Teraz jest 29 mar 2024, 07:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, 02:41 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Black Knight napisał(a):
Yhm przemoglem sie, usiadlem na dluzej do Warlordsow 4 i odszedlem bardzo zniesmaczony . Kiepska grafa , beznadziejna walka, brak rozbudowanych watkow ekonomicznych . Moim zdaniem jesli ktos chce pograc w dobrą turowke niech odpali Heroes 3 ( od biedy i 4 ) albo Disciples 2 .


No są gusta i guściki... mnie się Warlords 4 bardzo podoba ma to "coś" pomimo swej prostoty(szachy też niby są proste ale tylko w zasadach :wink: ), walka "taka sama" jak w Disciples, grafa - ja zawsze kieruje się zasadą że grafika to tylko dodatek do gry :wink: choć np Heros 3, AoW czy Disciples 2 mają bardzo ładną i specyficzną grafe :D . Swego czasu w Herosów się grało do upadłego ale niestety wszystko prędzej czy później się nudzi (co nieznaczy że się nie zagra od czasu do czasu ;-), tak samo Etherlords, AoW, Disciples czy MA - często wracam do tych tytułów ( ostatnio płytka mi się zepsułą od AoW 2 :cry: ) ale narazie najbardziej z nich pochłania mnie Warlords IV. Dziś zamówiłem sobie 2 dodatki do Disciples II także wróce "na nowo" do tej gierki, jak tylko ukończe z kumplem kampanie w W4 hehe, wogóle tyle fajnych gierek tu przytoczyłem że naprawde chciałoby się nieraz zagrać we wszystko naraz... :wink:

Mahalo.

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WARLORDS IV
PostNapisane: 14 wrz 2004, 02:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
RustyNail napisał(a):
Gra ktoś przez internet w te gre ? jeśli tak to jakie wrażenia ?


Sciagnałem demo, wciagneło i wypluło o 4:00 rano :), czyli podoba mi się. Coś ciągle każe klikać w next turn ;). Fajne jest to usprawnienie, ze podczas tury przeciwnika można coś robić. Zamowiłem juz gierke full w Merlinie (przy okazji zamowienia klasycznej trylogii Star Wars na DVD ;). Bede mial wiec w przyszlym tygodniu okolo srody, i moglbym sie umowic na siakies gierki sieciowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WARLORDS IV
PostNapisane: 14 wrz 2004, 18:45 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
CloneTrooper napisał(a):
RustyNail napisał(a):
Gra ktoś przez internet w te gre ? jeśli tak to jakie wrażenia ?


Sciagnałem demo, wciagneło i wypluło o 4:00 rano :), czyli podoba mi się. Coś ciągle każe klikać w next turn ;). Fajne jest to usprawnienie, ze podczas tury przeciwnika można coś robić. Zamowiłem juz gierke full w Merlinie (przy okazji zamowienia klasycznej trylogii Star Wars na DVD ;). Bede mial wiec w przyszlym tygodniu okolo srody, i moglbym sie umowic na siakies gierki sieciowe.


No nareście ktoś ze sceny docenił te gierkę 8) . Demo przy pełnej wersji to pikuś :twisted: naprawde wciąga a jescze jak się gra z człowiekiem (nawet w alliance )to już wogóle godziny szybko lecą :wink: Polecam grać kampanie i budować Władce od zera, nie wybieraj już gotowych Władców bo to psuje smak gry :P no chyba że grasz z kimś skirmisha - to już jest kwestia umowna :). Musze cię zmartwić tylko tym że przepłaciłeś za oryginała - kupiłeś w Merlinie za ok 93 zł natomiast na Gry-Online to samo kosztuje 49.90 zł :!: .... Co do rozgrywki to z chęcią bym zagrał ale prawdopodobnie nie będę mógł z tobą zagrać (wersja gry). :evil: nie wiem może się zdecyduje kiedyś na "odpowiednią wersje"(co jest wysoce prawdopodobne hehe) to dam ci znać .

Mahalo

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2004, 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2004, 00:43
Posty: 157
Wkurzyć was ? W katowickim empiku to bylo po 34.99 :D

_________________
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2004, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
Ok, nie każdy ma Empik pod chatą. Ponieważ mam w Merlinie już przesyłke za darmo tracę 30zł. Może przez to będe bardziej ją cenił. Swoja drogą Merlin ma czas realizacji 3-5 dni, więc pewnei nie maja "na stanie" tylko zamawiąją. Jeśli kupia taniej, może obniżą mi cenę - nawet o to zapytam specjalnie podając np cene gry-online. Wirtus ma po 85zł, gra nie jest nowa być może to już ten okres gdzie zjeżdżaja z cenami. Zaraz wysylam maila do Merlina.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2004, 19:56 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Black Knight napisał(a):
Wkurzyć was ? W katowickim empiku to bylo po 34.99 :D


Dlaczego nas ? a kto powiedział że ja kupiłem za 49 zł ? :wink: ja tylko przytoczyłem cenę w innym sklepie 8)

Mahalo.

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2004, 12:30 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
CloneTrooper napisał(a):
...Jeśli kupia taniej, może obniżą mi cenę - nawet o to zapytam specjalnie podając np cene gry-online. Wirtus ma po 85zł, gra nie jest nowa być może to już ten okres gdzie zjeżdżaja z cenami. Zaraz wysylam maila do Merlina.


No i jak tam Clone, co ci odpowiedzieli ? bo ja bym chciał kupić też Warlordsów IV za mniej niż 50 zł i przy okazji Heroes III złotą edycje... ale ta cena u nich W4 :roll: ....

update:
Jakbym ktoś miał cynk gdzie moge kupić Warlords IV (w cenie mniejszej niż 50 zł) wraz z grą Heroes III Złota Edycja, to prosiłbym o info :D

Mahalo.

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2004, 02:02 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
No i stało się dziś przeszliśmy z kumplem kampanie w Warlords IV na najtrudniejszym poziomie czyli emperor 8) , nie było za trudno, tylko momentami było groźnie :wink: ale dla tych momentów się żyło :twisted: , jak ktoś chce partyjke w Warlords IV zagrać ze mną to baaaaardzo chętnie, zrzucie tu swoje namiary jakby co :D

P.S. Coś Clone Trooper się nie odzywasz, czyżby W4 cię tak wciągnęło że na forum nie zaglądasz ? :wink:

Mahalo.

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2004, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
RustyNail napisał(a):
No i stało się dziś przeszliśmy z kumplem kampanie w Warlords IV na najtrudniejszym poziomie czyli emperor 8) , nie było za trudno, tylko momentami było groźnie :wink: ale dla tych momentów się żyło :twisted: , jak ktoś chce partyjke w Warlords IV zagrać ze mną to baaaaardzo chętnie, zrzucie tu swoje namiary jakby co :D

P.S. Coś Clone Trooper się nie odzywasz, czyżby W4 cię tak wciągnęło że na forum nie zaglądasz ? :wink:

Mahalo.


Odpowiedzieli mi, że:
Witam Pana!
Na naszych stronach, jak na razie nie zostala zmieniona cena na zamowione
gre. Trudno nam tez powiedziec, jakimi prawami rzadzi sie sklep w ktorym te
gre Pan znalazl. Byc moze u nas takze ta cena ulegnie zmianie, ale jak na
razie dystrybutor takiej informacji nam nie przekazal.
Moze Pan oczywiscie zrezygnowac z zamowienie na ten produkt, co bedzie dla
nas zrozumiale biorac pod uwage cene u konkurencji.
W razie jakichkolwiek problemow prosimy o kontakt.
Zapraszamy ponownie na nasza strone www.
Z poważaniem

Jednak nie odmowilem poniewaz, nie chcialo mi sie pierdzielic i przyszlo dzisiaj razem z Star Wars DVD :D. Mam wersje polsko języczną. 93zł nie zmniejszyli ceny ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2004, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2004, 14:00
Posty: 54
Aha mimo wszystko opłaca mi się zamawiać w Merlinie, ponieważ wypracowałem sobie tam już przesyłki za darmo przy zamowieniach >50zł.

Co do gry, to ja muszę trochę potrenować , wiec sie zglosze za jakiś czas. Poza tym priorytet ma mimo wszytko BF1942 i Open Cup ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WARLORDS IV
PostNapisane: 25 kwi 2013, 22:45 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2013, 22:39
Posty: 1
Co do Warlords, to najlepsze częście były pierwsze 3 - to były gry tworzone z pasją - w 4 tego mi trochę zabrakło - zresztą wtedy też studio developerskie miało poważne problemy - zarówno z wydawcą, jak i z własną sytuacją. A co do total war - to oczywiście wiadomo - ta seria rządzi - przy okazji jak już mówimy o dobrych strategiach, to jest fajna strona www z opisami wszystkich najlepszych strategii w historii: Najlepsze gry strategiczne - polecam dla zainteresowanych


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WARLORDS IV
PostNapisane: 26 kwi 2013, 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Super,odkop po 9 latach no ale jakże cenne informacje podałeś

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL