Teraz jest 18 kwi 2024, 02:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
@Spoxter
Też tak mam. Po prostu już masz zasyfionego Windowsa. Ja nie reinstalowałem od kilku miesięcy i już mi strasznie muli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
Cytuj:
Też tak mam. Po prostu już masz zasyfionego Windowsa. Ja nie reinstalowałem od kilku miesięcy i już mi strasznie muli

W tym sęk że instalowałem go jeszcze raz miesiąc temu...

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2006, 08:49
Posty: 41
Lokalizacja: Kraina PodziemnejPomara?czy
Wczoraj grałem bez bulu a dziś mam wywalanie na serwerach
przez "PB"

czasem pokazuje mi komunikat
"los key pocker"bf|||||||"

wywaliłem i zainstalowałem ponownie łącznie z importem aktualnych plików "pb" i nadal nie mogę grać ?
sformatować kompa czy co?

_________________
ZDRWKO!!!@!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Pewnie chodzi o to:
Cytuj:
We are aware of several players who are getting kicked for Losing Key Packets with an error code ffff0001 or ffff0002 after the v1.701 PB Client update released yesterday. There seems to be some misinformation being posted on various websites and forums in reference to the new PunkBuster services called PnkBstrA and PnkBstrB. These are NOT optional. If these are disabled or stopped or blocked by the user or anti-virus or Internet security software, updated PunkBuster servers will remove you from the game for Losing Key Packets. Users of some versions of McAfee Security Center are reporting that these PB components are getting automatically added to the "block" list. If this happens on your machine, you will need to remove them from the list in order to continue using PunkBuster. Players who have manually disabled or stopped PnkBstrA based on instructions from some other website may need to run our PBSVC program to uninstall and reinstall in order to continue playing on PB enabled servers.

http://www.evenbalance.com/index.php?pa ... bf2142.php
Czyli, po prostu sprawdź czy masz w procesach(ctrl+alt+del, zakładka Procesy) PnkBstrA i PnkBstrB, jeśli nie, to ściągnij http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe i zrób reinstal PnkBstr. Wczoraj to "przerabiałem" :lol:
Od pewnego czasu do prawidłowej pracy PB w BF2142 potrzebne są te dwa w/w procesy.

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2007, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
MiQi napisał(a):
To wylacz Voip (jak zle to mowcie ;p) i powinno naprawic, heh ci ludzie... nie szukaja na forum :roll: a tyle razy bylo na ten temat :roll:


Z racji teog że mi nawet regedit + reinstall nie pomógl,to moze pomoże tak drobna rzecz-chdozic i o wyłączenie VoIP z poziomu gry,czy jakiś plik usunąć/zmienić?

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2007, 21:48
Posty: 7
witam mam taki problem. Kupiłem NS i wszystko ok zarejestrowałem zainstalowałem. Ale gdy chcę zagrać wywala mi taki błąd
http://img122.imageshack.us/my.php?image=fsox1.jpg
czym to jest spowodowane? Patch jest najnowszy PunkBuster tak samo. Proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 22:04 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
zainstaluj jeszcze raz patch 1.25

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2007, 14:33
Posty: 4
Problem-Czy przyspieszenie do 300% działa wam normalnie w battlerecorderze(trudne słowo ,ufff)bo u mnie postacie jedynie dają szybsze kroki ale wszystko chodzi tak samo tyle że bez dźwięku.Problem może to nie jest wielki ale jestem paranoikiem ( :omg: ) i chcę aby wszystko było cacy dlatego jestem ciekaw czy to normalne czy tylko ja tak mam. (piszę to tutaj bo nie chcę zakladać kolejnego banalnego tematu :P)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2007, 21:03 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2007, 14:33
Posty: 4
Problem-Czy przyspieszenie do 300% działa wam normalnie w battlerecorderze(trudne słowo ,ufff)bo u mnie postacie jedynie dają szybsze kroki ale wszystko chodzi tak samo tyle że bez dźwięku.Problem może to nie jest wielki ale jestem paranoikiem i chcę aby wszystko było cacy i jestem ciekaw czy to normalne czy tylko ja tak mam. :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 21:07 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2007, 20:57
Posty: 1
Włączm battlefield i nie moge znależ żadnego serwera!
Może trzeba wgra jakiegoś patcha? Proszę o kontakt GG:374330


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2007, 21:30 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Chubby ehh edytuj posty

CzesioMajster po pierwsye ,, czysty ,, BattleField 2142 nie ,, widzi ,, serwerow , trzeba mu w tym pomoc i zainstalowac pathäa 1.25
a wogole masz oryginala ?

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2007, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 1 lip 2007, 23:08
Posty: 4
ja mam inny problem otóż od wczoraj w punktacji pokazuje mi sie ze mam 152 punkty na 120 możliwych a awansu nie widać ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2007, 12:08 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
zagraj na jakim kolwiek rankingowym serwerze i zdobądź co najmniej 1 pkt. powinno pomóc ;] .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2007, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2007, 23:27
Posty: 24
Lokalizacja: Kielce
Trzeba poczekać bo wiadomo jak to EA :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 22:01 
Offline

Dołączył(a): 31 sie 2007, 21:54
Posty: 2
Witam mam podobny problem jak kiedyś puchoo. Pomimo tego, że wszystko instaluje wyskakuje mi, że moja wersja gry jest nieaktualna i zmodyfikowana . W battlefield gram od 4 miesiecy i zawsze było wszystko oki aż tu nagle od tygodnia po zmianie systemu nie mogę połączyć się z żadnym serwerem. Przerabiałem już wszystkie znalezione kombinacje instalacji poprawek i NS: gra ->1.10 ->1.20 -> dodatek NS -> 1.25 lub gra -> 1.10 ->1.20->1.25-> dodatek NS ->1.25. Niestety nadal nie mogę dołączyć się do żadnego serwera. Z góry dziękuje za udzieloną pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL