Teraz jest 28 mar 2024, 14:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 551 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 paź 2012, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
ThaizOr napisał(a):
Mój pierwszy filmik z WoT, rundka T-34

http://www.youtube.com/watch?v=WFjatO3zCuQ


Chętnie pograłbym w jakiejś zorganizowanej grupie tankistów, głupota i debilizm na losowanych serwerach z przypadkowymi ludzimi doprowadza do białej gorączki.


raczej średnia, dlaczego nie strzelasz po weakpointach? Na przodzie, ten panel "podłogowy" to genialny punkt, gdzie wchodzi każdy strzał pod dobrym kontem, włazy, bok..

Również mogłeś strzelać przez dziury w tym zniszczonym wagonie do tego pz4.

tu masz coś o weakpointach http://worldoftanks.4um.pl/viewtopic.php?f=10&t=498

pogrubiłem, bo warto zajrzeć :)

btw jak Ci się gra tym t34? szybkostrzelny widzę, działo ludzkie, jak zarabia? Mam teraz A20 i szukam nowej zarabiarki po tym jak znerfili pz4, podobno te medy dobrze zarabiają. po 17 k do przodu na średniej rundzie bez premki

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2012, 20:58 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2012, 10:48
Posty: 21
Eleanor napisał(a):
ThaizOr napisał(a):
Mój pierwszy filmik z WoT, rundka T-34

http://www.youtube.com/watch?v=WFjatO3zCuQ


Chętnie pograłbym w jakiejś zorganizowanej grupie tankistów, głupota i debilizm na losowanych serwerach z przypadkowymi ludzimi doprowadza do białej gorączki.


raczej średnia, dlaczego nie strzelasz po weakpointach? Na przodzie, ten panel "podłogowy" to genialny punkt, gdzie wchodzi każdy strzał pod dobrym kontem, włazy, bok..

Również mogłeś strzelać przez dziury w tym zniszczonym wagonie do tego pz4.

tu masz coś o weakpointach http://worldoftanks.4um.pl/viewtopic.php?f=10&t=498

pogrubiłem, bo warto zajrzeć :)

btw jak Ci się gra tym t34? szybkostrzelny widzę, działo ludzkie, jak zarabia? Mam teraz A20 i szukam nowej zarabiarki po tym jak znerfili pz4, podobno te medy dobrze zarabiają. po 17 k do przodu na średniej rundzie bez premki


Dzięki za rady, przydadzą się :) jestem laikiem jeśli chodzi o czołgi i w ogóle ten temat, gram bo mi się spodobało

T-34 dobrze zarabia, za naprawe też nie dużo się płaci. Jest szybki, trzeba tylko uwazać zeby ktoś z boku nie podszedł bo jakoś mało wytrzymały. Wczoraj (bez premki) zniszczyłem 3 inne czołgi i przejąłem flage bardzo mnie zaskoczył wynik rundy: 3.500 ekspa i 37.000 kasy. Też szedłem przez BT-7, A-20, T-34 wolniejszy niż A-20, kolejny T-34-85 jeszcze wolniejszy tyle że lepszy pancerz. Jak odblokuje wszystkie i potestuje działa to będe mógł coś więcej powiedziec. Tak czy inaczej T-34 to narazie najlepszy czołg jakim grałem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-7 ... i-premium/

kod bonusowy.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2012, 22:55 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Udało mi się wycisnąć nową mega-rundkę
Obrazek

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2012, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Obrazek

Dzień św. Mikołaja (zwany także „mikołajkami”) ma miejsce 6 grudnia i jest obchodzony w wielu krajach Europy. Jednym z tradycyjnych sposobów obchodzenia mikołajek w Europie jest zostawianie drobnych prezentów w skarpetach lub butach dzieci. Grzeczne dzieci otrzymują smakołyki – cukierki, ciasteczka, owoce, orzechy. Niegrzeczne dzieci natomiast otrzymują kawałki węgla. Dziś, zwłaszcza w Europie środkowej dzieci nadal wystawiają buty przed swoimi sypialniami i oczekują, że 6 grudnia obudzą się obok słodyczy.

Jesteśmy pewni, że nasi dowódcy byli grzeczni i dobrze traktowali swoje czołgi przez ostatni rok. W związku z tym również zasługują na smakołyki! Do 12 grudnia będzie możliwe skorzystanie z następującego kodu bonusowego:

HAPPYSTNCKDAY

(prosimy wpisać kod wyłącznie za pomocą dużych liter)



Po wpisaniu kodu bonusowego otrzymacie następujące dobra w grze:

1 dzień konta premium
5 x Dodatkowe Racje Bojowe
5 x Skrzynka Coli
5 x Czekolada
5 x Ulepszone Racje Bojowe
5 x Mocna Kawa
5 x Pudding i Herbata


Kod bonusowy będzie aktywny jedynie do 12 grudnia! Nie czekaj i odbierz swoje darmowy prezenty już dziś! Po tej dacie nie będzie możliwe wprowadzenie kodu. Kod można wpisać tylko raz dla każdego konta!

Wesołych mikołajków!

http://worldoftanks.eu/news/5018-happy- ... as-day-pl/

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2012, 19:46 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Świetny event, od .... od kiedy? Od nie pamiętnych czasów, wtf, WG wreszcie zaryzykowało i dało jeden dzień premium. O_o. A tak po za tym, odzyskałem nie dawno konto w WoT, pięknie bo tylko dwa czołgi -_-. Comet (sam wybiłem, oraz KW-1, też wybiłem) Długo X tierem się nie nacieszyłem. D:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2012, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
nie grałem w tanki od otwartej bety i po odświeżeniu muszę przyznać że całkiem przyjemny pożeracz czasu się z tego zrobił :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2012, 14:31 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Ha! Widzisz!
Jak tam stoicie z czołgami?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2012, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Grałem w Wota od stycznia przez jakiś czas, nie pamiętam nawet ile ale nie długo bo doszedłem do PzIV (ah wtedy to była maszyna), później przestałem, teraz jakoś miesiąc temu pobrałem znów, wygrindowałem do KW-1, później KW-1S (niestety bez topowego działa to marna maszyna a nie chce mi się expić zawsze się zniechęcam jak zabieram po 150hp czołgom 5 tieru). Zrobiłem też vk3001p (chyba tak się nazywa), brakuje mi z 5k expa do Tigera P, trochę pograłem artą, niemieckimi TDkami, ale od kilku dni nie gram, jakoś mi się znudziło.

Pograłem trochę w teście nowego patcha i grając czołgami 10 tieru trochę się zniechęciłem do gry :)

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2012, 23:57 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Ja wczoraj kupiłem sobie ostatni moduł do VK 4502 B :mrgreen: zarąbisty czołg

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, 19:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Ja w sumie gram głównie na tierach 3-5. E-50 i E-75 raczej słabo zarabiają i chyba radość z gry jest mniejsza. Osobiście najbardziej lubię grać na VK2801 - z załogą po 3 skille na głowe jest zabójczy :). No i M10 - pewnie mi z BFa sentyment został.

_Dominiko - to chyba ta runda była na premium grana sądząc po ilości złota. Ja max na standardowym koncie mam 1908 EXPa na VK2801.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2012, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2012, 23:52
Posty: 3
Czołgiem! Mam pytanie odnośnie premium-tanka "Dicker Max". Z tego co słyszałem po ostatnich apdejtach, paczach trochę go zmienili. Teraz jest zniżka 30%, i cholernie mnie kusi :) Tutaj zostawiam pole do popisu Kaze703, z tego co widziałem ma na nim kilka walk. Walcie same konkrety, ile zarabia bez premki, najważniejsze wady i zalety... może polecicie coś innego w tym przedziale cenowym? Z góry dzięki i wielu fragów życzę!

Btw. Muszę się pochwalić, w garażu: IS-4* KW-1* KW-2* KW-1s * T-50 * PZ IV* SU-152 M4
*-wymaksowane :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2012, 18:52 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
No więc tak, TD'k jak TD'k bardzo fajny
Ma on niezły odchył działa w pionie (góra; dół) i zarobki na poziomie około 20k bez premki na bitwę, niezły matchmaking lecz zdażają się VIII tiery.
Wady? tia cała reszta, pancerz prędkość zwrotność, lepiej zafunduj sobie Pz IV Shmalturm :), ale to do twojej dyspozycji
Ja nie stety straciłem konto jakieś dwa miesiące temu i szybko odzyskałem ... bez czołgów :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2012, 19:58 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2012, 23:52
Posty: 3
Ok, dzięki. Współczuję utraty konta ;/ PZ IV s mi nie podchodzi zbytnio, zresztą ustaliłem sobie próg cenowy 2500golda i tego się trzymam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2013, 15:18 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
KaZe703PL napisał(a):
No więc tak, TD'k jak TD'k bardzo fajny
Ma on niezły odchył działa w pionie (góra; dół) i zarobki na poziomie około 20k bez premki na bitwę, niezły matchmaking lecz zdażają się VIII tiery.
Wady? tia cała reszta, pancerz prędkość zwrotność, lepiej zafunduj sobie Pz IV Shmalturm :), ale to do twojej dyspozycji
Ja nie stety straciłem konto jakieś dwa miesiące temu i szybko odzyskałem ... bez czołgów :(

Co się stało, że straciłeś? Oo

Hynol napisał(a):
_Dominiko - to chyba ta runda była na premium grana sądząc po ilości złota. Ja max na standardowym koncie mam 1908 EXPa na VK2801.

Jeśli mówisz o tym obrazku z bitwą na VK to nie, bez premki. Kredyty się zbiera przede wszystkim za "pełne" penetracje (bez dobijania), a exp. za różne pierdoły. Poza tym każdy czołg ma swój przelicznik zdobywanego doświadczenia, więc nie ma co porównywać stosunku exp/przychody między VK 2801 i 4502 A.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 551 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL