Teraz jest 28 mar 2024, 21:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2010, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Frenzel napisał(a):
Może był już taki problem ale go nie znalazłem, a mianowicie mam mały problem z myszką. Kiedy klikam prawy przycisk myszki będąc poza pojazdem to obraca mi postać ( czasem nawet o 180 stopni) i celownik ustawia się przeważnie idealnie pod nogi.
Mysz e5 (5 klawiszy) sterowniki z płytki.


Hm ciekawe w opcjach gry nie ma funcji obracania o 180 stopni. Może masz na myszce lub w windowsie odpalony skrypt ?

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2010, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2005, 17:06
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Nie wiem co to było ale po rozwaleniu przez windowsa systemu ( aktualizacja sterowników po której mi się komputer nie odpalał) udało mi się ściągnąć nowe sterowniki ze strony producenta i teraz jakoś działa. Dzięki za odzew. :)

_________________
BF 1942 // BF 2142


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2010, 21:45 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2010, 21:37
Posty: 2
sprawa wygląda tak:
mam battlefielda 2142 z zainstalowanym northern strike. pogram sobie 15 min i giera mi sie zwiesza i musze resetować kompa. dodam jeszcze, że przy włączaniu kompa wyskakuje "znaleziono nowy sprzęt : urządzenie typu mostek PCI" (co to wogóle jest?) i wyskakuje okno żeby stery do tego czegoś zainstalować, wybieram połącz sie z internetem i niby wyszukuje tych sterowników lecz ich nie znajduje, a to pewnie jest problem tego, że za żadną cholere nie mogę połączyć się z witryną Windows Update. Błagam o pomoc i z góry dziękuję. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2010, 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Sterowniki do płyty głównej musiałbyś zainstalować. Znasz model swojej płyty?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2010, 21:37
Posty: 2
zainstalowałem najnowsze stery chipset i niestety dalej gireka sie zawiesza, ale nie mam już problemu z urządzeniem typu mostek PCI ;D

pomoże ktoś?


Ostatnio edytowano 13 kwi 2010, 11:01 przez Zieluch, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2010, 21:24
Posty: 2
Siemka,mam taki problem z gra BF 2142 mam patcha v1.50.Wbijam sobie na serwer kiedy już klikam dołącz do gry to wywala mnie z serwera i pisze :Na tym serwerze mogą grać tylko osoby dysponujące grą w wersji niezmodyfikowanej.Aby przyłączyć się do gry,upewnij się,że twoja wersja BF 2142 jest aktualną oficjalną wersją gry. Bardzo Proszę was o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 07:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Ju275 napisał(a):
Siemka,mam taki problem z gra BF 2142 mam patcha v1.50.Wbijam sobie na serwer kiedy już klikam dołącz do gry to wywala mnie z serwera i pisze :Na tym serwerze mogą grać tylko osoby dysponujące grą w wersji niezmodyfikowanej.Aby przyłączyć się do gry,upewnij się,że twoja wersja BF 2142 jest aktualną oficjalną wersją gry. Bardzo Proszę was o pomoc.


Teraz pytanie wgrywałeś jakieś mody? Jeśli nie to jest sposób o tuż wgrywanie poprawek jeśli nie masz wersji delux sprawa jest prosta.

Wgrywasz bf 2142>poprawka 1.40>NS(dodatek jeśli posiadasz)>1.40>poprawka 1.50

Jeśli nie posiadasz NS to omijasz krok z NS i ponownym wgraniem poprawki 1.40

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 14:19 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2010, 21:24
Posty: 2
Posiadam wersje delux edition a dodatek aktywowalem tak jak trzeba a modow nie wgrywalem zadnych tylko instalowalem patcha v1.50 czyli tylko mam jeszcze sciagnac ta poprawke 1.40?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2010, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 16:59
Posty: 14
Lokalizacja: Glasgow
witam,zakupiłem na ebay uzywana gre BF2143 niestety po zainstalowaniu jej i instalacji patcha 1.40final nie moge zalogowac sie do gry.Wyskakiwał mi komunikat ze to konto bylo juz wykorzystane w EA.Na forum znalazłem inforacje ze mam zmienic CD-key,zmieniłem na jakis tam kilku liczbowy bo nie wiem jaka ma byc ilosc liczb-czy taka jak na pudełku.Zmieniłem i po wlaczeniu gry wyskakuje komunikat:wprowadzony kod jest nieprawidłowy.Nie wiem co robic dodam jeszze ze po instalacji patcha nadal wystepuje tez komunikat dostepna jest aktualizacja,jaka?? jak patcha mam.Dziekuje za pomoc.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2010, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Kupiłeś Battlefield 2142? Musisz zapytać sprzedawcę o login i hasło do jego konta w BF2142, bez tego gra jest bezużyteczna.

Najnowszy patch to 1.50.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2010, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010, 18:31
Posty: 7
Ja mam taki problem , że gdy chce zainstalować BF2142 z nie ważne czy z CD czy z ea download menagera okno instalatora się nie włącza . Pragnę jeszcze dodać ,że wcześniej gra działała ,ale ją odinstalowałem i chciałem zainstalować ponownie w celu naprawienia błędu z tym , że jak chciałem sprawdzić odznaczenia w BFHQ wywalało mnie do pulpitu. Kto z tym pomoże ?

_________________
90% nastolatków uważa ,że Justin Bieber jest fajny. Jeśli należysz do tych 10% które tak nie uważają wklej ten tekst jako swój podpis .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2010, 09:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2010, 14:29
Posty: 43
Dlaczego nie mam odznak w BFHQ i na statach battlefield.com(?). Mam tylko kilka które dawno zdobyłem. A punkty normalnie przychodzą tak jak unlocki.

_________________
Wszechświata nic już nie powstrzyma, tak że - gdy zgaśnie ostatnia gwiazda - pogrąży się on w ciemności i przeraźliwej pustce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2010, 22:34 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2010, 22:14
Posty: 2
Mam takie pytanko:
Zainstalowałem grę , posiadam konto. Jest to Battlefield 2142 Deluxe z dodatkiem Nothern Strike który też zainstalowałem (chyba) i gdy wchodzę w grę , zaloguje się (lub przed logowaniem) to wyskakuje mi takie oto okienko:

Obrazek


Lecz problem polega na tym że gdy kliknę "OK" to gra się minimalizuje , otwiera się strona internetowa no i tu zaczyna się problem. Strona nie chce się załadować i wyskakuje jedynie coś takiego :

Obrazek

Podejrzewam że aktualizacja ta pomoże mi z grą , ponieważ wszystko działa mi sprawnie - ale nie widzę listy serverów i pewnie po to ta aktualizacja - no ale sami widzicie co się dzieje.

Czekam na szybką odpowiedź ponieważ nie mogę się już doczekać :wink:

Z góry dziękuję.


@PS: Dodaję jeszcze stronę do której nie mogę się dostać , aby nie męczyć się z przepisywaniem z "obrazka":
http://battlefield.ea.com/battlefield/b ... px?lang=us


@EDIT
Teraz jest jeszcze ciekawiej ponieważ gdy daję tryb pojedynczego gracza (multi nie mogę przez to co opisałem wyżej) i ustawie tam mapkę i poziom botów wyskakuje błąd:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2011, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010, 18:31
Posty: 7
Problem jest łatwy . Musisz pobrać sobie najnowszego patcha (1.5 jeśli dobrze pamiętam ) po prostu wpisz w google bf2142 patch 1.5 pobierz i zainstaluj . Będziesz miał wszystkie serwery założone przez graczy z tym patchem . A co do tego komunikatu to klikaj anuluj i będzie OK . Jakby były jeszcze jakieś problemy to pisz spróbuje pomóc jeśli będę umiał .

_________________
90% nastolatków uważa ,że Justin Bieber jest fajny. Jeśli należysz do tych 10% które tak nie uważają wklej ten tekst jako swój podpis .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sty 2011, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2011, 18:19
Posty: 12
Mam teraz głupi problem z odpaleniem BF'a, który notabene nie występował wcześniej.

Zapodam cytaty z TEGO tematu.

Cytat z błędu:

Cytuj:
Microsoft Visual C++ Runtime Library

Program: ...nic Arts\Battlefield 2142\ BF2142Voicesetup.exe

A buffer overrun has ben detected which has corrupted the program's internal state. The program canott safely continue execution and must be terminated.



Ktoś zna może rozwiązanie problemu?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL