Teraz jest 28 mar 2024, 18:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
Hm, GunZ... kiedyś w to pogrywałem. Walki na miecze są ok, ale strzelanie jest już do bani. U mnie na GF2 chodził bez problemu. Poza tym nie ma czegoś takiego, jak pokoje dla pocżatkujących. Cały czas wpadają 10-lvlowi goście i tłuką tych 1-lvlowców. Dla początkujących jest dość ciężko. Beznadziejna muzyczka, po 10 minutach gry wyłączyłem głośniki. I jeszcze wygląd postaci... Brazylijska telenowela, totalnie nie trawię tego stylu. Trochę pograć można, ale to gra raczej nie dla mnie.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2003, 13:31
Posty: 1019
Lokalizacja: Gliwice
Są pokoje dla noobkow :] masz nieswierze info widze. Zresztą jakbys sie uparł to i tak dostajesz b.duży exp za zabijanie wyższych lvl. Ten klimat jest bardziej japoński niż brazylijski :]

_________________
Senatus PopulusQue Romanus

PSN id: Graqzu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
Westbam napisał(a):
Są pokoje dla noobkow :] masz nieswierze info widze. Zresztą jakbys sie uparł to i tak dostajesz b.duży exp za zabijanie wyższych lvl. Ten klimat jest bardziej japoński niż brazylijski :]


Hehe. Wiem, że są takie pokoje, ale i tak nie da się ustawić limitu poniżej 5 poziomu. A jeśłi chodzi o GunZ, to różnica między tymi lvlami jest dość duża.
Sam kiedyś czaiłem się na tych mocno zdezelowanych 5-lvlowców, żeby dostać dużo expa. Są też dziwnie zbalansowane bronie, dość długo zbierałem na karabin, a okazał się dużo słabszy od pistoletów maszynowych. Kwestię shotguna już przemilczę, bo nie udało mi się nikogo nim zabić. :x
A klimat japoński jest jeszcze bardziej crapowaty od brazylijskiego :).

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL