Teraz jest 19 kwi 2024, 09:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Obrazek
Way to go Sokar, ale ja jestem uparty.
Póki nie zobaczę że Win7 nie naprawiło problemu tak długo będę doradzać zmianę Win8 na Win7.
I skończże wywalać moje posty, ja rozumiem że żywisz do mnie urazę i nie jesteś w stanie znieść tego że ktoś obraża twoje ukochane studio, ukochaną serię i ukochany system, ale taka cenzura jest równie dziecinna jak moje "bezsensowne porady".
btw. zacytować wiadomość po czym ją usunąć, jaki jest tego sens?

Sterowniki ma R331 (331.58), najpewniej razem z GForce Experience, z tym idzie nie tyle niemożność co znaczne utrudnienie zainstalowania złych sterowników.
W ogóle co to za dziwadło Win8.1 Home Edition, istnieje takie coś? Widziałem tylko RT, normalkę, Pro i Enterprise, nawet strona M$ nie ma o takiej wersji pojęcia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
I się pożegnałeś na miesiąc z tym forum .Pa pa. Wrócisz po miesiącu.

I pomyśl, skoro Windows 7 i Windows 8 mają DirectX 11.1 to jaka to będzie różnica ?? Myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Tu się to zaczęło.

Sokar44 napisał(a):
I się pożegnałeś z tym forum .Pa pa.

Ło, szybko zleciało.
Sokar44 napisał(a):
I pomyśl, skoro Windows 7 i Windows 8 mają DirectX 11.1 to jaka to będzie różnica ?? Myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną.

Win7 zakończył oficjalne wsparcie DX na wersji 11, któraś poprawka powiązana z .NET i IExplorerem wprowadziła kilka instrukcji z DX11.1
Sam Win8 jest reklamowany właśnie magicznym wsparciem DX11.1, jego "ulepszona wersja" natomiast DX11.2

Cały DX11.2 to ledwie dodatkowe instrukcje w zarządzaniu zasobami, wszyscy wiedzieli o tym podczas bety BF4 która przez ponad tydzień była szczególnie grywalna właśnie na Win8.

Sokar, ja doskonale rozumiem że Tobie nie odpowiada o czym prawie, ale żeby grozić i karać za coś co nie jest niezgodne z regulaminem tylko subiektywną opinie?

Ja się kulturalnie dopraszam nadzoru innego moderatora!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Gram od sierpnia ubiegłego roku na Windows 8 i jakoś wszystkie gry działają mi tak samo lub szybciej niż wcześniej na W7. I ja przynajmniej wiem o czym piszę.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Sokar44 napisał(a):
Gram od sierpnia ubiegłego roku na Windows 8 i jakoś wszystkie gry działają mi tak samo lub szybciej niż wcześniej na W7. I ja przynajmniej wiem o czym piszę.

Ludzie na Win8 mają takie same problemy na Win7 tak samo jak ludzie na Win7 mają takie same problemy na Win8.

Jesteśmy skrajnymi przeciwieństwami, ja wyolbrzymiam wady a ty wszystko gloryfikujesz. Równowaga na forum jest zachowana.

A gry na Win8 chodzą góra 10% szybciej niż na Win7 gdzie jest to nisza, reszta zmian wydajności mieści się w granicach błędu pomiarowego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Nie, ty pierdzielisz głupoty i powtarzasz bzdury nie zadając sobie trudu sprawdzenia czy to prawda.
Nic nie gloryfikuję , walczę tylko z głupotą i powtarzaniem bredni. W8 nie jest idealny i ma mnóstwo wad ale ty wyciągasz argumenty z d... nie mających poparcia w rzeczywistości. I trafiasz kulą w płot.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Sokar44 napisał(a):
Nic nie gloryfikuję , walczę tylko z głupotą i powtarzaniem bredni. W8 nie jest idealny i ma mnóstwo wad ale ty wyciągasz argumenty z d... nie mających poparcia w rzeczywistości. I trafiasz kulą w płot.

Marne GUI pod ekrany dotykowe i losowe problemy z kompatybilnością to problemy ze śródpośladzia?
Dopiero teraz przyznałeś że Win8 ma jakieś wady żeby nie wyjść na fanboya w tej dyskusji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Chłopaki, nie róbcie szopki. Na PM z tymi sprzeczkami, nie forum publiczne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
PaulPL11 napisał(a):
Chłopaki, nie róbcie szopki. Na PM z tymi sprzeczkami, nie forum publiczne.

Tak jest ciekawiej :>
Zawsze ktoś może dołączyć i kibicować jednej ze stron! Ze strachu i tak wszyscy się będą bratać z Sokarem ale co mi tam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Mogę dolać trochę oliwy do ognia?
dziękuję,
Problem z Win8 jest taki że:
- działa troszkę szybciej niż win7, gry działają tak samo, wszystkie posty że gry zyskuja magiczne fps to placebo
- na dzień dobry musiałem dograć: StartIsBack, 7GadgedPack i AERO GLASS, bo ta płaska przezroczystość mnie dobija.
- NIE INSTALUJCIE AVASTA NA WIN8, to jak bomba atomowa, system przestaje się uruchamiać i tak sokar czy pirat czy oryginał
- problem ze sterownikiem, na xp działa, na 7 działa, na 8 niebieski jakiś ekran z JAKĄŚ minką

Plus jest taki że na HDD system stawia się w 20s, z uśpienia po 5s i to na tyle

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Win 8 > Win7 bo żadnych znaczących wad nie zauważyłem i bf4 (przynajmniej beta) działała lepiej na nim. Tyle, że używałem jedynie przez 3 dni bety :) Ale jak znów się okaże, że coś bf lepiej działa to zmieniam od razu. (Jak tylko kupie ssd). A w temacie to ja nawet nie wiem o co chodzi że bany jeszcze idą lel


@DOWN:
:>
btw. Nie gram w bf3 od ~miesiaca + wtedy zmienilem nick a dopiero dzis bf3stats ogarnelo ze mam inny...

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 paź 2013, 21:38 przez szakal0x, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2013, 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jako że to temat o moich przemyśleniach to mogę sobie offtopować do woli, na chwilę obecną wątkiem głównym i tak będzie wojna o wyższość 7 nad 8.

@Szakal0x
Niedawno obejrzałem watamote a tu taka abominacja...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: 1
PostNapisane: 27 paź 2013, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Baloo napisał(a):
Win8 w tle ma to samo co win7.

Przyjmując że użytkownik Fearless bezzwłocznie po instalacji Win7 zainstaluje wszystkie aplikacje użytkowe, w każdym innym wypadku ten argument nie ma racji bytu.
Baloo napisał(a):
identyczny problem jest zgłaszany zarówno na win7 jak i win8. Trwanie w przekonaniu ze to wina systemu do niczego nie prowadzi..

Póki nie zostanie udowodnione że to nie jest wina systemu (problem występuje również na Win7) tak długo pozostanę w przekonaniu że to jednak jest wina Win8, widziałem już kilkanaście różnych osób z DXem który się sypie w BFie na Win8, na Win7 nie widziałem czegoś takiego wcale.

Chyba że to DICE rozpuszcza poprawki ninja żeby BF3 zdechł a BF4 miał lepszy start.


@Sokar
Przynajmniej tyle masz honoru by przenosić tutaj zamiast usuwać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: 11
PostNapisane: 1 lis 2013, 01:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Baloo napisał(a):
A jak dawali za 69pln to nikt nie chciał...

Gdyby nie BF4 to dalej nikt by nie chciał :>

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL