Teraz jest 19 mar 2024, 05:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2010, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2010, 18:33
Posty: 24
Yankes napisał(a):
Ja bardzo nie polecam sklepu Play.Kupiłem u nich kiedyś Codename Panzers 2x.Po paru dniach paczka przyszła jak powinna otwieram atu zonk 1 sztuka tylko.Więc dzwonie i dowiedziałem sie że doślą mi ta 1 sztukę.I tak czekałem ponad 2 tygodnie.Dzwonie ,a oni sie mnie pytają o jaką paczka chodzi :evil: .Po kolejnych tłumaczeniach o zaistniałej sytuacji po 10 dniach paczka wreszcie przyszła.Nie Polecam


Także nie polecam PLAY. Zamówiłem u nich bad comapny 2. Po półytora tygodnia napisali mi, że przepraszają ale dostali uszkodzony egzemplarz. (Jakim cudem niewiem..). I wyśla mi do dwóch dni. W efekcie gra przyszla po prawie 3 tygodniach od zamówienia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2011, 15:37 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Ja nie polecam ram.net.pl, chyba że komuś nie przeszkadza dostać paczkę zamiast max za 3 dni to za 3 tygodnie... Do tego wszystkie części wrzucone w kartonowe pudło luzem - w tym dysk twardy w miękkim plastiku(ot, takie opakowanie na ciasto..)...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2011, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Jedyny sklep jakiego w zupełności nie polecam to Empik...
Zamówiłem książkę, 2 tygodnie opóźnienia, to jest chore.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2011, 11:36 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
MilkyWayPL napisał(a):
Jedyny sklep jakiego w zupełności nie polecam to Empik...
Zamówiłem książkę, 2 tygodnie opóźnienia, to jest chore.


Ja czekałem na książkę ponad półtora miesiąca to się nazywa opóźnienie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2011, 23:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2010, 17:53
Posty: 131
Ja na empika nie narzekam. Zamowilem u nich BC2 i przyszlo normalnie bez zadnego opoznienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2011, 23:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Tutaj lepiej zamieszczać małe sklepy których sprzedawca może gdzieś wsiąknąć, lub który "sprzedaje" a tylko bierze kasę i umiejętnie się wykręca przed "władzą".

Na empik narzekać że się spóźnia. Pisać maile, dzwonić, dorwać jakiś kontakt do dyrekcji oddziału jakiegoś...

W Media markcie nie przyjęli mi reklamacji na pendriva, nie kupujcie tam :D :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2011, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Masha napisał(a):
Ja na empika nie narzekam. Zamowilem u nich BC2 i przyszlo normalnie bez zadnego opoznienia.
No widzisz - a ja z BC2 w Empiku musiałem zrezygnować - nie wiedzieli, kiedy będzie dostawa, a gra już sobie leżała na półeczkach w MM.
Innym razem zamówiłem książkę - obcojęzyczną. Czekałem prawie miesiąc. W dniu, kiedy książka miała być już w PL, dowiedziałem się, że muszę czekać jeszcze 3 tygodnie. A sam transport do PL też trwa - o opóźnieniu mogli poinformować wcześniej. Ta sama książka w niemieckim Amazonie - zamówiona w piątek wieczorem, dotarła po ok. dwóch dniach - wychodzi jakieś 25 razy szybciej (zakładając, że Empik znowu by nie przesunął terminu o kolejne n tygodni).

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2011, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Ja w amazonie zamiawiałem kartę graficzną. Zamówiłem rano przyszło wieczorem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2011, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
KaZe703PL napisał(a):
Ja w amazonie zamiawiałem kartę graficzną. Zamówiłem rano przyszło wieczorem :P


Twoj avatar przedstawia moja reakcje na tego posta.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2011, 23:35 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Hahahah zrzucili Ci paczkę pod dom bombowcem B-2??

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2011, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Łeeeeee, no nie wiem ale skąd się wzięła to ja za chu** nie wiem, jak do Niemców przychodzi szybko to dlaczego nie do nas? Galileo się kłania ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2012, 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
http://www.ram.net.pl
1.
Produkty
------------------------------------------------------
1 x Płyta główna Gigabyte GA-990FXA-UD3 Socket AM3+ (GA-990FXA-UD3) = 553,06zł
1 x Procesor AMD Phenom II X4 955 Quad Core (AM3,125W) (HDZ955FBGMBOX) = 490,98zł
2 x Pamięć DDR3 Corsair 8GB PC1600 Dual CL9 Veng. LP (CML8GX3M2A1600C9) = 313,62zł
------------------------------------------------------
w tym VAT 23%: 253,87zł
Przesyłka kurierska Siódemka (Waga: (1 x 1.6 kg)): 22,00zł
Suma: 1379,66zł

2.
Witaj Paweł!
Dziękujemy za dokonanie zakupów w sklepie http://www.RAM.net.pl!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Twoje zamówienie nr 188594 zostało w dniu dzisiejszym przyjęte do realizacji!
Jednocześnie prosimy o potwierdzenie chęci zakupu towaru i przelanie 1379.66zł na nasze konto bankowe nr: 78 1940 1076 3020 8234 0000 0000 (Credit Agricole). Przewidywany termin dostawy: 02.01.2012.

Pozdrawiamy!
Zespół RAM.net
http://www.RAM.net.pl
sklep@ram.net.pl

3.

Witam serdecznie,

Niestety nasz dostawca dostarczył nam zamówiony przez Państwa towar (Procesor AMD Phenom II X4 955 Quad Core (AM3,125W)), ale okazał się być wadliwy, stąd też realizacja nie mogła dojść do skutku zgodnie z terminem, a w chwili obecnej nie możemy go zamówić w pierwotnej cenie, gdyż pojawił się w wyższej. W związku z tym bardzo prosimy o PILNĄ dyspozycję czy są Państwo skłonni kontynuować realizację zamówienia. Aktualna cena będzie zgodna z tą w chwili odczytania przez nas Państwa odpowiedzi na tę wiadomość bądź zatwierdzoną podczas kontaktu telefonicznego. Ponadto informujemy, iż dostępność towaru również ulega dynamicznym zmianom, stąd liczymy na Państwa możliwie szybką reakcję. Liczymy na pozytywną współpracę i bardzo przepraszamy za kłopot.

Tu dopłacam 90.02zł

4.

Komentarze do twojego zamówienia:

Niestety z przykrością musimy stwierdzić, iż chwilowo nie jesteśmy w stanie zrealizować Pana zamówienia (Procesor AMD Phenom II X4 955 Quad Core (AM3,125W))- nasz dostawca nie jest w stanie dostarczyć nam na ten moment zamawianego produktu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o PILNĄ,
najlepiej MAILOWĄ informację czy i ile czasu jest Pan skłonny poczekać na dostawę zamówionego towaru. Ewentualnie prosimy o najlepiej MAILOWĄ informację,
jeśli jest Pan zainteresowany innym produktem z naszej oferty lub chciałby Pan anulować zamówienie (wystarczy 1 słowo: "anuluję" w odpowiedzi na tą wiadomość).
Pozdrawiamy!

A tu im piszę by przysłali resztę zamówienia a nadpłatę wpłacili na moje konto.
Już pisałem i dzwoniłem...wszystko ustalone ale widzę,że nie OMG.
Proszę po raz kolejny przysłać :

1 x Płyta główna Gigabyte GA-990FXA-UD3 Socket AM3+ (GA-990FXA-UD3) = 553,06zł
2 x Pamięć DDR3 Corsair 8GB PC1600 Dual CL9 Veng. LP (CML8GX3M2A1600C9) = 313,62zł

Zapłatę proszę zwrócić na moje konto bankowe w kwocie 559zł
Na tym koniec.No chyba,że się do sądu zgłoszę,bo to już nie jest śmieszne !!!

5.

Witam serdecznie,

Niestety nasz dostawca dostarczył nam zamówiony przez Państwa towar (Pamięć DDR3 Corsair 8GB PC1600 Dual CL9 Veng. LP), ale okazał się być wadliwy, stąd też realizacja nie mogła dojść do skutku zgodnie z terminem, a w chwili obecnej nie możemy go zamówić w pierwotnej cenie, gdyż pojawił się w wyższej. W związku z tym bardzo prosimy o PILNĄ dyspozycję czy są Państwo skłonni kontynuować realizację zamówienia. Aktualna cena będzie zgodna z tą w chwili odczytania przez nas Państwa odpowiedzi na tę wiadomość bądź zatwierdzoną podczas kontaktu telefonicznego. Ponadto informujemy, iż dostępność towaru również ulega dynamicznym zmianom, stąd liczymy na Państwa możliwie szybką reakcję. Liczymy na pozytywną współpracę i bardzo przepraszamy za kłopot.
Witam,

W imieniu właściciela firmy RAM.net p. Rafała Modzelewskiego chcielibyśmy zaproponować polubowne rozwiązanie problemu związanego ze zwrotem kosztów w postaci złożenia zamówienia na dowolne towary z naszej oferty zgodne z wysokością należności. W przypadku wyboru towaru oznaczonego „w magazynie” czas realizacji takiego zamówienia byłby zdecydowanie najszybszy – „od ręki”.



Prosimy o informację zwrotną czy bylibyście Państwo zainteresowani takowym rozwiązaniem sytuacji.



W przypadku braku zainteresowania taką formą rozwiązania problemu, prosimy o prolongatę czasu spłaty zadłużenia do 31.01.2012r .


6.

W związku z informacjami jakie otrzymuje na pocztę z Waszej firmy tj.że kolejny towar jest "wadliwy" !!! rezygnuje z usług firmy ram.net a co za tym idzie z zamówienia nr ........
Proszę o zwrot pieniędzy wpłaconych na Wasze konto do dnia 09.01.2012 na moje konto bankowe BPH ............
Po tym terminie sprawę skieruję do sądu w celu odzyskanie pieniędzy.
Pozdrawiam :)


Jak widać ta firma ma fajną metodę :)))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2016, 08:11 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2016, 12:06
Posty: 3
firma: Camo-shop posługująca się witrynami internetowymi ciss-system.pl oraz party-team.pl a na allegro nickiem: szkrabik86

nieuczciwy sprzedawca przyjął zamówienie na towar, wpłata była tego samego dnia mimo upływu 3 tygodni brak towaru oraz zwrotu pieniędzy mimo iż wielokrotnie zapewnial, iz to zrobi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lis 2016, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2016, 14:19
Posty: 1
dobry wątek, dzięki za sporą dozę informacji na kogo uważać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lis 2016, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2016, 18:43
Posty: 4
To prawda, bardzo dużo informacji przydatnych.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL