Teraz jest 23 kwi 2024, 09:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WARLORDS IV
PostNapisane: 5 wrz 2004, 01:50 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Gra ktoś przez internet w te gre ? jeśli tak to jakie wrażenia ? pytam bo właśnie przymierzam się do kupna tej gierki z myślą o multiplayer :D , są jakieś rankingi graczy ? jak to wygląda wogóle ?

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2004, 00:43
Posty: 157
Mam na hdd ale jakos do tej pory nie mialem ochoty wlaczac . Poprostu nie lubie zrecznosciowych rts'ow w stylu warcrafta ktore sie nie umywaja np. do serii Total War :roll:

_________________
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2004, 20:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:17
Posty: 736
Lokalizacja: Warsiawka
ja zawsze kochalem jedynke i dwojke, potem przyszla trojka i zajechalo megalipa...
jak pojawila sie czworka szybciutko zakupilem, bo jestem wielkim fanem tej serii, ale jednak mam niedosyt... 21 wiek, a grafa lipna, chyba w cz.1 i 2 byla lepsza, co tez za tym idzie grywalnosc for me byla lepsza, ale zawsze maniak serii warlordsow musi taka gre miec w swoim domq :)
po sieci nie gralem.... wole glupiego kompa za przeciwnika ;)

_________________
? gdzie się podziały tamte Wake`i, gdzie tamten świat ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 03:19 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Black Knight napisał(a):
Mam na hdd ale jakos do tej pory nie mialem ochoty wlaczac . Poprostu nie lubie zrecznosciowych rts'ow w stylu warcrafta ktore sie nie umywaja np. do serii Total War :roll:


HeHe Warlords 4 to nie jest "zręcznościowy rts" jak to określiłeś , W4 jest powrotem do korzeni czyli strategią turową (jak częśc 1 i 2) :D, także polecam, naprawdę świetna imho niedoceniona gra ( grafika trochę sztuczna, ale chyba najbardziej liczy się klimat, grywalność :wink: ). Świetna sprawa jak już się znudziły takie tytuły jak Heroes of Might and Magic, Disciples, Age of Wonders, Etherlords, Massive Assault, itp ;-), gram ostatnio z kumplem w hotseat kampanie na 2 ( można do 4) w alliance i jest po prostu masakrycznie wciągająca gra :twisted:
Co do serii Total War to jest to RTS, a seria Warlords 1,2,4 jest na tury więc nie ma co porównywać :wink: , ostatnio grałem w demko Total War Rome i jest świetne ale niestety na najtrudniejszym poziomie pokonanie komputera nie stanowi żadnego wyzwania :cry: , więc jeśli nie poprawią tego w pełnej wersji to chyba można pograć ale dla widoku scen batalistycznych i dźwięku :wink:

mati.pl napisał(a):
ja zawsze kochalem jedynke i dwojke, potem przyszla trojka i zajechalo megalipa...
jak pojawila sie czworka szybciutko zakupilem, bo jestem wielkim fanem tej serii, ale jednak mam niedosyt... 21 wiek, a grafa lipna, chyba w cz.1 i 2 byla lepsza, co tez za tym idzie grywalnosc for me byla lepsza, ale zawsze maniak serii warlordsow musi taka gre miec w swoim domq
po sieci nie gralem.... wole glupiego kompa za przeciwnika


no dokładnie trójka to totalna pomyłka :( w 4 co prawda grafa nienajlepiej wygląda ale strasznie mnie wciągnęło :D, zresztą dla mnie liczy się bardziej grywalność niż grafika, :wink: co do głupiego kompa to jest lekko roztargniony hehe ale na najwyższym poziomie jest zdecydowanie za silny (przynajmniej na razie bo mój Warlord dopiero zaczyna "pakować" :wink: ) zobaczymy co będzie potem :D , ale świetnie się gra w trybie hotseat - bez tego trybu nie wiem czy wogóle bym grał w te gre dłużej :wink:

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 22:29 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2004, 17:02
Posty: 27
Nie grałem na serwerach UBI.com, grałem tylko z kolesiem po sieci, ja tworzyłem serwer, on się dołączał. W sumie nieźle się gra - podczas jego tury możesz sobie już ustalać produkcję, ruchy itd. więc idzie dosyć sprawnie :) Serwer zapisuje stan gry (gracz, który jest serwerem), poza tym zapisują się one automatycznie :) Też jestem fanem serii, w drugą część nie grałem, ale "jedynkę" męczę do tej pory na emulatorze amigi :D Czwórkę zakupiłem, gdy tylko zagrałem w demo, podoba mi się, a co do trzeciej części mam podobne zdanie: była słaba i tyle. Interesuje mnie tylko jedna rzecz, bo jej nie próbowałem, w menu głównym jest: graj przez e-mail... To jest ciekawe :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Promko napisał(a):
... Interesuje mnie tylko jedna rzecz, bo jej nie próbowałem, w menu głównym jest: graj przez e-mail... To jest ciekawe :)


Ja też nie próbowałem, ale np w Massive Assault grało się tak że potyczki nawiązywałeś na serwerze, wchodziłeś do gry, wykonywałeś ruchy, potem się odłączałeś i na poczte przychodziło ci powiadomienie że przeciwnik wykonał ruch i można oddać kolejny, może coś w tym stylu...

Promko napisał(a):
... "jedynkę" męczę do tej pory na emulatorze amigi... :)


Poleciłbyś mi jakąś stronkę bezpośrednio do konkretnego emulatora i do Warlordsów jedynki :D jak możesz 8)

Mahalo.

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Znalazłem ciekawą stronkę o W4, w sumie najciekawsze z całej strony to Warlord Designer - można tu "zaprojektować" swojego Władce, przejżeć wszystkie możliwe kombinacje jeszcze przed utworzeniem w grze - bardzo przydatne i ciekawe :D

P.S. Właśnie kombinuje co by tu skrzyżować :wink: , ciężki wybór :roll:

Mahalo

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2004, 00:43
Posty: 157
RustyNail napisał(a):
:
Co do serii Total War to jest to RTS, a seria Warlords 1,2,4 jest na tury więc nie ma co porównywać :wink: , ostatnio grałem w demko Total War Rome i jest świetne ale niestety na najtrudniejszym poziomie pokonanie komputera nie stanowi żadnego wyzwania :cry: , więc jeśli nie poprawią tego w pełnej wersji to chyba można pograć ale dla widoku scen batalistycznych i dźwięku :wink:


Hm Total War to nie jest zaden RTS - bitwy to tylko dodatek do rozwinietego systemu kierowania panstwem a'la europa universalis . A co do Rome to u mnie kasa na ta gre lezy odlozona od podczatku produkcji tejze gry 8) tak wiec jeszcze w tym miesiacu let the mortal kombat begin :wink:

Ta gra jest poprostu piekna , swietna grafika genialna muzyka grywalnosc to jest zajebioza . Pozatym jest o Rzymie 8)

A co do warlords.... to gralem w 2 baaardzo dawno temu i w 3 nie tak znowu dawno wiec zakladalem ze to bedzie bezposrednia kontynuacja :>

_________________
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 20:45 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Black Knight napisał(a):
Hm Total War to nie jest zaden RTS - bitwy to tylko dodatek do rozwinietego systemu kierowania panstwem a'la europa universalis...


Niezupełnie, Total War to jest RTS połączony z turami - walczymy w czasie rzeczywistym a zarządzamy "państwem" na tury, jedno bez drugiego w tej grze nie może istnieć, więc twierdzenie że bitwy to tylko dodatek jest jak najbardziej nie na miejscu, - właśnie bitwy imho to cały smak tej gry :twisted:



Black Knight napisał(a):
A co do warlords.... to gralem w 2 baaardzo dawno temu i w 3 nie tak znowu dawno wiec zakladalem ze to bedzie bezposrednia kontynuacja :>


To źle zakładałeś hehe, W4 jak wcześniej wspomniałem jest powrotem do korzeni, czyli grą na tury :twisted:

P.S. Następnym razem sprawdź informacje zanim napiszesz coś co jest nie prawdą ( W4 rts :lol: )

Mahalo.

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2004, 00:43
Posty: 157
RustyNail napisał(a):
Niezupełnie, Total War to jest RTS połączony z turami - walczymy w czasie rzeczywistym a zarządzamy "państwem" na tury, jedno bez drugiego w tej grze nie może istnieć, więc twierdzenie że bitwy to tylko dodatek jest jak najbardziej nie na miejscu, - właśnie bitwy imho to cały smak tej gry :twisted:


RTS = Real Time Strategy a nie Real Time Battle . TW to jest strategia turowa z bitwami w czasie rzeczywistym . EOT 8)

_________________
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 23:01 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Black Knight ty też czekasz na Rome? ;) Tylko pamiętaj by zrekrutować świnki przeciwko słoniom :). Premiera jest 1 października.

Ps. Polecam stronkę http://www.totalwar.midgard.pl jestem tam na forum ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2004, 00:43
Posty: 157
Znam ta stronke :) a demo to przez ostatnie dni meczylem raz za razem , music oczywiscie juz w .mp3 :wink: Poaprostu zakochalem sie w tej gierce 8)

_________________
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 23:35 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
A kto by się nie zakochał? :) Dobrze że są już mini mody do tego dema to mogę wreszcie grać Rzymem przeciw Galom :). Szkoda tylko że przy 2000 na 2000 mi skacze :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2004, 04:54 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2003, 07:19
Posty: 252
Black Knight napisał(a):
RustyNail napisał(a):
Niezupełnie, Total War to jest RTS połączony z turami - walczymy w czasie rzeczywistym a zarządzamy "państwem" na tury, jedno bez drugiego w tej grze nie może istnieć, więc twierdzenie że bitwy to tylko dodatek jest jak najbardziej nie na miejscu, - właśnie bitwy imho to cały smak tej gry :twisted:


RTS = Real Time Strategy a nie Real Time Battle . TW to jest strategia turowa z bitwami w czasie rzeczywistym . EOT 8)


LOL, no przecież napisałem RTS a nie RTB (wiem co pisze), więc po co to ,echh. Następnie to co napisałem jest jak najbardziej na miesjcu czyli RTS + tury, wyobraź sobie że słowo Strategy może odnosić się zarówno do samej bitwy, a na dodatek nie określiłem całej gry jako RTS tylko dodałem że "zarządamy" na tury, a więc fifty-fifty z tym że imho jak już wspomniałem bitwy to dla mnie cały smaczek 8) . Więc "moja nazwa" jak i "twoja - strategia turowa z bitwami w czasie rzeczywistym" są dobrymi określeniami :D tylko inaczej sformułowane 8) i teraz dopiero może być EOT :wink:

Mahalo

_________________
Obrazek
"AEQUAM MEMENTO REBUS IN ARDVIS
SERVARE MENTEM"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2004, 01:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2004, 00:43
Posty: 157
Yhm przemoglem sie, usiadlem na dluzej do Warlordsow 4 i odszedlem bardzo zniesmaczony . Kiepska grafa , beznadziejna walka, brak rozbudowanych watkow ekonomicznych . Moim zdaniem jesli ktos chce pograc w dobrą turowke niech odpali Heroes 3 ( od biedy i 4 ) albo Disciples 2 .

_________________
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL