Teraz jest 19 kwi 2024, 19:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 maja 2011, 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 17:53
Posty: 131
A propo metro 2033. Gra po prostu swietna, polaczenie fajnej fabuly, mozliwosci kupna broni oraz dobrej grafiki. Zagralem w demo i naprawde zrobilo na mnie dobre wrazenie. Polecam do sprobowania:
link do dema. PLIK : ok. 700mb.
http://fun.idg.pl/ftp/gry_9817/Metro.2033.Demo.html
Planuje kupipic pelna wersje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2011, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Metro tylko na pierwszy rzut oka wydaje sie świetne. Gra jest krótka, bardzo liniowa, jest mało broni których zdobywanie przypomina przechodzenie na następny level, można je podzielić na dwa rodzaje: do zabijania cichego i takiego z mocniejszym pierd*lnięciem, to samo sie tyczy pancerzy z tą różnicą, że jest ich jeszcze mniej. Rodzaje mutantów można policzyć na palcach jedej ręki. AI przeciwników też kuleje, wystarczy jedna cicha broń i można wszystkich pokolei wycinać. Bardzo podobał mi sie HUD, a raczej jego brak, marzy mi sie takie coś w kolejnym stalkerze. Ogólnie gra jest taka, że jeżeli siądziesz wieczorem to prawdopodobnie cie wciągnie i ja skończysz jeszcze tej samej nocy, a następnego dnia powtórzysz pare misji i to będzie na tyle.
Metro 2033 nie polecam.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2011, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 17:53
Posty: 131
Ale mnie zniecheciles... Myslalem ze bedzie fajna full wersja :(

No ale wracajac do tematu. Sa jeszcze jakies gry podobne do np stalkera ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2011, 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
A no niestety miałem nadzieje że to będzie coś w stylu stalkera, ale jednak całą gre idzie sie wąską ścieżką.
Z post apo w którym można postrzelać z pierwszej osoby polecić już tylko moge Fallouta Nev Vegas, ale to już inny klimat, biega sie po pustyni, a pozatym to RPG.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2011, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Masha , sciagnalem pirata :P wiem beee , ale powiem wam kto ma kase niech sobie kupi (najwyżej sprzeda potem)
Jak dla mnie gra po prostu bomba !
Fakt , mało zombiaków bo pare rodzai , mało broni bo z 10-15 , ogółem gra mi się podobała bo idzie zrobić w gacie jak siedzisz o 2 w nocy zmęczony lekko i grasz w totalnej ciszy i nagle jakieś "Uraaaaa" zombi :)

Ukazanie świata z tej perspektywy jest dla mnie boskie , ludzie muszą żyć jak szczury by przetrwać.
Gra nie jest tak do końca liniowa , masz 2 rodzaje zakończeń z czego jedno - to właściwe ciężko zdobyć
Chodząc w metrze bądź jakiejś stacji, bunkrze, można sie pogubić , jest np tak że idziesz przed siebie , a tu nagle droga sie rozwidla i ponadto obok masz zejście , i niewiadomo gdzie iść , dopóki nie wyjmiemy dziennika w którym jest napisane co mamy robić oraz kompas wskazujący gdzie iść ....
Ogółem grafika stalkerowa , dziwnie sie gra bo mam wrażenie że FOV jest za blisko ustawiony no ale kwestia gustu . Oprawa graficzna w ogóle jest ładna , efekty ect.
Mało niedopracowań , bugów....
Fantastycznie to zrobili bowiem w scenkach-przerywnikach mamy ukazane nawet jak między sobą walczą 2 zombie , a 3ci próbuje nas zabić :) ciekawe ujęcia...
Gra jest o tyle ciężka że wychodząc na powierzchnie nie możemy zostać tam wiecznie , bowiem trzeba mieć filtry do maski gazowej ... co bardzo precyzuje nam gre i wytycza dany czas względem ilości posiadanych filtrów (mnie sie spodobało)
W tej grze chodzi raczej o skradanie sie , umiejętne szukanie amunicji której zawsze brakuje i stałe pozostawanie w niewidocznych miejscach gdy tylko to możliwe :P

ja polecam

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Kukiełka napisał(a):
Masha , sciagnalem pirata :P wiem beee , ale powiem wam kto ma kase niech sobie kupi (najwyżej sprzeda potem)
Jak dla mnie gra po prostu bomba !
Fakt , mało zombiaków bo pare rodzai , mało broni bo z 10-15 , ogółem gra mi się podobała bo idzie zrobić w gacie jak siedzisz o 2 w nocy zmęczony lekko i grasz w totalnej ciszy i nagle jakieś "Uraaaaa" zombi :)

Ukazanie świata z tej perspektywy jest dla mnie boskie , ludzie muszą żyć jak szczury by przetrwać.
Gra nie jest tak do końca liniowa , masz 2 rodzaje zakończeń z czego jedno - to właściwe ciężko zdobyć
Chodząc w metrze bądź jakiejś stacji, bunkrze, można sie pogubić , jest np tak że idziesz przed siebie , a tu nagle droga sie rozwidla i ponadto obok masz zejście , i niewiadomo gdzie iść , dopóki nie wyjmiemy dziennika w którym jest napisane co mamy robić oraz kompas wskazujący gdzie iść ....
Ogółem grafika stalkerowa , dziwnie sie gra bo mam wrażenie że FOV jest za blisko ustawiony no ale kwestia gustu . Oprawa graficzna w ogóle jest ładna , efekty ect.
Mało niedopracowań , bugów....
Fantastycznie to zrobili bowiem w scenkach-przerywnikach mamy ukazane nawet jak między sobą walczą 2 zombie , a 3ci próbuje nas zabić :) ciekawe ujęcia...
Gra jest o tyle ciężka że wychodząc na powierzchnie nie możemy zostać tam wiecznie , bowiem trzeba mieć filtry do maski gazowej ... co bardzo precyzuje nam gre i wytycza dany czas względem ilości posiadanych filtrów (mnie sie spodobało)
W tej grze chodzi raczej o skradanie sie , umiejętne szukanie amunicji której zawsze brakuje i stałe pozostawanie w niewidocznych miejscach gdy tylko to możliwe :P

ja polecam


Jacy zombie WTF ? oO

Jeśli mówisz o "Metrze" to należy powiedzieć jedno, klimat i smaczki tej gry zasłaniają wielką ciemną kurtyną niedociągnięcia i jej lekką liniowość. Poziom w opuszczonym (nawiedzonym) odcinku metra jest wprost fenomenalny o bibliotece nie wspominając :D Autorzy, a raczej autor bo gra jest na podstawie książki, dobrze też ukazali, że wojna niczego nie zmienia, w grze mamy konflikt faszystów z komuchami, poziom z linią frontu również jest mistrzowski.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
A jak mam inaczej nazwać te cóśie ?
Noalisy ? Demony ? Tyle się mi przewinęło podczas gry nazw na te monstra , no i jeszcze piękne określenie Burbona "A ja je poprostu nazywam ścierwem" - "O popatrz ścierwo sie zlazło" Coś w ten deseń :P

Dla mnie każdy poziom ma coś ciekawego w sobie choć przyznam że najefektowniejszy z nich wszystkich był chyba sam koniec . Fajnie pokazane jak postać walczy z własnym umysłem by wyjść z nieistniejącego labiryntu

Chyba sprawie sobie książke Metro 2033 i przeczytam, ktoś czytał ?

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2011, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Graleś z polską wersją? W ang było lepiej cyt. "some people call them deamons, but i just call them bitches" :D. Ja na szczęście gry nie kupowałem i mam w ang wersji.
To dlatego jesteś zachwycony grą bo nie czytałeś książki i sie nie zawiodłeś. Książka jest świetna polecam, tylko zakończenie takie sobie, a kolejna część Metro 2034 jest beznadziejna.
PS Jakie jest drugie zakończenie?

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 03:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
No tak grałem z polską wersją , a w PL miałem cenzure ;/ dla tego cienko ... A książke to bym z chęcią przeczytał bo temat wydaje mi sie że jest poprostu geniusz zua :D
Spoiler:
1. Zakończenie to : Artyem zakłada przyrząd namierzający rakiety i rozwala coś co przypomina źródło mutantów a 2. Zakończenie to jak Artyem w połowie sceny strzela w ten przyrząd i zostawia przy życiu mutanty , które rzekomo chcą pokoju między ludźmi

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Kukiełka napisał(a):
A jak mam inaczej nazwać te cóśie ?


Może po prostu mutanty ? :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2011, 00:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Tak jest towarzyszu broni ! :wink:
Przejdę sobie 2gi raz metro w poszukiwaniu bugów oraz aby zrobić z happy endingiem :)

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2011, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Znacie jakieś gry typu Fallout 2?

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2011, 16:53 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
pl Szq1 napisał(a):
Znacie jakieś gry typu Fallout 2?

Shadow Vault no i trochę Arcanum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2011, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Typu, czy klimatu? :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2011, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Najlepiej to i to. Ten Shadow Vault może być ciekawy, już mam 1/4 :D

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL