Teraz jest 25 kwi 2024, 20:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 cze 2008, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2008, 00:15
Posty: 7
JA mam taki problem. Mianowicie moj "kochany"battlefield 2142 nie nalicza mi czasu prawidlowo. Tzn. jako zolnierz wsparcia mam na liczniku 9 godz 30 min....i tak juz jest od 3 dni a caly czas gram wsparciem na rankingowych serrwerach. Podobnie jest ze zwiadowca. Z defiblyratorem mam juz ponad 30 godzin...ale nadal mam brazowa beretke mimo ze juz po 10 godz powinienem miec juz srebrna....wnerwia mnie to niemilosiernie. Zalezy mi na tych beretkach bo mozna szybciej sprzet odblokowac a biorac pod uwage fakt ze nie jestem graczem najwyzszych lotoow zdobywanie pkt po przez granie meczykow i zdobywanie po 30 pkt na mecz mnie naprawde wnerwia. na tych czterech beretkach (jako wsparcie jako zwiadowca jako kolo z amunicja i kolo z defib) nabilbym ok 1500 pkt czyli jak dla mnie sporo ponad jeden poziom. Prosze o pomoc!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
Spokojnie..bez paniki.czasami tak jest że są opóznienia w statach..również w Bf2.Mnie kiedyś zaliczyło głupią beretkę po ok 3 miesiącach :twisted:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 20:46 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2008, 00:15
Posty: 7
To zes mnie pocieszyl...aha chodzi dokladnie o Odznaki nie o beretki. Sorki za pomylke. wogoole to ten battlefield powinien sie BattleBug nazywac. Skurkobaniec wywala sie do pulpitu tak po 3-4 meczykach, to mnie zas PB wywala za Loosing Key pocket czy jakos tak...ejjjj albo jak wejde na tytana to jest loteria...wywali mnie z gry czy tez nie :omg: . Jakby nie miodek to bym te gre dawno wywalil przez okno.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 21:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
boryssobieski napisał(a):
wywala sie do pulpitu tak po 3-4 meczykach, to mnie zas PB wywala za Loosing Key pocket
Skoro wywala to może karta graficzna nie wyrabia lub zasilacz.A co do Pb to zrób aktualizacje.Może pomoże.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 21:12 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
powiem jedno: CHŁODZENIE!
Sprawdź temperaturę wewnatrz kompa, procesora i grafiki jak ci wywali :wink: chociażby w biosie

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 23:45 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2008, 00:15
Posty: 7
Niewydaje mi sie ze to przez temp bo grywam w wiele gier o wymaganiach o wiele wiekszych (crysis, supreme commander, timeshift. ETQW) wsio na full...no moze poza crysisem;P i nigdy z gry mnie nie wywalilo. Wydaje mi sie ze to przez najnowszy produkt korporacji nalezacej do niejakiego Bill'a G. czyli Windowsa Viste. Szlag by ten system trafil. A jesli o PB chodzi...jak zaktualizowac PB? Odinstalowac pobrac najnowszego i zainstalowac? Moj PB zainstalowal sie z Enemy Territory Quake Wars...wiec mozliwe ze w tym problem :\ SOrki ze zadaje takie podstawowe pytania ale mialem z tym BattleBugiem 2142 juz tyle jazd ze boje sie punk bustera ruszac coby mnie przypadkiem nie wywalilo z gry w sieci na zawsze :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:34 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
wielu na tym forum mialo tyle problemow z BF'ami, ze sobie nie wyobrazasz :]

Co do PB to zrob to co jest napisane w tym watku: viewtopic.php?f=37&t=24830

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
http://www.evenbalance.com -> i ściągasz najnowszego PB

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2008, 22:40 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2008, 00:15
Posty: 7
Zrobilem z PB i jak narazie Pb mnie jeszcze z serwera niewykopal. Odblokowal mi sie tez zegar naliczajacy czas. Dosc dziwne to bylo. Okazalo sie ze to przez to ze bylem zalogowany na stronie Battlefield com a po wyjsciu ze strony mnie nie wylogowalo O_o. Dopiero jak sie wylogowalem recznie to sie mi zegar odblokowal. Ale i tak odznaczenia niedostalem. Gram 11 i pol gadziny wsparciem i za dystrybutor amunicji srebra niedostalem a powinienem dostac po 10 godz...:\ Chyba nigdy se schotguna nieodblokuje. Inyym problemem sa mapy z patcha 1.50....dzialaja tragicznie...strasznie sie przycinaja. To nie moze byc wina sprzetu bo sprzet mam git. GF 8600gts OC ,Core 2 duo, 2 giga ramu...to tez nie sa lagi. Tak na marginesie to mnie to moje narzekanie wk....ac zaczyna ;P Tak poza konkursowo to pozdro dla wszystki Battlefieldowcow. Jetsescie zbiorem ludzi o nadzwyczajnej cierpliwosci ;D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2008, 16:09 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
jesli Ci tnie to zrob format ^^, albo ustaw grafe na low :]
dzieki ;]


@down, gdy masz pytanie zawsze sie pytaj :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Ostatnio edytowano 6 cze 2008, 19:40 przez Blizzard_, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2008, 17:43 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2008, 00:15
Posty: 7
Heh...a moze sa jakies mniej radykalne srodki? aaaa zreszta...te mapki i tak niezaciekawe sa wiec pal licho...Te odznaki jeszcze mnie wq...wiadomo co..ale to tez pal licho...ugram co mam ugrac i tyle. Dzieks panowie...juz niezawracam glowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2008, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2008, 19:07
Posty: 9
szukalem prawie wszedzie i nic nieznalazlem... mam problem z kolkiem w myszce i innymi przyciskami
gra po 2 reinstalach (tak jakos wyszlo) za 1 razem dzialalo wszo po 2 ten problem wystapil iwc udunalwm wszysto i znow reinstal odapalam gre biore snajperke (mam odblokowane to cos 4xzoom ) che zoomowac i nic nielapie kolka .. taksamo gdy chce zmienic bron kolkiem .... sprawdzalem ustawienia ... na wszelki wypadek reset ustawien... ale dalej lapie tylko lpm i rpm ... czyli 2 podstawowe... LOL!! denerwuje mnie to bo nie moge trafic goscia ktory jest dosc daleko ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2008, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Może winna jest myszka a nie gra?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2008, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2008, 19:07
Posty: 9
nie mozliwe bo w innych grach / programach dziala noramlnie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2008, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja proponuje jeszcze raz dobrze pogrzebać w ustawieniach, bo może coś przeoczyłeś albo jest coś źle ustawione.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL