorat PISu to najwiekse oszolomy i agresywna banda ciemnoty. Ktokolwiek nie jest po ich stronie zostaje zbluzgany, zwyzywany, pobity.


Jak już się objeżdżamy to proszę bardzo ;). Znalazłem BARDZO ciekawy tekst gdzieś w necie:


Mały leksykon terminów Wykształciuchowatych

A - Adaś - guru i autorytet moralny w jednym, do niego należy rozstrzyganie wszelkich sporów moralnych, jakie mogą pojawić się w umyśle każdego "Wykształciucha". Alfa i Omega, człowiek nieomylny. Twórca "Gazety".

B - Bronek - guru numer dwa, równie ważny jak Adaś, ale lepiej "wykształcony", ma tą właściwość, że gdy idzie po schodach to do końca nie wiadomo czy schodzi w dół czy wchodzi na nie, podobnie mętna i "dwutorowa" jest logika jego rozumowania oraz wypowiedzi. Twórca tzw. `faktu prasowego', czyli wydarzenia, które tak naprawdę nie miało miejsca w rzeczywistości a jedynie zostało podane jako news przez media.

C - Ciemniak vel Ciemnogrodzianin vel Kołtun -każdy o poglądach prawicowych i konserwatywnych, nie - Europejczyk. Nie rozumie `prawdy oświeconej' płynącej z "Gazety".

D - Dekomunizacja - zło największe, gorsze nawet od zwycięstwa PiSu w wyborach, jak mówi Pan Kalisz Zaprzeczenie podstawowym prawom człowieka, jak można rozliczać taki wspaniały ustrój, jakim było PRL? Określenie wymienne z polowaniem na czarownice.

E - Elyta yntelektualna - Warszawka + Krakówek.

F - Faszysta - patrz też "Ciemniaki" vel "Ciemnogrodzianie" oraz "Kołtuny", inwektywa, którą obrzucanie wszelkich przeciwników politycznych, niezgodnych z jedyną i słuszną linią Partii, modna była w "najwspanialszym ustroju na świecie", czyli PRLu jak i w nie świętej pamięci nieboszczce III RP.

G - Gazeta - pełni analogiczna funkcję jak u Ciemnogrodzian Biblia i Pismo Święte, wyznacza standardy etyczne i moralne, objaśnia o kim i o czym myśleć dobrze a o czym źle. Inaczej "Organ Naczelny".

H - Homoseksualiści - "zaszczuci", "prześladowani", "poniżani", ogólnie należy im współczuć i oczywiście nie pamiętać o tym, że większość (przynajmniej tych ze świecznika wszelkich organizacji gejowsko - lesbijskich) należy do SLD (teraz LiDu) i całej masy organizacji antykościelnych i antyklerykalnych. Jasne jest, wszem i wobec, że powinni mieć prawo adopcji dzieci!!!

- Ignorowanie - każdego, kto nie zgadza się z naszymi poglądami ignorujemy i zamilczamy (nie mówimy, nie piszemy o nim w mediach nam przychylnych).

J - Jedwabne - według tego, co napisała "Gazeta" miejsce, zresztą jedno z wielu, w którym Ci "okropni, faszystowscy i niepostępowi" Polacy gromili naszych starszych w wierze Braci. Tak napisała "Gazeta" i koniec, a kto myśli inaczej ten `Faszysta' i `Kołtun'!!!

K- Krakówek - to samo, co "Warszawka" tylko w południowej części Polski.

L - Libertynizm obyczajowy - nieważne, z kim (z czym) byle często i na chybcika.

M - Moherowe Berety - określenie pokolenia urodzonego w latach 1920-1940, ludzie już za starzy i w większości zbyt przesiąknięci patriotyzmem aby udało się ich nawrócić na "właściwe" laickie i libertyńskie poglądy, najlepiej obśmiać i znieważyć, choć i z tym trzeba ostrożnie (patrz Tusk).

N - Naród - takie słowo jako skrajnie faszystowskie i szowinistyczne powinno być wykreślone ze słowników, przecież nie ma czegoś takiego jak narodowość w imię tolerancji, równości i poszanowania praw mniejszości!!!

O - Ojczyzna - słowo to wymawiamy ze wstrętem. Jeśli już, jesteśmy zmuszeni (tfu tfu!!!) do jego użycia wówczas robimy OLBRZYMI grymas na twarzy i wymawiamy bardzo cicho.

P - Prezydent - poprzedni, absolwent znanej uczelni Charkowskiej "Goleniówka", znany z "arcyśmiesznego" namawiania do "pobłogosławienia tej ziemi" to nasza chluba i duma. Wykształcony i dowcipny tak jak i my wszyscy!! Obecny to najgorszy nasz wróg. Dlaczego?? Dokładnie nie wiadomo, ale tak napisała `Gazeta'.

R - Relatywizm Moralny - Ot prosta sprawa - wczoraj w "Gazecie" napisali, że deubekizacja i otwarcie teczek są "be" to są "be", dziś już piszą, że to jest jak najbardziej w porządku - to jest w porządku!!

S - Socjalizm - w Polsce przecież NIGDY nie było tego złego - komunizmu - był tylko ten dobry - socjalizm (i to z ludzką twarzą) - były raz do roku pomarańcze i piękne pochody pierwszomajowe....

T - Tusk - nasz (prawie) prezydent, przypisujemy mu autorstwo terminu "Moherowe Berety", nie pamiętamy jednak, jak głupio tłumaczył się pewnej staruszce, która zadała mu pytanie - "A Pana babcia to w atłasowym kapeluszu chodzi?".

U - Unia Europejska - Mekka i Ziemia obiecana w jednym... Jedyne miejsce na świecie, w którym możliwe są małżeństwa homoseksualne, a w przyszłości np. poślubienie własnego pudla....

W - Warszawka - nasza elita moralna i intelektualna lewicowi poeci (Nobliści), filozofowie, myśliciele, dziennikarze i reszta "wieszczy".

Y - Yntelygency - to właśnie MY - WYSZKTAŁCIUCHY. Dzielimy się ynteligentów, półyntelygentów oraz ćwierćyntelygentów. Przynależność dodanej grupy określa stopień uzależnienia od "Gazety".

Z - Zaścianek - inne określenie Ciemnogrodu


Będziecie mieli wybory na jesieni. Do władzy dojdzie PO, prawdopodobnie z komunistami utworzy rząd. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ja na pewno kibicować im BĘDĘ, bo nie jestem idiotą jak obecni wyborcy PO, którzy objeżdzają wszystko i wszystkich. Już tylko kilka tygodni, miesiecy cierpień, męk, zgrzytania zębów i znów wróci demkracja, sądy będą niezawisłe, Tusk zbuduje w miesiąc miliard mieszkań, Ciemnogród będzie siedział cicho, będzie premier z Gdańska (a może Kwaśniewski :lol: :lol: :lol:).
Bawcie się dobrze.
eot

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL