Teraz jest 25 kwi 2024, 06:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2013, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Czemu tak cicho? :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2013, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
dlaczego ja zawsze kicham max 2 razy? Moja mama kicha z od 3 - 8, nawet więcej się zdarza. (pod rząd)

od czego to zależy?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2013, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Eleanor napisał(a):
dlaczego ja zawsze kicham max 2 razy? Moja mama kicha z od 3 - 8, nawet więcej się zdarza. (pod rząd)

od czego to zależy?

Stawiam, że to kwestia w jaki sposób się kichnie. Jeżeli wypuścisz powietrze tylko nosem (radzę zaopatrzyć się w chusteczkę), to przetka Ci go za pierwszym lub drugim kichnięciem. Jeżeli wypuścisz ustami, to możesz kichać kilka razy, a mierzwiący farfocel nadal zostanie w nosie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2013, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
mam tusz z hp deskjeta (kadridż chyba się to nazywa), na którym jest napisane 2009 i reszta daty, pewnie jest pełny nie licząc kilku prób drukowania, które wyszły fatalnie (około 2 lat temu).

Kupiłem drukarke, odbezpieczyłem tusze, niczego nie wydrukowałem przez 2 lata, później te próby i znowu wyciągnąłem z pudła to urządzenie. Na dobrą sprawe pierwszy raz od zakupu zostało ono wykorzystane, do skanowania zdjęcia bo tuszu już nie ma :mrgreen:

Oto jest pytanie, wyjąłem czarny kadridż, co mam z Nim zrobić, aby działał? Wyrzucić i kupić nowy? Wsadzić do wody, albo nad pare? coś o tym czytałem, ale nie bardzo wiem jak, tu jest jakaś taśma, przez którą prawdopodobnie płynie odczyt danych nt. ilości tuszu. albo, czy da się może poddać go regeneracji?

Jaki jest to koszt dla czarnego tuszu? :)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2013, 16:08 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Zainstaluj program HP do diagnostyki drukarki i klikaj w opcje typu przeczyść dysze, etc. Akurat tydzień temu kupiłem na allegro tusz do jakiegoś tam deskjeta za 25zł z wysyłką i działa bez zarzutu.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2013, 21:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Eleanor napisał(a):
Oto jest pytanie, wyjąłem czarny kadridż, co mam z Nim zrobić, aby działał? Wyrzucić i kupić nowy? Wsadzić do wody, albo nad pare? coś o tym czytałem, ale nie bardzo wiem jak, tu jest jakaś taśma, przez którą prawdopodobnie płynie odczyt danych nt. ilości tuszu. albo, czy da się może poddać go regeneracji?

Jaki jest to koszt dla czarnego tuszu? :)

Przeczyść głowice w drukarce oraz sam tusz denaturatem/alkoholem. Ja dwuletni tusz bym sobie odpuścił. Więcej pracy niż to warte.

A tusze kosztują od 10 do 300 PLN.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2013, 17:48 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
Ja po doświadczeniach z HP F380 i drogiej naprawie wywaliłem to w cholerę i kupiłem Brothera DCP J315-W z połączeniem WiFi. Tusze są wybitnie tanie, pojemne i wydajne. Polecam nieco droższe tusze firmy Dulin ( głównie na allegro )- robią robotę.

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2013, 00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
kiedyś grając w GTA:SA znalazłem w necie taki plik, który po podmianie ze stockowym umożliwiał tuning każdego pojazdu w grze, włącznie z traktorami i motocyklami, niestety nie pamiętam nazwy i został mi tylko screen..

Obrazek

kojarzy ktoś ten plik? To może być coś związane z carmods.dat, ale nie wiem skąd pobrać.. : (

znalazłem jeden plik i ten samo pojazd, który mam na screenie mogłem tylko delikatnie zmodyfikować, tj. nitro, bass, hydraulika i kolor, a najbardziej mi zależy na felgach.

Chce móc modyfikować radiowozy itp. help :D

Edit: Dobra, znalazłem. Transfender coś tam.
Niestety nie da się tunować niektórych pojazdów socjalnych.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sie 2013, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Hey, kilka pytań
- czy tylko dla mnie benzyna pachnie a ropa śmierdzi?
- co sprawia że skrzynia (biegów) w rekordzie piszczy - co dokładniej wywołuje ten specyficzny pisk
- macie może gdzieś na kompie, lub linki do sygnałów bicia zjazdów szoli?
- dlaczego 12V chciało urwać mi rękę (przebicie na obudowie) niby bezpieczny woltaż jest do 24V
- czy ludzkie oko może nie widzieć obrazu 3D - dla mnie filmy w kinie (te 3D) jak były tak są płaskie (dziwię się ludziom którzy wyciągają ręce, albo robią uniki) - wasze odczucia, spekulacje
- czemu wszyscy podniecają się tym gazem łupkowym
- ile amper płynie w procesorze skoro im niższe napięcie tym wyższe natężenie
- czy to prawda że w przypadku "gdy słońce wyłączy nam prąd" (wszyscy wiemy o co chodzi) cofniemy się do XIX wieku (epoka pary) a nie jak niektórzy sądzą do epoki kamienia
- dlaczego ludzka czaszka działa jak antena i wzmacnia/ odbiera sygnały - bo ma budowę anteny?
- czy da się świadomie przeciążyć organizm ? nie tylko w sytuacjach zagrożenia życia
- czy te pytania są dziwne?

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2013, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
dlaczego 12V chciało urwać mi rękę (przebicie na obudowie) niby bezpieczny woltaż jest do 24V

-Teoretycznie to i 300.000V może Cię popieścić a będziesz żył, za duzo mA było widocznie ;)

czy ludzkie oko może nie widzieć obrazu 3D - dla mnie filmy w kinie (te 3D) jak były tak są płaskie (dziwię się ludziom którzy wyciągają ręce, albo robią uniki) - wasze odczucia, spekulacje

-Ludzkie oko zawsze widzi 3D, mózg nie koniecznie zaś musi umieć tak odbierać ten obraz ;)

ile amper płynie w procesorze skoro im niższe napięcie tym wyższe natężenie
-W duzym uroszczeniu, nie bawiąc sie kątem mocy, mocą bierną, policz sobie I=P/U

czy da się świadomie przeciążyć organizm ? nie tylko w sytuacjach zagrożenia życia
-Tak ;)

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2013, 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Teoretycznie, ze ssaków tylko psy mogą zabiegać się na śmierć.
Zależy też co rozumiesz poprzez "przeciążyć organizm".


Bez prądu nie będzie jak wyżywić większości ludzi. Skutki są oczywiste. Według mnie cywilizacja ma duże szanse przetrwać punktowo.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2013, 01:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Jest mi ktoś w stanie podłożyć to tło:

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/ ... 5l6d3o.jpg

do pod ten magiczny obrazek, który jest wycięty od środka i kolor samochodu zmienia się w zależności od tła, na które go wrzucimy i staje się ciemniejszy, kontrastując:

Obrazek

direct: http://cdn.sc.rockstargames.com/images/ ... mblem2.png

chce bowiem uzyskać niestandardowy efekt. Rozmiary fajnie by było, jakby były zachowane (600x300). W corelu mi nie wychodzi, daje zmniejszony sticker na tło i wrzucam obrazek na to i nie ma przeźroczystości. Nie znam się aż tak na tym.

Dobrze by było, jakby ten sticker miał jakieś zachowane realne rozmiary na samochodzie :) Dzięki z góry

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2013, 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Obrazek
Takie coś?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2013, 00:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Dokładnie! Możesz się ze mną podzielić jak tego dokonałeś? :)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2013, 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Zapewne to było tak:
w PS zaznaczył kontur auta piórem,
uwidocznił warstwe z laminatem, utworzył zaznaczenie, Ctrl+Shift+I inwersja zaznaczenie -> delete
w opcjach mieszania wybrał nakładkę lub inny styl czego efektem jest o to właśnie to ;)
5 min

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL