Teraz jest 29 mar 2024, 01:02

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 mar 2013, 20:05 
Offline

Dołączył(a): 1 kwi 2011, 22:51
Posty: 8
Nie wiem który to już raz. EA leci w męskiego członka po całości.
Opis problemu:
Pod koniec 2010 zakupiłem BF2142 Deluxe Edition. Przejechałem Warszawę aby dostać ostatnie egzemplarz w Empiku Juniorze.
Wszelkie czynnośc z rejestrowaniem i itp. poszły gładko. I grałem! Długo i namiętnie, pokochałem tą grę doszczętnie.
Niestety (bo inaczej tego ruchu nie można określić...) EA stworzyło crap o nazwie Origin. I pojawił się pierwszy, mega zgrzyt - moje konto EA połączone z Origin. Próba zalogowanie? Błąd! Odsyłanie do pomocy technicznej: większego kału nie widziałem jak żyje. To przykład jak zrazić starych graczy do kupowania i grania w gry EA.
Hasła rzekomo - nieprawidłowe. Zmienić nie mogę bo błąd jakiś i mam czekać. Do Origin które wchłonęło moje konto EA nie mogę się zalogować danymi do konta bo... konto rzekomo nie istnieje o.0 wielkie wtf?! To jakim cudem do tej pory logowałem się do konta w BF2142? Gorzej niż z logiką u kobiet.
Po wystosowaniu maila a raczej obcesowo opierdoleniu ich i przesłaniu zdjęć oryginalnego pudełka i klucza na mail supporu EA, po jakiś kilku dniach ruszyło!
Finalnie: grałem, przestałem.. (kobiety kradną masę czasu,nerwów i energii.. zwłaszcza gdy Ci na nich zależy i próbujesz zdobyć serce takiej). Jakiś czas temu włączyłem i zagrałem. Dostałem baty ale szczęśliwy, że gra hula i jest sporo serwerów!
Dziś tu. 29.03.2013 włączam grę i komunikat błędne hasło,wpisz prawidłowe. Kolejne WTF?! o.0 Chcę ze mnie zrobić wariata? Przecież hasło pamiętam. Wklepywałem kilka razy, poszedł kolejny wkurw-mail do tych damozjadów.

Finalnie: nie pogram, nie zaloguje się przez moje kotno EA rzekomo połączone z Origin bo nie ma mojego konta.
Jakieś porady?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2013, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 21 cze 2013, 14:23
Posty: 1
Być może jest to odkop ale mam taki sam problem. Naszła mnie ochota na na pogranie w BF2142 który był przypisany do mojego konta EA. Niestety teraz EA przypisało moje konto Misszov do Origin, co jeszcze zniosłem ponieważ bez problemu się zalogowałem na moje konto Origin do którego przypisana jest gra. Gra została zainstalowana, i uruchomiona więc z radością przystąpiłem do logowania, a tu taki *uj (zbój :D) po wpisaniu nazwy konta i TEGO SAMEGO hasła które podawałem przy logowaniu wyskakuje mi błąd że podobno podałem błędne hasło... Sprawdziłem więc kilka razy hasło a potem kliknąłem na "odzyskaj konto" i wybrałem rubrykę "odzyskaj hasło", podałem więc nazwę konta lecz wyskoczył mi błąd i żebym spróbował później. Gdy dałem odzyskaj nazwę (Ot tak z ciekawości) i wpisałem mój e-mail, bez problemu odnalazło mi konto. Dlatego proszę o pomoc osobę która miała podobny problem i go rozwiązała bądź taką która ma jakiś pomysł D:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2013, 20:23 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Miałem tak samo jak wy:) Po prawie 1,5 roku przestoju zainstalowałem znowu 2142 i też wyskoczyło błędne hasło czy jakoś tak. Spróbójcie zmienić hasło o ile sie da, a jak nie to ślijcie tym partaczom maile, dzwońcie, wysyłajcie pocztówki, etc...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2013, 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jak już lejemy hejt na przemianowanie EA na Origin to stwierdzam że dla BF2142 i nowszych u mnie obeszło się bez problemu, tylko BF2 świrował i nie chciał puścić mnie na istniejące konto EA.
Nie istnieje, nie ma ale mail jednak zajęty, skończyło się zupełnie nową tożsamością, nawet EA Support nie był w stanie tego naprawić.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL