Teraz jest 27 wrz 2024, 11:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sty 2012, 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
ciastkoibeza napisał(a):
Na pierwszych stronach HydeParku są wątki założone przez "gości" bez postów... nawet bez pierwszego. o co w tym chodzi?=

1) Kiedyś na forum nie było trolli, nie było dzieci neo (tak, tak takie czasy istniały :) )
Ludzie którzy odwiedzali forum chcieli coś od niego, pomóc komuś, zapytać o pomoc. Nie pisali spamu, nie robili offtopu w takim stopniu jak to teraz. Więc niepotrzebna była rejestracja.

2) Może była przesiadka z innego silnika forum, tabela mysql'a miała te same nazwy na login i hasło, ale na liczbę postów już np. nie. Albo jakiś błąd przy kopiowaniu tabeli sql'owych. Opcja również taka jak w "ostatnio widziany", gdzie niektórym osobą się nie aktualizuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, 17:32
Posty: 321
Lokalizacja: Biegun Zachodni
ok.

a czy ściąganie cracków "no CD" jest legalne? nie mam na myśli generatorów kodów, tylko zakończenie zabawy z CD

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa
Kliknij, by odkryć mroczną prawdę...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Raczej nie.

A jeśli się przejmujesz legalnością lub jej brakiem, polecam program Alcohol 120%. We wspaniały sposób zrobi obraz płyty i nie będzie opierdzielania się we wkładanie płyty do napędu.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
A ja mam takie małe pytanie UTC 19:00 to która u nas będzie ?

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
20:00
http://www.worldtimezone.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Mam pytanie. Jak nazywał się kawałek albo wykonawca utworu tyle tylko że pamiętam tylko z deczka teledysk wyglądał on mniej więcej tak:
Występował w nim taki żółty ludzik podobny trochę do muppetów (taki futrzany) i ogólnie teledysk polegał na tym że ów postać machała cały czas głową w rytm muzyki. Co do samego utworu nie był on jakoś specjalnie wyrafinowany raczej typowe gówno. Po prostu męczy mnie fakt iż za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to walić.
Sorry za raczej mało precyzyjny opis ale wiele nie pamiętam. Ogólnie kawałek był dość popularny ładnych parę (naście?) lat temu nie wiedzieć czemu tak naprawdę bo nie przedstawiał sobą większej wartości. Co do samej muzyki to były to głownie basy i raczej na pewno brak wokalu (co też przysparza problemów w próbie przypomnienia sobie tytułu).

Ok przypomniałem sobie dosłownie minutę po napisaniu posta :D Mr.Oizo się to zwało ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
To jak już jest temat rozpoznawania muzyki z teledysków też się dorzucę - od setek lat szukam tytułu. Teledysk przedstawia postać w stroju pandy (albo jakiegoś misia) przechodzącą w nocy przez miasto. Panda pisze coś sprayem na murach, bawi się samochodzikiem RC powodując jakieś problemy w przelatujących nad miastem odrzutowcach i doprowadzając do ich rozbicia. Teledysk kończy się gdy przed pandą staje rząd uzbrojonych policjantów. Nie jest to film lecz animacja, możliwe, że w biało czarnych kolorach, lecz na pewno dominują ciemne barwy. Jeśli chodzi o muzykę to jakaś elektroniczna, facet w wokalu.
Byłbym wdzięczny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2012, 04:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Jest jakaś gra na konsole PS3 albo PSP taktująca o wyścigach Le mans 24? Kiedyś na dream casta miałem, miała 2 tryby do ustawienia wyścigu, realne 24 godziny albo taki w 24 minuty. 24 godziny, marzyłem żeby tyle móc siedzieć przed telewizorem i jeździć wyścig z uwzględnianiem kilkunastosekundowych pitstopów itp. Z chęcią powróciłbym do tego marzenia i zrobiłbym to :)

PS jeszcze jakiś czas temu widziałem film fajny.
http://www.filmweb.pl/film/Le+Mans-1971-38502 <- z pewnością nie ten, tylko nowszy. 2000 rok w górę chyba. Kojarzycie nazwę? Na polsacie emitowali

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Ostatnio edytowano 11 lut 2012, 04:09 przez Eleanor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2012, 04:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
W Gran Turismo m. in. jest tor na którym odbywa się le mans, są też inne wyścigi długo dystansowe. Poza tym to bardzo fajna ścigałka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2012, 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, 17:32
Posty: 321
Lokalizacja: Biegun Zachodni
Znacie jakiś prosty i darmowy dekompilator do javy? (mam na myśli plików class)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa
Kliknij, by odkryć mroczną prawdę...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2012, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Grubber{PL} napisał(a):
Mam pytanie. Jak nazywał się kawałek albo wykonawca utworu tyle tylko że pamiętam tylko z deczka teledysk wyglądał on mniej więcej tak:
Występował w nim taki żółty ludzik podobny trochę do muppetów (taki futrzany) i ogólnie teledysk polegał na tym że ów postać machała cały czas głową w rytm muzyki. Co do samego utworu nie był on jakoś specjalnie wyrafinowany raczej typowe gówno. Po prostu męczy mnie fakt iż za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to walić.
Sorry za raczej mało precyzyjny opis ale wiele nie pamiętam. Ogólnie kawałek był dość popularny ładnych parę (naście?) lat temu nie wiedzieć czemu tak naprawdę bo nie przedstawiał sobą większej wartości. Co do samej muzyki to były to głownie basy i raczej na pewno brak wokalu (co też przysparza problemów w próbie przypomnienia sobie tytułu).

Ok przypomniałem sobie dosłownie minutę po napisaniu posta :D Mr.Oizo się to zwało ;)


http://kwejk.pl/obrazek/948563/mr,oizo.html ktoś chyba też ostatnio sobie o Nim pomyślał : )

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2012, 02:10 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2012, 19:15
Posty: 4
Cytuj:
Na pierwszych stronach HydeParku są wątki założone przez "gości" bez postów... nawet bez pierwszego. o co w tym chodzi?=


Cóż, ja nie widzę nic złego w tym, że promuję grupę, z którą gram na innych forach. Jakbym najpierw napisał posta o treści "Cześć, jestem Kuba." w temacie poznajmy się to wtedy patrzyłbyś inaczej na wiadomość, którą wysłałem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
Hunterqbas napisał(a):
Cytuj:
Na pierwszych stronach HydeParku są wątki założone przez "gości" bez postów... nawet bez pierwszego. o co w tym chodzi?=


Cóż, ja nie widzę nic złego w tym, że promuję grupę, z którą gram na innych forach. Jakbym najpierw napisał posta o treści "Cześć, jestem Kuba." w temacie poznajmy się to wtedy patrzyłbyś inaczej na wiadomość, którą wysłałem?

Cześć Kuba. Małe nieporozumienie - koledze chodziło o pierwsze strony - czyli tematy z 2003 roku, założone przez anonimowych ludzi kryjących się pod nazwą "Gość".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2012, 19:15
Posty: 4
W takim razie i ja przepraszam za niepotrzebne ciągnięcie dyskusji ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2012, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Czy ilość kurzu w komputerze może mieć jakiś znaczący wpływ na pojawianie się freezów w bydle takim jak BF3?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL