Teraz jest 28 mar 2024, 11:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: GUID ban?
PostNapisane: 6 kwi 2013, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Znudzony BF3 i modelowaniem sięgnąłem po starocia z półki, palce me natrafiły na pudełko Battlefield 2142 Deluxe, po instalacji gry, dodatku, patcha (wszystko zgodnie z poradnikami żeby nie było!) i aktualizacji PB postanowiłem odkopać swoje prastare konto i zagrać...
Zalogowałem się, znalazłem serwer (raptem 8 wyświetla na 47 znalezionych), wybrałem jeden z dobrym pingiem w trybie tytana, wchodzę...
Utracono połączenie z serwerem, dobra, kolejna próba.
Optymalizacja shaderów zajmująca aż za długo, dobra, przeżyję.
W końcu, wchodzę do gry, przed oczyma moimi te piękne menu, zaproszenie do składu Bravo, wciskam PG Up i zaczynam szperać po klasach szykując się do lamienia...
W tym momencie otrzymałem w twarz pustym errorem o tytule PUNKBUSTER, przeszukując internety, wykonując masę różnych dziwactw porównywalnych z kamasutrą, po reinstalacji, rekonfiguracji, sprawdzeniu wyjątków firewalla dla BF2142 i PB próbuję i próbuję...
Po 10 próbach udało mi się popatrzyć na menu dłużej niż dwie sekundy, moją uwagę przykuł błąd, nie całą treść mogłem pojąć lecz zauważyłem coś niespodziewanego co wryło mi się w pamięć...
PUNKBUSTER:...GUID BAN
Pozostaje skwitować to znanym cytatem, CO TO URWA JEST.


Grę zakupiłem coś koło pół dekady temu, pograłem wtedy, jakimś cudem dobiłem bodajże 4 rangi, przez długi czas nie byłem wcale tą grą zainteresowany, a teraz, gdy chcę do niej powrócić w okresie agonii otrzymuję bana na GUID? Wtf?

Jakiekolwiek pomysły, weterani?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GUID ban?
PostNapisane: 6 kwi 2013, 21:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Może to: https://help.ea.com/article/RN42 ?
Podobny objaw jest z powodu braku klucza w rejestrze, np. po formacie C:. Może nie ogarnięta siódemka potrzebuje by wpisać jej klucz ręcznie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GUID ban?
PostNapisane: 6 kwi 2013, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Po kolejnej serii reinstalacji, weryfikacji klucza i podawania go ponownie w końcu ruszyło.
Ehh, za młody jestem na tę grę D:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL