Teraz jest 29 mar 2024, 16:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:53 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2012, 17:06
Posty: 4
Cześć,

Obecnie staram się grać w BF 4 Free jednakże ze względu na słaby sprzęt nie jest łatwo. Czy jest jakaś wersja BF, która ruszy na tym sprzęcie i ma jeszcze fanów tj. spotkam ludzi na serwerze. Szukam gry tj. odskoczni od CS dlatego pytam i nie wiem jaką wersje kupić.

Mój sprzęt:
Athlon XP 2500+ @ 3200+
2,5 GB DDR 400MHz (dual channel)
GF 6600 GT (500/1000 MHz).

Z góry dzięki za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, 22:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Na gorszym sprzęcie całkiem komfortowo grałem w BF2 na ustawieniach medium.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2012, 17:06
Posty: 4
Dużo osób gra w BF2 ? Warto kupić ? aha ni i jaką wersję Bad company ?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
No cóż , najlepiej byś dowiedział się którego bfa chcesz po zagraniu w owego... Nie masz kogoś kto ma jakiegoś Bfa, bądź też innego źródła ?
Osobiście polecam każdego bfa , każdy ma coś w sobie fajnego :)

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2012, 17:06
Posty: 4
Rozumiem ale który ma najwięcej fanów, więcej serwerów Polskich bądź Europejskich ?:>

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, 19:07 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Najlepiej pograć w BF 2, bardzo ciekawie się gra :D, dużo serwerów europejskich lecz mało polskich, a nawet żadnych :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
Jak chcesz gry z unlockami, z dużą ilością n00bów itd. kup BF2, ale jak chcesz gry, w którą dalej ludzie grają mimo jej lat, w której jest mimo wszystko nieco mniej n00bów i czituchów, ale mającą za to niepowtarzalny klimat, wybierz BF1942

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, 20:41 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2012, 17:06
Posty: 4
@hanskloss dzięki takiej odpowiedzi szukałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 02:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
hanskloss napisał(a):
Jak chcesz gry z unlockami, z dużą ilością n00bów itd. kup BF2, ale jak chcesz gry, w którą dalej ludzie grają mimo jej lat, w której jest mimo wszystko nieco mniej n00bów i czituchów, ale mającą za to niepowtarzalny klimat, wybierz BF1942


Są jeszcze jacyś ludzie na serwerach do podstawki "starucha" ? :P

Ja polecam BF2 i mody Project Reality albo Forgoten Hope 2 jak wolisz drugo-wojenne klimaty. Ofc wszystkie mody są darmowe.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
kupa ludzi jest, parę serwerów na których ludzie są stoi, są 3 aktywne klany Polskie(SPQR, PTS1939 i PLFF), a także można sobie pograć w mody Desert Combat i Forgotten Hope(oraz ich pochodne, rozwinięcia itd.), bo w to też ludzie grają. A co do BF2: gra(biorąc pod uwagę bardziej oblegane serwery) jest średnia i BF1942 ustępuje. Ale wymienione wyżej przez kolegę mody stanowią jedyny powód, dla którego tę grę odkurzyłem(a i tak biorąc pod uwagę zaawansowaną technologię mojego komputera, która potrafi wyciągnąć z Celerona D Mobile 1866 Mhz i 896 Mb Ram z kości 1 Gb gra z modami to był raczej pokaz slajdów)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2012, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2008, 20:38
Posty: 114
Lokalizacja: kraków
Siema,
Jeszcze do niedawna miałem p4 2,8ghz, gforce7600gs i 2gb ramu. BF2 chodził dobrze, bf2142 katastrofalnie.
Grałem w bf2 3lata (az do września, przesiadka na lepszą maszynę, zakup bc2 i bf3:)
Polecam ze względu na fajny klimat, dobre mapy(karkand,mashtuur,jalalabad,gulf of oman,harvest,blue pearl,itd.), możliwość łotania na 64 slotach.

Z unlockami bym się nie zgodził...Jest bieda, po 2 do każdej klasy,(pamiętam że jak się grało jako UN to kilka chyba każda klasa miała po jeszcze jednej broni) bez zabawy w różne celowniki, trzymajki itp.Grając jednak nie odczuwałem, że mi to przeszkadza, w ogóle super, że ktoś wymyślił coś takiego jak unlock:)
Ważna sprawa - możesz być komendantem, spotować, skanować,zrzucać paki,jeepy, dawać artylerie. Rangi lecą wolno, ale przynajmniej sie czuje, że sobie na nie zasługujesz...

Klimat - Araby gadają po arabsku, Chińczycy po chińsku. To naprawdę dużo daje,i szczerze mi tego w nowszych bf'ach brakuje.
Tak jak wcześniej Żołnierze pisali, serwerów jest dużo, a cziterzy wszędzie się trafiają.


Polecam serwery Gotland (przeważnie świadczyłem tam wyższego poziomu) i Super@ (chyba super@infantry clan czy jakoś tak, ale mają też serwery z pojazdami i do latania, poziom... powiedziałbym random), a także Francuzi mają kilka dobrych serwów.
I jescze serwer 2f4y oraz moof , ale na tym drugim tylko karkand 24/7.
Tu masz liste serwów, widać po niej (jest w czasie rzeczywistym), że ta gra naprawdę ma stałe i pokaźne grono fanów, a jak na kilkuletnią grę mającą młodszych kuzynów to bardzo dobrze o niej świadczy.
http://www.gametracker.com/search/bf2/1500/?
pozdr
hooah;)

_________________
thx last.fm 4: aesop rock,murs,jedi mind tricks

Jedi Mind Tricks-Godflesh (Feat. Block McCloud And King Magnetic) (LP: A History Of Violence)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL