Teraz jest 19 kwi 2024, 10:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2005, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
stanowczo nie polecam sklepu z bronią http://www.militaria.pl .
Kolega zakupił tam broń, kiedy po ponad 2 tygodniach nie doszła do niego przesyłka złożył reklamację, sprzedawcy tłumaczyli się że to nie ich wina, że przesyłka nie doszła... żałosne :?
polecam natomiast wszelkim miłośnikom gier bitewnych i karcianek sklep http://www.rebel.pl szybka przesyłka i w świetnym stanie ( kupowałem już parokrotnie w tym sklepie) :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, 07:39 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Widziałem wcześniej, że ktoś już pisał o tym sklepie. Ja napisze o sklepie w real'u bo mnie bardzo zdenerwowali. Chodzi o "Vobis" - kupiłem tam ponad miesiąc temu myszkę Logitech MX 510. Oczywiście byłem zadowolony z zakupu, bądź co bądź to klasyczna mysz o której już dawno temu marzyłem ;) No nic, jakiś tydzień temu na QT 68 wsiadłem do Patton'a i chcę strzelać do benny'ego, naciskam więc 'right click' a tu d**a, coś przerywa. Skontrolowałem, no tak prawy przycisk się wysypał (30 pare dni użytkowania). Przycisk reagował tak, że jak go się wciskało do oporu to nie reagował, ale dawał niespodziankę przy powrocie co znowu nieźle mieszało w 'zoomie' piechoty. Spakowałem, zadzwoniłem, zawiozłem. Koleś na wstępie zakomunikował mi, że to pierwszy taki problem z tą myszą. Wytłumaczyłem mu o co biega, dał papierek i oznajmił, że się skomunikują. ... Po tygodniu dzwoni telefon i gościu mówi mi, że myszka jest sprawna, nie stwierdzono żadnych problemów, były testy i wogóle. Mówię mu, że problem był na pewno, on coraz mniej uprzejmniej oznajmia mi, że były testy i wszystko działa jak powinno. Mówię mu, że na samym pulpicie to może mu nie wyjść, proponuje, może jakąś grę albo program diagnostyczny. On już kompletnie bezczelnie informuje mnie, że nie mają żadnych gier i myszka jest do odbioru. (Byłem po nocce w pracy, więc nie miałem się już siły z gościem kłócić) Odebrałem myszkę wczoraj - btw, dałem papier i gościu poszedł na zaplecze, wrócił i z biurka, może spod, wyciągnoł moją myszkę, która się tam gdzieś walała, później musiałem jeszcze poprosić o adapter PS2 bo do serwisu oddałem kompletne wyposażenie. Nawet już nie miałem siły co powiedzieć, wszystko mnie rozwaliło. Wróciłem do domu, usterka myszki jak była tak jest... 1. Usterka jest banalna do wykrycia - kiedy naciśniesz prawy przycisk na pulpicie systemu Windows masz opcje zaznaczania, niestety z tą usterką zaznaczanie nie działa bo od razu włącza się okienko opcji. 2. Kupujesz milutcy, masz problem - spadaj. 3. Myślałem, że Logitech ma jakiś swój serwis, a nie testują sprzętu jakieś tępaki po marketing - zarządzanie. :( Szczerze mówiąc nie wiem co teraz robić, szkoda mi trochę olać 169,00 PLN które dałem za tą myszkę. :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, 11:35 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Wypoor możesz jeszcze spróbować u dystybutora Logitech'a... w końcu to oni powinni rozpatrywać gwarancję, tak mam napisane na gwarce od mojego mx510 i klawiatury...

EDIT:
Logitech Polska
ul. Goszczyńskiego 9/1
02-610 Warszawa
tel / fax +48 (22) 844 82 78
http://www.logitech.com

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2005, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Tak też się zastanawiałem Tomas, dzięki. ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2005, 02:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Wypoor...

trzeba bylo kupic Razor Diamondback :) >>http://www.proline.pl/shop.php?prodid=52415a4f525f44425f504c41534d41 :) a nie jakis tam badziewny mx510 :P wiem co mowie bo sam zajechalem w krotkim czasie dwie 510-tki ... :roll:


http://www.razer.pl :)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2005, 09:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Archeolog się znalazł. :twisted: Zaś z opiniii mi wcześniej znanych - Razery były uważane za te delikatniejsze (i bardziej awaryjne) myszki od MX-ów. Twoja opinia jest pierwszą o odmiennym stanie rzeczy jaką słyszę/czytam. Zaś Wypoor i myszki? Pamiętam z TS-a (graliśmy razem w BFV) jak walił tym MX-em w blat jak go zabjali. Nawet gdyby mysza stalował była to i tak by tego nie przetrzymała. Więc nie dziwię się, że zaczęła mu "przerywać".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2005, 20:32 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
_XENA_ napisał(a):
Zaś Wypoor i myszki? Pamiętam z TS-a (graliśmy razem w BFV) jak walił tym MX-em w blat jak go zabjali. Nawet gdyby mysza stalował była to i tak by tego nie przetrzymała. Więc nie dziwię się, że zaczęła mu "przerywać".

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
No cóż, świadczy to tylko o dużej trwałości MXów :lol:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2005, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2005, 19:22
Posty: 63
Dopiszę coś do tematu od siebie, chociaż ostatnia wiadomość jest z lipca. :twisted: Osobiście zdecydowanie i bezwzględnie NIE POLECAM sklepu internetowego http://www.fajny.pl. Zamówiłem tam Battlefield 2 i cały wesoły czekałem na kuriera. No właśnie, kurier nie przyszedł. Po tygodniu zdenerwowałem się i zadzwoniłem do nich. Stwierdzili, że oni takiego zamówienia w ogóle nie mają. (chciałbym zauważyć, że potwierdzałem zamówienie przez link i następnego dnia mi przyszła wiadomość "paczka została wysłana"). Wkurzyłem się i podziękowałem. Grę kupiłem w Empiku. :twisted: A co do Logitheca, mi myszka laserowa dosyć droga sypła się po dwóch tygodniach użytkowania. Jak oddałem na gwarancję to mi powiedzieli, że nie stwierdzono usterki. (a myszka przerywa, czasem w ogóle nie działa)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 wrz 2005, 19:00 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2005, 17:31
Posty: 38
A ja polecam sklep http://www.barwkomp.pl kupowalem u nich karte graficzna i na poczatku i wybralem model asusa ale niestety nie mieli go nastanie a co innego bylo opisane na stronie. Dwa dni pozniej zadzwonil do mnie przedstawicel handowy i zaproponowal mi inna karte, oczywiscie w ceniku kosztowala troche wiecej i jednoczesnie powiedzial ze roznice w cenie pokrywaja oni. A pozniej juz bylo z gorki paczke dostalem po dwoch dniach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2004, 09:27
Posty: 511
A czy ktoś zna ten sklep http://www.gvcnet.pl/ ? ponieważ interesuje mnie kupno monitora LCD a w tym sklepie ten model jest sporo tańszy niż w innych sklepach bo u nich kosztuje 1729 zł a w innych sklepach cena oscyluje w granicach niewiele poniżej 2000 zł i dlatego mnie to dziwi :? Dokładnie chodzi o model 19" ViewSonic VX-924

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2005, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 21:54
Posty: 59
Lokalizacja: z Łodzi
W Łodzi był taki sklep BMP Computers. Bardzo miło go wspominam gdyż:
Kupiłem sobie nagrywarkę CD Ricoh za około 650zł (stare czasy :D ), przetrwała chyba ze 4 miesiące, ale serwis miał tam zawsze kłopoty z wyrobieniem się w terminie z naprawą, a ja ich nie poganiałem. Przychodziłem zawsze dzień po terminie i domagałem się sprzętu a, że nie było to z paragonem zchodziłem na dół i brałem następną. W ten sposób na przestrzeni 2 lat miałem 3 nagrywarki za 650zł z tym, że za każdym razem oddawali mi po około 200zł w miarę jak ceny spadały. Więc tak jak mówi Okota, jeżeli serwis nie wyrabia się z terminem naprawy masz prawo zarządać gotówki w kwocie jaka widnieje na paragonie. Czytajcie co sklepy wypisują na rewersach, bo często zawyżają tam dopuszczalny termin naprawy i dodatkowo stosują kruczki typu "w przypadku gdy zajdzie potrzeba sprowadzenia części z zagranicy termin naprawy wydłuża się do.....", a was zmuszają do podpisywania.

_________________
Battlefield BC2: Cpt|Winters Battlefield 2: Cpt.Winters


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 gru 2005, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
A czy zna ktoś firme:
http://www.imperium.net.pl/o-firmie-i-5.html?osCsid=f0233da5b39e70e6dc800afa80bb4c92
bo szykuje się do sporych zakupów i nie znam tego sklepu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 gru 2005, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2004, 09:27
Posty: 511
groszeka napisał(a):
A czy zna ktoś firme:
http://www.imperium.net.pl/o-firmie-i-5.html?osCsid=f0233da5b39e70e6dc800afa80bb4c92
bo szykuje się do sporych zakupów i nie znam tego sklepu.


Ja znam - kupowałem tam pamięci 4 x 512MB i wszystko zgodnie z opisem, szybko i bezproblemowo - fachowa i miła obsługa :-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2005, 11:33
Posty: 17
Ja gorąco polecam apollo.pl tym bardziej że są też sklepy pozainternetowe. Właśnie w takim kupiłem monitor LCD Hyundai i spuscili mi o 50zł bo akurat był ostatni :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2006, 00:01 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2005, 20:23
Posty: 127
Lokalizacja: Nowa Sarzyna
Ja polecam sklep morele.net i firme kurierska Schenker :D Po swietach w Poniedzialek (czyli ejszcze swieto) zamowilem tam Creative Audigy4 Pro, Battlefielda 2 i karte pamieci flash do aparatu. W czwartek o 13:00 mialem juz przesylke w domu - przewedrowala pol polski :D Solidnie zapakowana, a ceny sa chyba najlepsze jakie widzialem. Dla przykladu, zamowilem tam wczoraj ramik (512mb kingston - moje nerwy dluzej by nie wytrzymaly gry, a raczej proby grania na 512mb ramu :P), kosztuje 255 złociszy, a w komputroniku kosztuje 296 zł. Po prostu komputronik sie chowac powinien :)

_________________
Hannibalus_pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL