Teraz jest 15 cze 2024, 23:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lip 2007, 01:22 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Dragon Ball Online jest to gra MMORPG tworzona jednocześnie w Japonii i Korei Południowej przez firmę NTL, oparta na znanej mandze Dragon Ball. Projektem aktywnie zajmuje się autor serii Akira Toriyama, którego zadaniem jest m.in. kontrola fabuły i wyglądu, zarówno postaci jak i map. Rozpoczęcie beta testów jest planowane na lato 2007, a premiera w Japonii jest planowana na rok 2008.

-Lato już jest :] tylko czekać

Fabuła

Dragon Ball Online rozgrywa się w roku 1000, dokładnie 216 lat po opuszczeniu przez Son Goku 28. Tenkaichi Budokai, by trenować Uuba. Gracz kontroluje jednego z wielu wojowników żyjących w świecie Dragon Balla, którzy szukają Smoczych Kul, trenują do turnieju Tenkaichi Budokai oraz aspirują do miana legendarnego wojownika. Podczas treningu gracz musi zmierzyć się z tragedią, która wydarzyła się na Ziemi.

Ziemia jest pod kontrolą nikczemnej organizacji zwanej Mrocznym Okiem , która jest kierowana przez tajemniczą indywidualność. Otrzymując wskazówki od Strażnika Czasu Trunksa , gracz rozpoczyna swą podróż w celu pokonania przeciwnika i uratowania świata, spotykając na swojej drodze innych graczy oraz kontaktując się z obywatelami świata Dragon Ball, włączając w to postacie z oryginalnej serii.

Cechy Giereczki

Gracz będzie miał do wyboru trzy rasy: człowiek, nameczanin oraz saiyanin. Gracze będą mieli możliwość personalizacji swoich postaci poprzez edycję m.in. fryzur, kolorów lub ubrania. Ludzie rozpoczną swą przygodę na Ziemi, będąc zwerbowanymi przez Strażnika Czasu Trunksa w celu ratowania świata. Nameczanie rozpoczną grę na planecie Nowa Namek pod kierownictwem Saichoro (Najstarszego Nameczanina), by pomóc ziemskim wojownikom. Saiyanie rozpoczną grę podobnie jak ludzie, czyli na Ziemi. Gracze będą mieli możliwość rozpoczęcia swojej przygody jako dziecko, dając możliwość dorastania i rozwijania się swej postaci.


strona twórców : http://www.ntl-kk.com/dbo.html

polska strona :

http://www.dragonballonline.pl/

parę ss

http://www.dragonballonline.pl/index.ph ... rl=screeny

Wymagania na PC :

CPU : Pentium 4 2GHz lub lepszy
RAM : 512MB lub lepszy
Karta Graficzna z akcelatorem 3D [ czy jakoś tak... ]
- małe nie ? :)

filmy : http://www.dragonballonline.pl/index.ph ... es/vid.php

na youtube znalazłem to :

http://pl.youtube.com/watch?v=pn4rr-Ght9w

http://pl.youtube.com/watch?v=9kQQaI1CLk0

http://pl.youtube.com/watch?v=D69_K11CsSU

Gdy pierwszy raz zobaczylem te ziwastuny , zdjecia , filmiki , opisy trochę się zawiodłem lecz gdy poczytalem wiecej i obejżalem a to zdjec filmikow :] spodobalo mi się i jako wierny fan Dragon Ball'a nie mogę się doczekac , swoja drogą kto miał doła po obejrzeniu ostatniego odcinka GT i uswiadomieniu sobie , że to ... koniec :cry: , ja się przyznaje :)

sorry za błędy , ale jest już puźno i ide lulac :_]

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 01:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 01:45
Posty: 304
Lokalizacja: z kraju na Europy skraju
O. wrukwa.
Obrazek

_________________
Nikt nie mówi ani słowa, nikt nie dziwi się niczemu. Wszystkie skarby tego świata pod bazyliką w Licheniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 01:57 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2005, 12:45
Posty: 175
Lokalizacja: Kołbiel
:omg: :omg: WOOOW :omg: :omg: :omg:

fanom DB chyba więcej mówic nie trzeba :wink: :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 04:23 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:10
Posty: 16
Gooooood X_X, robić grę mmo z jednego z najgorszych anime w historii to już przesada :\


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 10:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2004, 11:21
Posty: 167
Lokalizacja: Zabrze
Nie wiem czy najgorszy czy nie ale kogo nie spytasz wie kto to Goku ( pozdro GOKU :wink: ) a prawie kikt nie zna bohaterow 'najlepszych' anime, poza fanami tego rodzaju produkcji of korz... ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Teamker napisał(a):
Gooooood X_X, robić grę mmo z jednego z najgorszych anime w historii to już przesada :\

Gdyby to była taka kicha nikt by tego nie znał :wink:

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Teamker napisał(a):
Gooooood X_X, robić grę mmo z jednego z najgorszych anime w historii to już przesada :\


nie znasz sie xD ja ostatnio sie wkręciłem i w dwa dni calego DBalla obejrzałem xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
Vesp3r napisał(a):
nie znasz sie xD ja ostatnio sie wkręciłem i w dwa dni calego DBalla obejrzałem xD


wlasnie niedawno zrobilem to samo :D dziecnstwo sie przypomnialo jak ze szkoly sie zbijalo zeby obejzec kolejny odcinek swojej ulubionej bajki :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 13:40 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
oglądam DB od 5-6 roku do dziś :] parę razy już cała serie obejrzałem , to oglądam od początku :] DBO może być sh!tem lub całkiem dobrą gierką , fani DB [ ja :) ] pewnie to kupią :) , teraz trzeba tylko czekać na betę , jeszcze jestem ciekaw czy to wyjdzie na DX 9 czy DX 10 ? trochę zbyt ubogie jak na DX10 :] wiec chyba na DX9 ... :wink: :) :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Blizzard_ napisał(a):
, jeszcze jestem ciekaw czy to wyjdzie na DX 9 czy DX 10 ?


chyba żartujesz :P Przeczytaj sobie wymagania w pierwszym poście, zresztą kto by robił obecnie MMO pod dx10 :?:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 14:15 
Offline

Dołączył(a): 6 cze 2007, 13:56
Posty: 4
Ja jako wierny fan mam nadzieje ze nie będzie to gra z abonamentem aby mogło w nią grać więcej fanów!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:10
Posty: 16
Ale jest to kicha, znają te Anime głównie dzieciaki które żadnego Anime więcej nie widziały/nie zobaczą i po drugie psuje wizerunek anime i później ludzie myślą (szczególnie w polsce) że anime&manga to tylko bijatyka i lanie się krwi bez sensu :\


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Teamker napisał(a):
Ale jest to kicha, znają te Anime głównie dzieciaki które żadnego Anime więcej nie widziały/nie zobaczą i po drugie psuje wizerunek anime i później ludzie myślą (szczególnie w polsce) że anime&manga to tylko bijatyka i lanie się krwi bez sensu :\

No i co ja na to poradzę? Ap ropo "kichy" - widziałeś "Epic Movie" - TO jest kicha i to też >> "Sally, the Witch, also known as Magical Witch Sally (魔法使いサリー, Mahōtsukai Sarii)."

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Teamker napisał(a):
Ale jest to kicha, znają te Anime głównie dzieciaki które żadnego Anime więcej nie widziały/nie zobaczą i po drugie psuje wizerunek anime i później ludzie myślą (szczególnie w polsce) że anime&manga to tylko bijatyka i lanie się krwi bez sensu :\


wole zeby widzieli dragon ball'a niż evangeliona, eva by w katolickiej polsce nieźle namieszała...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2007, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Hentai rządzi :lol:
Db niegdy nie oglądalem i oglądać nie bede.
Za to do gustu przypadło mi naruto(japońskie,bez cenzury :P )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL