Teraz jest 25 kwi 2024, 01:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2009, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2008, 19:06
Posty: 8
Lokalizacja: EL
kendzier1 napisał(a):
Ja mam battlefielda 2142 Deluxe i nie mialem zadnych problemow z aktywacja dodatku i normalnie gram se w niego tylko tszeba pomyslec.

mam prośbę - podziel się swoim "myśleniem" z innymi, ponieważ podczas próby aktywacji NS z edycji DELUXE pojawia się napis "BŁĄD SERWERA SPRÓBUJ PUŹNIEJ" czy coś takiego i powiem Ci że myślałem,myślałem i....
wymyśliłem - wysłałem maila do ea (jak już wcześniej pisałem) i teraz mogę grać na wszystkich mapach (a tak wogóle,jestem ciekaw ile razy pojawił ci się napis podczas próby wejścia na serwer - MOŻESZ GRAĆ TYLKO POSIADAJĄC TAKĄ SAMĄ WERSJĘ GRY - jeśli coś takiego miałeś - SORRY, nie masz aktywnego NS,a skoro to jest tylko kwestia myślenia - ja maluczki nie myślący proszę - napisz krok po kroku jak to zrobiłeś - LUB PRZESTAŃ OPOWIADAĆ O RZECZACH, O KTÓRYCH NIE MASZ POJĘCIA.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I CZEKAM NA UKIERUNKOWANIE CO DO MYŚLENIA (mojego) :wink: :lol:

_________________
LOGIN Z BF2142
djDziadek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2009, 23:18
Posty: 43
Lokalizacja: Gdańsk
Bym napisal poradnik jak to zrobic ale nie moge juz zrobic screenow bo jak wiecie na jeden cd-key przypada jedno konto .
PS. Dam 1 wskazowke wszystko robcie na jeden email i jedno konto.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 11:49 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Panie mądry, możesz przecież zamazać cd-key i nie będzie widoczny, więc w czym problem ? Zrób ten poradnik i pomóż ludziom :wink: Chyba, że tylko się zgrywasz i jesteś tu aby wkurzyć ludzi...

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2009, 23:18
Posty: 43
Lokalizacja: Gdańsk
Niestety nie wiem jak zamazac cd-keya.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 12:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Paint, Photoshop, Gimp... człowieku litości!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2009, 23:18
Posty: 43
Lokalizacja: Gdańsk
Przeciez nie mozna zarejestrowac tego samego cd-keya drugi raz jak jest juz zarejestrowany (chyba)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 14:29 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
To prawda, wiec opisz swój sposób na to jak zagrać w NS'a na wersji deluxe :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2009, 23:18
Posty: 43
Lokalizacja: Gdańsk
Otóż tak:
1. Pierw załozyc konto i stworzyć żołnierza zanim zaczniemy aktywacje internetowa dodatku.
2.W czasie aktywacji nie tworzymy zadnych nowych żolnierzy ani kont tylko wybieramy opcje ze już posiadamy konto i wpisujemy login i hasło które stworzylismy w 1 fazie.
3.Nie pamietam co bylo dalej :( :( :( :( :(

PS. Jak se przypomne to poprawie.
PS. 2 Przepraszam ze poradnik nie jest szczegołowy ale nie pamietam dokładnie
PS. 3 Jesli to nie wyszło zadzwoń do EA +48 22 852 27 30 lub napisz maila pomoc_techniczna@ea.com a napewno ci to zrobia w ciagu 24 h
PS. 4 Jesli ktoś by mógl odswieżyć mi pamięć co jest dalej to bardzo dzienkuję.
PS. 5 Poradnik do dupy. :shock: :shock:


Ostatnio edytowano 13 lut 2009, 15:45 przez kendzier1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2009, 15:30 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2007, 15:24
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
sry za offtopic
kedzier, weź zrób te screeny, zamaż w paincie swojego cdkeya a nie opowiadasz w kółko głupoty, że na jednym cdkeyu nie da się grać we dwójkę (wiadomo, że nie można..ffs), zrób co napisałem i napisali użytkownicy parę postów wyżej. Piszę to dlatego, bo chłopie nie piszesz po polsku i nie da się Ciebie czytać. Jeśli nie wiesz o co chodzi to Ci zacytuje:
kendzier1 napisał(a):
haslo kture
epic
kendzier1 napisał(a):
nowych zolniezy

kendzier1 napisał(a):
by mugl
epic
kendzier1 napisał(a):
bardzo dzienkuje.
omfg
jest tego więcej...
używaj polskich znaków
tu masz dobrą stronę, korzystaj: Słownik(click)
pzdr.

_________________
Obrazek
Obrazek
BF2142-OFF
PR-ON


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2009, 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
wcześniej pisałem, że miałem problem z odblokowaniem dodatku ns z płyty deluxe edytion,
sprawa wygląda następująco:
instalacja z płyty > instalacja patch 1.50 (full) > założenie konta EA > mail (należy podac cdkey i nick z konta EA) do pomocy technicznej EA o oblokowanie dodatku NS (i tu jest różnie, ja np. czekałem 2 dni na odblokowanie tej usługi)

Bizz dzięki za pomoc :piwo:

ps. jeśli macie viste x32 to należy grę uruchamiać jako administrator, w przeciwnym razie po jakimś czasie gry vista będzie zamykać BF.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2010, 19:59 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2010, 19:55
Posty: 1
Ej ja już wszystko wiem dopytałem się w pomocy technicznej tylko nie chce znowu do nich pisac ale mam kolejny problem. Jak chce zainstalować patcha 1.40 co jest wymagane do zinstalowania NS to mi pisze że nowsza wersja patcha jest zaintalowana, fakt wczesniej zainstalowalem 1.50 bo nie wiedzialem że najpierw trza inny. Prosze o nie odpisywanie w sposób srób reinstala bo robiłem to juz 10 razy pomóżcie w inny sposób.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2010, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
A może po zainstalowaniu gry masz już 1.4?

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 19:06
Posty: 2
Witam.
Ja też chciałbym aktywować Northern Strike (mam BF2142 deluxe), ale gdy wchodzę na stronę http://www.battlefield.com/activate/bf2142/index.html to przekierowuje mnie na strone bad company 2 i pisze błąd 404. Jak to aktywować? Idiotyzm, podawanie złej strony do aktywacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2007, 11:14
Posty: 3
Lokalizacja: Gliwice
striker1943 napisał(a):
Witam.
Ja też chciałbym aktywować Northern Strike (mam BF2142 deluxe), ale gdy wchodzę na stronę http://www.battlefield.com/activate/bf2142/index.html to przekierowuje mnie na strone bad company 2 i pisze błąd 404. Jak to aktywować? Idiotyzm, podawanie złej strony do aktywacji.

Mam to samo. Kupiłem dzisiaj wersje Deluxe ta do ssania z EADM. Klikam w ikonke na pulpicie "Aktywuj Northern Strike" ktora jest odnosnikiem do strony i kapa... przenosi mnie na strone BF:BC2.
Nawet nie wiem czy udało mi sie jakoś inaczej aktywować NS bo nie wiem gdzie to sprawdzić :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 22:50 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
musicie zadzwonic/napisac maila do ea polska

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL