Teraz jest 20 kwi 2024, 03:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2011, 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ludzie ja sie nie pytam co można robić na singlu, ale daje wam nowe informacje w związku z moim problemem, a wy od razu mnie wyśmiewacie i offtopujecie.Nie wiem czy to jest istotne czy nie, ale nie potrafię sam tego ogarnąć więc staram się podać jak najwięcej info tutaj żeby inni mogli mi pomóc bo w końcu po to są fora.Ogarnijcie to.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2011, 23:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Wcale nie wyśmiewam, ani nie robi tego Io36. To, że jeden cię wyśmiał to inna sprawa w końcu to forum i nie zawsze poważni ludzie się znajdą, albo źle cię zrozumieją. Choć przyznam, że mi też się zdarza naśmiewać z innych.

Swoją drogą nie podałeś czy masz unlocki na singlu z netem.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2011, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
maties7 napisał(a):
Wcale nie wyśmiewam, ani nie robi tego Io36. To, że jeden cię wyśmiał to inna sprawa w końcu to forum i nie zawsze poważni ludzie się znajdą, albo źle cię zrozumieją. Choć przyznam, że mi też się zdarza naśmiewać z innych.

Swoją drogą nie podałeś czy masz unlocki na singlu z netem.

Kto go niby wyśmiał? Zresztą graj bez unlocków, lepsza zabawa...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2011, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Offtop: Pisząc wyśmiewać miałem na myśli ogół forum, ale co do offtopu to widzę że się zgodzicie (btw jakie poruszenie i oburzenie wywołał mój post, do prawdy zaskakujące :P).Ale wracając do sedna sprawy.

Opisze to bardziej graficznie screenami, lecz niestety nie mam screenów z kompa na którym wszystko działa bo w zasadzie i tak wy to wiecie więc nie muszę tego pisać.Wszystkie poniższe screeny są z mojego kompa.

1.Okno BFHQ:
http://imageshack.us/f/594/mjkomp.png/

2.Okno modyfikacji na singlu/lokalu:
http://imageshack.us/photo/my-images/821/screen006c.png/

3.Okno modyfikacji na multi (unlocki wybrałem będąc na kompie na którym wszystko działa, żeby nie było głupich pytań :P):
http://imageshack.us/photo/my-images/217/screen008s.png/

P.S Dodam że wczoraj miałem okazje przetestować bf'a na jeszcze innym kompie z winem xp i wszystko na nim chodzi jak w zegarku...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 01:33 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2011, 16:31
Posty: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Spróboj zgrać profile.con ( najlepiej cały katalog z BF2142 Moje dokumenty ) przenieś na ten komputer na którym masz problem . Ogólnie można odblokować Unlocki wszystkie na Singlu wystarczy poszukać na internecie ( strona Tweak Guide zobacz ) powinno pomoc zrób ten profile tylko do odczytu (profile.con) i sprawdź na serwerze multi czy masz Unlocki . Maniek bez defi na Multi nie polatasz lub bez Herzoga.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ale jesteś pewien że to pomoże.Bo na tym kompie na którym wszystko działa to rzadko kiedy mam szanse siąść i po prostu nie chce jechać taki kawał żeby potem się okazało że lipa.Wiem że to dziwnie brzmi co pisze bo szukam pomocy i nie chce z niej skorzystać, ale po prostu jestem leniwy (przyznaje się bez bicia :D) i lubię wszystko załatwiać "na miejscu" :P.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 11:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Od czego jest mail?

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ale nie wiem czy to się zmieści na pocztę bo u mnie po skompresowaniu do rar zrobiło się 75 mb, a poczty są chyba do 50mb (bez screenów).

Ewentualnie mogę pokombinować z usunięciem profili itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 11:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Mój wazy 1,77 MB i tylko jednego żołnierza... pewnie jak by było wszystkich 4 to bym miał z 6 MB. SS są zbędne.

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 18:14 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2011, 16:31
Posty: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz
co ty takiego masz w tych profilach ze waza 60 Mb OMG. Po za tym to masz tylko skopiowac katalog w Moje Dokumety --->BF2142. sa przeciez takie strony jak speedyshare.com czy rapidfire ( UPLAOD SITES )


Maly offtop z której cześć Bydgoszczy jesteś, ja jestem ze Starego Miasta


Ostatnio edytowano 13 maja 2011, 02:40 przez 4TK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2011, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:04
Posty: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Topic: W zasadzie nie wiem.Ale patrzyłem tylko ten folder.Wolę skopiować cały bo w zasadzie to nie wiem który z tych podfolderów może być u mnie "zbugowany".Oczywiście po za ss'ami.

Off: Osowa góra głównie, ale często można mnie znaleźć na kapach.Czemu pytasz?Też z Bdg jesteś?

Edit: Niestety nic to nie pomogło...

EDIT:
W reszcie, na reszcie.Piszę już ostatni raz z tego powodu że przyczyną moich problemów był dostawca internetu, który blokował wiele portów i innych tego typu spraw przez co w wielu grach miałem problemy z zakładaniem serwerów i rzeczami typu unlocki w BF'ie.Ale na szczęście ostatnimi czasy zmieniono dostawcę internetowego na moim osiedlu co było równoznaczne z odejściem problemów w niepamięć.Pierwszy raz mogę zacząć się cieszyć z tego że rozdałem unlocki samemu, a nie prosząc o to kogoś, czy jeżdżąc specjalnie do znajomych, abym mógł skorzystać na chwilę z ich kompów.Dzięki bardzo za wasze liczne posty i porady, które kilkakrotnie mi pomagały.Do zobaczenia w sieci, Yo! :wink:

Dzięki jeszcze raz.Temat uważam za zamknięty.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL