Teraz jest 19 mar 2024, 12:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2014, 21:03 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2014, 13:29
Posty: 5
tak sobie myślę, czy współcześnie ktokolwiek zwraca uwagę na to co inni mają w głowie, bo mam wrażenie, że liczy się tylko: kasa i wygląd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2014, 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Każda z tych rzeczy jest ważna. Jeżeli masz coś w głowie, to z kasą dasz sobie radę. Nad charakterem trzeba pracować, a wyglądu nie powinno się olewać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2014, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 17:06
Posty: 181
Lokalizacja: Śląsk
Fajne pytanie:D dla mnie bardziej liczy się charakter i osobowość niż wygląd czy hajs.Sam mam okropny wygląd i osoby które mnie poznają face to face zazwyczaj nie opuszczają mnie mimo że nie jestem kasiasty (ani fajny) dlatego nie warto się przejmować innymi i iść swoją drogą nie ważne jak masz w głowie.

_________________
http://www.xfire.com/profile/mati826

100 postów-14 gru 2012, 17:49


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2014, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2014, 15:21
Posty: 1
Niestety obecne czasy zmuszają nas do tego abyśmy zwracali uwagę głównie na pieniądze-odnosi się to głównie do kobiet,które mając brak możliwości rozwoju zawodowego szukają kasiastych facetów(nie miałem zamiaru obrazić płci pięknej ;)).Drugim kryterium jest oczywiście wygląd,ale tak było od zawsze,że najpierw patrzy się na drugą osobę pod względem fizycznym,a następnie po czasie na charakter.Jest wiele artykułów traktujących o tym.Ale po prawdzie zawsze wygra charakter,bo jeżeli ktoś jest Ch***m (w wersji męskiej i żeńskiej) to żadna normalna osoba nie będzie zadawać się z kimś takim czy to w przyjaźnij czy w związku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2014, 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Każdy dziś może się dziś rozwijać, kobieta czy facet - nie ma znaczenia.

Co do zawracania uwagi na wygląd czy charakter - to zależy od tego na jakiej stopie kogoś poznajemy oraz sytuacji i wymaganiach które stawiamy przed daną osoba.

W biznesie powiedziałbym, że charakter jest ważniejszy od kasy.

Ale jak rozumiem autorowi chodzi o związki.

Tu też wiele zależy od sytuacji i tego czego wymagamy. Jeśli ktoś chce sobie tylko spuścić z krzyża to niezależnie od płci patrzymy tylko na wygląd.

W związku najważniejszy jest charakter choć w dużej mierze to wygląd determinuje kogo dopouścimy do siebie jako potencjalnego partnera.

A gust i to kto się nam podoba zmienia się wraz z wiekiem ;)

Co do kwestii pieniędzy, to ,że kobiety na nie zwracają znacznie większa uwagę przy doborze partnera od facetów, to rzecz normalna i nie uważam, że jakoś zła. Miłością dzieci sie nie wykarmi. Problem zaczyna się gdy pieniądze zaczynają przesłaniać kobiecie (facetowi z resztą też) fakty, zasady, marzenia etc... I gdy w kimś nie widzi się człowieka a bankomat.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2017, 11:31 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2017, 11:29
Posty: 1
najpierw charakter a później wygląd... bo lepiej mieć z tą osobą o czym gadać a nikt piękny wiecznie nie jest


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2017, 08:53 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2017, 22:39
Posty: 1
i to i to jest wazne :)

_________________
http://4kilo.pl/10-bledow-ktore-popelnisz-w-tajlandii/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2017, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2017, 16:56
Posty: 1
i tak zawsze najpierw patrzymy na wygląd a potem zagadujemy,więc początkowo ważny jest wygląd :)

_________________
BACnet


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL