Teraz jest 19 kwi 2024, 13:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2013, 02:53 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2010, 23:08
Posty: 20
Z otwarcia bety nowego crysis z numerkiem 3 nagrałem krótki gameplay. Czekam na komentarze i dzięki za głosy.
Crysis 3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2013, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Super ekstra , wszystko fajnie ....tylko czemu mam ping 210 do każdego serwera... no opróczy tych całkiem na dole ...(20k+)

Ogółem... cóż , postęp napewno jakiś jest , graficznie - jak to crysis - wszystko co do pixela ładne...

Najbardziej powala mnie mina gdy podchodze pod rurę od kanalizacji bądź czegokolwiek tam , wyrywam ją , po czym za*******m komuś nią w łeb :D

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2013, 23:16 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2013, 23:11
Posty: 3
I jak, będziecie kupować trójke?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2013, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Ja już zamowilem preordera
EDIT : Trening bojowy i kilka pierwszych misji mam za sobą, muszę przyznać że gra nabrała całkowicie innego charakteru. Stajemy się teraz dość łatwym celem jeżeli tj. w poprzedniej wersji używało się więcej siły niż sprytu. Pierwsze misje są w dość ciasnych pomieszczeniach , przez co bawimy się w myśliwego z łukiem :) dość przyjemne.
Jeżeli ma ktoś możliwość jak ja, odpalić na full detalach , to naprawdę jest co podziwiać. Niektóre widoczki są jak w filmie - ot co samo intro jest już bajecznie piękne. Skafander nieco zmienili , troche inaczej się zachowuje , a w dodatku można go ulepszać . Troche to spaprane , no ale zawsze coś nowego. Choć brakuje mi klimatu wysp , błękitnych oceanów i otwartej przestrzeni , to trzeba przyznać że New York v 2.0 jest całkiem przyjemny .
Co najciekawsze ! Jest to jedna z niewielu gier w które gram i w której postać którą gramy mówi coś , a nawet jest gadułą !:D Bardzo mi się to spodobało . Gra jest na tyle fajna ( cały czas mowa tu o singlu bo do multi przejede później) , że pomijanie filmiko-przerywników zakrawa na zbrodnie .
Coż jeszcze można by dodać ? Hmm póki co chyba nic więcej . A no w sumie można dodać... gra sprawi faktycznie przyjemność dpoiero gdy odpalimy ją przynajmniej na Wysokich detalach , a to niestety wymaga dość solidnego kombajna

EDIT 2 : No cóż , mała wtopa , bo w poprzednich Crysisach bohater też rozmawiał :D No ale koniec końców gra mi sie podoba

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2013, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2013, 14:14
Posty: 2
Dla mnie Crysis to nigdy nie będzie nic więcej, jak grywalny benchmark. W ogóle nie wciągneła mnie ta gra - nudna historia, mało atrakcyjny gameplay. Jedynie grafika na 10+:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL