Teraz jest 19 mar 2024, 05:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2007, 09:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
A ja nie polecam komputronika. Szczególnie jesli chodzi o gwarancje, naprawy itp.

Miałem z nimi taką sytuację, że pare miesięcy temu spaliła mi sie karta graficzna, 6600GT. Oczywiscie odesłałem im do Poznania... 2 tygodnie później, zachodze do siedziby komputronika w moim mieście i dowiaduje się... że karte odesłali. Powód? gwarancja sie skonczyła. Tumany nawet nie przeczytały na kartce, ze gwarancja trwa 3 lata, a nie dwa. Oczywiscie przepraszali itp i proszą o ponowne wysłanie karty. No i tym razem obyło sie bez problemów. Ale ze standartowych "2-3 tygodnii" zrobiły się prawie 2 miesiące. I pewnie jeszcze dłużej to by trwało, gdyby nie mój ojciec. Ten zadzwonił do nich, zdrowo opieprzył... karta przyszła po 3 dniach, dostałem 7600GT, bo juz wtedy 6600GT nie produkowali.

Widać jakich odpowiedzialnych ludzi tam zatrudniają, jak nawet nie raczą spojrzeć ile gwarancja trwa... :|

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2007, 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2007, 22:59
Posty: 86
Lokalizacja: Nowy Sącz
No to jak dali ci 7600, to chyba warto było czekać te 2miesiące? Ja osobiście jeszcze nic do nich nie oddawałem na gwarancję, ale skoro jest to jeden z najbardziej popularnych sklepów internetowych w Polsce, mogą zdarzać się czasem jakieś pomyłki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2007, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
ORBiT_PL napisał(a):
No to jak dali ci 7600, to chyba warto było czekać te 2miesiące? Ja osobiście jeszcze nic do nich nie oddawałem na gwarancję, ale skoro jest to jeden z najbardziej popularnych sklepów internetowych w Polsce, mogą zdarzać się czasem jakieś pomyłki.


hmmm może kupie u nich GF8600 to mi 8800 zwrócą.

A tak żeby nie było, nie polecam firmy GLS jako firmy kurierskiej, gubią paczki

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2007, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
$towarzysz$ napisał(a):
ORBiT_PL napisał(a):
A tak żeby nie było, nie polecam firmy GLS jako firmy kurierskiej, gubią paczki


nie wiem jak ty ale ja zawsze ubezpieczam paczki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2007, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
http://www.3kropki.pl/

nie polecam za cwaniactwo, kupiłem dupne Medusy Stereo (też nie polecam). Oczywiście na stronie wychwalają je, tymczasem prawda jest inna i chyba każdy ich posiadacz wie co co chodzi. Domagam się zwrotu pieniędzy a oni odsyłają mnie do strony dystrybutora.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2007, 04:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
heh, moim zdaniem racja po ich stronie. Wychwalają jak każdy sprzedawca swoj towar, a przeciez glupi nie jestes i wiesz ze oni sami towaru nie produkują :) Parametry pewnie podali prawdziwe, spisane z pudełka. Do dystrybutora cie odsyłają bo nie mają nic wspolnego z twoim nie zadowoleniem z produktu firmy jakies tam.

To tak jak bys kupił gumy winterfresh w sklepie i po otwarciu okazalo by sie ze jednak nie smakuja jak lód z bieguna i nie zostawiją na szybie szronu :mrgreen: i chcial zeby sprzedawca wymienil je na mentosy ;d

Teoretycznie jednak i w praktyce wychodzi tak samo - w sklepie wysyłkowym - masz prawo do zwrotu towaru w przeciau 7 lub 10 dni ( nie pamietam ) bez podania przyczyny. Towar musi byc nie naruszony.

update: masz kilka cycatow ze regulaminu sklepu internetowego znajomego

Cytuj:
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Serwisie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas gdy towar zostanie zwrócony do magazynu właściciela Serwisu znajdującego się w ... Zwracany towar będzie przyjęty wyłącznie w oryginalnie zapakowanym, nienaruszonym opakowaniu.


W przypadku odstąpienia od umowy, Klient zobowiązany jest niezwłocznie przesłać towar w swoim oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu na adres ... wraz ze stosownym, pisemnym oświadczeniem. Koszty przesyłki w całości ponosi Klient.

Zwracany towar należy odsyłać wraz z otrzymanym dowodem zakupu. Serwis gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2008, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 16:50
Posty: 71
Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy w sklepie internetowym Olimp (http://olimp.sklep.pl/).
Trzy tygodnie temu zamówiłem kartę graficzną, przez pomyłkę zaznaczyłem niedostępną opcję dostawy - ‘za pobraniem’, zamówienie zostało anulowane, ale nikt nie raczył mnie o tym nie poinformować. Dopiero po kilku dniach, kiedy sam zorientowałem się, że popełniłem błąd, udało mi się ustalić, że anulowano zamówienie. Złożyłem nowe, tym razem poprawne zamówienie i od razu przelałem pieniądze na konto sklepu (oczywiście nie dostałem żadnego potwierdzenia). Kiedy zamawiałem kartę na stronie sklepu widniała informacja, że towar jest dostępny w ‘dużej ilości’, niestety po kilku dniach okazało się że karta nie jest dostępna i na dobrą sprawę nie wiadomo kiedy będzie. Przez kolejne dwa tygodnie kilkakrotnie słyszałem zapewnienia, że ‘karta będzie dostępna w najbliższych dniach’, albo, że 'karta jest zarezerwowana w hurtowni i w najbliższych dniach zostanie wysłana', w końcu zrezygnowałem z zamówienia i poprosiłem o zwrot pieniędzy. Ciekaw jestem ile to jeszcze potrwa. :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2008, 14:38 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2008, 22:51
Posty: 9
Ja bardzo nie polecam sklepu Play.Kupiłem u nich kiedyś Codename Panzers 2x.Po paru dniach paczka przyszła jak powinna otwieram atu zonk 1 sztuka tylko.Więc dzwonie i dowiedziałem sie że doślą mi ta 1 sztukę.I tak czekałem ponad 2 tygodnie.Dzwonie ,a oni sie mnie pytają o jaką paczka chodzi :evil: .Po kolejnych tłumaczeniach o zaistniałej sytuacji po 10 dniach paczka wreszcie przyszła.Nie Polecam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2008, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2008, 23:19
Posty: 171
Lokalizacja: KrK
Nie wiem czy juz slyszeliscie czy nie ale nie polecam sklepu TanieMilitaria czy cos w tym stylu.
Dwoch moich kumpli kupili sobie tam karabiny AEG po czym zaden z nich nie dzialal...

_________________
BF2 Nick: Smit3r


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 00:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2007, 11:07
Posty: 134
Lokalizacja: Szczecin
http://www.ulubiony.pl Oszuści, wszystkich oszukują podobno podali już ich do sądu czy tam na policję. Zamówiłem u nich sprzęt za 400zł i nic nie dostałem, pieniędzy też nie zwrócili, zero kontaktu.

EDIT:

Pisze na stronie głównej " Niniejszym informujemy, iż firma MBBC Sp z o.o., operator sklepu internetowego http://www.ulubiony.pl jest w trakcie składania wniosku do Sądu Gospodarczego o upadłość likwidacyjną. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 00:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2003, 21:33
Posty: 273
Lokalizacja: Szczecin
http://calaprawdaoulubiony.pl/ przeczytaj wypelnij wniosek i wysjil moze cos odzyskasz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2009, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, 16:04
Posty: 3
Witam

Słuchajcie co mi się przytrafiło zamawiajac BF'a 2142

Zamówiłem sobie legalnie BF2142 na Wirtusie - czym prędzej zapłaciłem - wybrałem jako dostawę Poczte Polską Priorytet i odziwo giera doszła do mnie w 2 dni od momentu zapłaty... ale...

Ucieszony że w końcu przyszła moja giera, otwieram a tu... Battlefield 2.... mysle sobie... no co oni teraz... zamawiałem zupełnie inną grę... to dzwonie do sklepu - koles miły i w ogole - powiedziałem co sie stało więc odesłałem do nich BF2 i oczekując na BF2142 którego zamówiłem... przez 3 tygodnie nie mogłem sie doczekać.

Wpierw zadzwoniłem czy moja paczka doszła - doszła i następny dzien zostanie wysłana - no ok... czekam te 2 tygodnie z 3 to w koncu dzwonie gdzie jest ta moja giera...Dzwonie do tego całego Wirtusa i "Ponoc" poczta się zgubiła... Dam sobie urwać jaja że nawet tego do mnie nie wysłali... Ale dobra... no to pytam sie co wtedy, zapłaciłem za gre i chce ją miec (to był wtedy wtorek) Koles zaproponował że DZIŚ(wtorek) gierka zostanie wysłana kurierem - wtedy pomyślałem sobie ooo ekstra, fajnie traktują klienta. No i jutro moge się go spodziewać. Jest Czwartek - kuriera ani gry nie ma... to dzwonie do tego smiesznego Wirtusa - co z paczką która została wysłana... czekam 3 minuty przy telefonie a koles "Przpepraszamy ale paczka nie została wysłana" Noś karwa mac! To już jest kompletna przesada! Myślałem że zrównam tego słodkiego bałwana z błotem ale to nie jest jego wina tylko tego całego zakichanego "magazyniera". Zarządałem zwrot kasy... jestem ciekaw kiedy tą kase dostane...

Wniosek?
Jeżeli chcecie kupić jakąs gre - to na pewno nie z Wirtusa...

_________________
Poszukiwani redaktorzy na: Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, 23:17 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2009, 16:23
Posty: 34
Witam
Jako że ten komentarz nie chciał wejść w cms-ie, to pozwoliłem sobie założyć nowy temat:

A teraz opowiem wam moją historię:

Miałem BC2 zamówionego na gramer.pl, ale z tego powodu że z kodem bonusowym na ea store w porównaniu z gramer oszczędziłbym prawie 40 zł. Tak więc anulowałem jedno zamówienie tu, a złożyłem na ea. Z początku myślałem że ten sklep to jest jakiś scam, bo maja pełno literówek a tekst wygląda jakby był tłumaczony przez komputer. Ale mimo to dalej brnę. Zakładam konto, płacę kartą. Ściągam EA download manager by sobie zobaczyć staus zamówienia, ale on nie działa (a to ci pech. Ktoś raczył korzystać z Windows 7). Wracam na stronę sklepu, a tam nie ma pola do logowania. Mój tik nerwowy wzrósł na intensywności. Trochę przeszukałem pomoc i jak sprawdzić mój status zamówienia znalazłem przy haśle 'ściąganie gier dla Mac'a' (?!). Wchodzę na stronę statusu zamówienia, a tam prosi mnie o podanie tegoż numeru. To po co ja to konto zakładałem skoro go nie wymagają. Potem już z czystej masochistycznej przyjemności latałem po 'oficjalnych' serwisach EA. One wyglądają jak praca gimnazjalistów z 5 konkurujących i bardzo się nie lubiących firm. Zero wizji, zero wydajności, mniej niż zero ostatnio modnego 'usability' (jak usunąć avatara z konta EA?, dlaczego nie ma prostszej drogi do anulowania zamówienia?). I do tego z oficjalnego sklepu dystrybutora nie będzie kluczy do bety produktu z ich kluczowej marki !?



wniosek:

Kod:
Cały ten EA store to jedna wielka katastrofa.



Parafrazując Scorpiona:

DICE! Get over from there!

Pozdrawiam
Nequit

_________________
...::Follower of the Dark Side::...


Ostatnio edytowano 15 sty 2010, 23:51 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Przeniesienie posta.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2010, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Ja z EA Store dałem sobie spokój po mordowaniu się z Booster Packami do poprzednich odsłon BFa ;) Polecam za to gramer.pl

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2010, 22:25 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 17:04
Posty: 13
Lokalizacja: Gościcino
towarzysz pisales wyzej ze nie polecasz 3kropki.pl bo kupiles sluchawki ktore wychwalali , po pierwsze kto w dzisiejszych czasach kupuje towar w ciemno ? po drugie to jest bardzo dobry sklep , maja tam swietne promocje , caly czas tam kupuje ,
chyba ze znajde cos ciekawszego na allegro (np udalo mi sie wylicytowac mass effect 2 + medieval 2 + dodatek wszystko PL za 80 zl :) to jest tylko i wylacznie twoja wina , ze dales sie wrobic w chwyt marketingowy ktory czycha wszedzie dzisiaj
jak sprzedawca w sklepie poleci ci 8GB ramu to tez kupisz ? po drugie na sprzecie trzeba sie znac , po 3 jak sie kupuje samochod to najpierw jazda probna , takze nie psiocz na dobre sklepy bo sam dales sie zlapac heh :P

edit

wedlug mnie najtanszy i najlepszy sprzet z grami ( zamawiasz w pon przychodze w maks srode zwykla przesylka !! )
porzadny sklep ze sprzetem -> gral.pl
-> delkom
( maja maly wybor w sklepach , ale na przyklad gdy chcielibyscie cala jednsotke lacznie z monitorem to polecam ich , sam zamawialem sprzet za 6 tysiecy , kazda czesc w osobnym pudelku , wszystko bezposrednio od innych dystrubutorow , w nienaruszonym nie uszkodzonym stanie , mam ten sprzet juz rok czasu i nic sie nie zepsulo ani nic nie musialem wymieniac )

_________________
www.myspace.com/damianchio


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL