Teraz jest 20 kwi 2024, 00:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: OLL w Dęblinie
PostNapisane: 13 lis 2011, 13:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
Chodzi lub chodził tam ktoś ?
Czytałem że wymogi do tej szkoły są ogromne ale chodzi mi o pewną sprawe:
Mam wade wymowy i jestem w trakcie leczenia,ale czytalem że nawet tego nie moze być. I tu moje pytanie
Jeśli do roku szkolnego zdążę sie 'wyleczyc' to będę miec szanse ?

A i druga sprawa. Koszty badan to okolo 760 zł i boje sie że jezeli zapałace to mi cos wykryją .
Da sie jakos zrobic wszystkie badania (nie w szkole) aby sie przekonac ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2011, 17:21 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2011, 20:15
Posty: 202
A co to za wada wymowy, mój kolega nie potrafi mówić R a do formozy go bez problemu przyjeli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2011, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
Obecnie szereg głosek miękkich (ś,ć,ź,dź)
ale już rozmawiałem z moim logopedą i powiedział że będzie ok ;)

A orientuje się ktoś co do mojego drugiego pytania ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2011, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Sam przystępowałem do tego OLL więc moge ci powiedzieć tak... chcesz mieć te badania - zapłać ... ich jest naprawdę sporo , po za tym jeśli mieliby ci coś wykryć to i tak odpadniesz... a jeśli już chcesz po znajomości to i tak bezsens bo jeśli chcesz isć do tego LO to MUSISZ mieć ICH badania bo jak nie to cie nie przyjmą bo to są Wojskowe badania lekarskie tak jak robią normalnie swoim wojakom :)

Przegroda nosowa musi być OK , bądź jeśli masz złą (krzywą) - wyleczyć się da...
Zęby - zaplombowane każde małe uchybienie
Wzrok - nie można mieć żadnej wady wzroku
Kręgosłup być prosty powinien...
Jeśli masz problemy np. kiedy jedziesz windą i ci zatyka uszy i nie potrafisz wyregulować ciśnienia w organizmie to będziesz musiał zalecić się rady jakichś gum do żucia bądź Halsa bo w komorze niskich ciśnień trzeba co chwile wyrównywac sobie ciśnienie bo jak nie to możesz nawet zemdleć dla tego coś co tworzy śline pomaga bo po przełknięciu wyrównujesz to ciśnienie...
Słuch - bez wad tak samo...
Prześwietlenia to już raczej zdać się na siebie czy coś nie mamy połamanego
A reszta to mało szczególne rzeczy typu krew mocz ect... ciśnienie przy których mało osób odpada

Ważne jest byś wiedział że tam masz szanse się dostać odnośnie pkt. bo przejście badań zdrowotnych i otrzymanie kat. zdrowia Z1A to jest pikuś ;p trzeba jeszcze mieć pkty.
Dla porównania w normalnym liceum do którego teraz chodze miałem 158 pkt... a w OLL 122 :D Fajna różnica nie ? Punktacja w OLL jest nieziemsko zaniżona przez co ciężko się tam dostać , a próg punktacyjny określa sie tam arytmetycznie (wszystkich kandydatów do kupy i dzielisz :P) w moim roczniuku punktacja była wysoka jak nigdy bo zazwyczaj tam było koło 125 - 135 a gdy ja chciałem tam iść to próg wynosił coś koło 142...

Ogółem z tym liceum jest 1 lipa .... wchodząc w to liceum można z niego wyjść tylko na 1 sposób... Zostać dyscyplinarnie zwolnionym, a robią tak ...
DO tego liceum jak idziesz to musisz wiedzieć że tego chcesz bo po OLL zostaje ci tylko WSOSP z resztą pewnie wiesz bo w aplikacji o przyjęcie podpisujesz papierek że idąc do tego OLL nie wybierzesz potem żadnej innej szkoły jak WSOSP

Dość chaotycznie napisane ale mam nadzieję że pomogłem :P

Jak chcesz więcej info to polecam zajrzeć na naszą-klase.pl tam prosto do działu forum OLL , wiele tam ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od absolwentów i aktualnie uczęszczających .

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
No własnie! pkt z egzaminów ;o jak mniemam trzeba być raczej 'łebskim' . Zamierzam 'spiąć dupsko' w tym roku i (wreszcie) coś osiągnąć w życiu ;p. Ciekawe jak będę miał w tym roku z egzaminami (rok 96) nowe egzaminy itp
Jakie miałeś oceny na świadectwie ? ( napisz jak co na pw )

Dzięki za poświęcenie mi czasu ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lis 2011, 21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
GapcioxD napisał(a):
Zamierzam 'spiąć dupsko' w tym roku i (wreszcie) coś osiągnąć w życiu
mhm, ja se to powtarzam co roku, a i tak zawsze wychodzi tak samo, czyli gówno z początkowych planów, nierób sobie nadziei :wink:

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
WoWo_Soldier napisał(a):
GapcioxD napisał(a):
Zamierzam 'spiąć dupsko' w tym roku i (wreszcie) coś osiągnąć w życiu
mhm, ja se to powtarzam co roku, a i tak zawsze wychodzi tak samo, czyli gówno z początkowych planów, nierób sobie nadziei :wink:


To, że tobie czy mnie się nie udaje, wcale nie oznacza, że jemu się nie uda ;)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL