Teraz jest 23 kwi 2024, 23:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 sty 2013, 20:51 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 17:06
Posty: 181
Lokalizacja: Śląsk
Witam.Mam oryginałke GTA:VC kupioną pare lat temu(pomarańczowe pudełko z kolekcji klasyki).Wtedy po zainstalowaniu gry spolszczenie normalnie zainstalowałem i było cacy.Z 2 miesiące temu kiedy znowu zainstalowałem gre i instalowałem spolszczenie wystąpił nastepujący problem:

Po zainstalowaniu gry wkładam płyte ze spolszczeniem,klikam instaluj łatkę spolszczającą i wybieram gdzie mam go zainstalowac.Kilkam na folder w którym jest ta gra zainsatlowana i pisze mi że tej gry nie ma.Sprawdziłem ,gra tam jest i uruchamia się ale po angielsku.I tutaj pytam sie czy wgóle coś z tym zrobic czy musze grac z innym (gorszym) spolszczeniem do tej gry.

Pisze ten post dlatego ze znowu mam ochote pograc w ta gre i przejśc na 100%.Z góry dziekuje za pomoc.pzdr

_________________
http://www.xfire.com/profile/mati826

100 postów-14 gru 2012, 17:49


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2013, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Czasem już tak jest że coś jest, lecz tego niema ale my to mamy lecz komputer tego nie wie.
Lub lepiej: coś jest co jest ale my nie wiemy że to jest, komp też nie, a działa mu to w tle i też jest dobrze,
dobrze nie będąc, bo to dobro może być złe - moja definicja wirusa pisana z "górki" nie dotycząca tematu :wink:

Dobra, jak to jest jakiś exek to spróbuj po prostu otworzyć go jakimś archiwizatorem typu 7z czy winrar
jak otworzy i zobaczysz znajomą zawartość w postaci folderów takich jak ma gra to spróbuj podmienić, a w mniejszości programów i większości spolszczeń które tylko podmieniają pliki to działa, gorzej jak zmieniają coś w rejestrze.
Ewentualnie jak instalujesz na tym samym systemie co kiedyś to przeczyść go CCleanerem i spróbuj zainstalować na nowo grę i spolszczenie

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
Może spolszczenie jest do konkretnej wersji gry. Zmieniałeś może system w tym czasie? Ja bym klasycznie spróbował ustawieniami administratora i zgodnością z XP. Można by było też poeksperymentować z tym całym 'folderem z grą' - może chodzi o folder Rockstar Games, może o folder GTA:VC, a może o folder z plikami językowymi. Sprawdź czy gra się nie zainstalowała na np Program Files (x86) a łatka chce się instalować na zwykłym Program Files, łatwo przeoczyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL