Teraz jest 28 mar 2024, 10:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2007, 20:20 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2006, 12:07
Posty: 165
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Omygy ?! :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
dramich_wwa napisał(a):
Obecnie jestem "po słowie" z wildą 2 ustaliliśmy wstępny temin i reguły obiecałem też że przed nimi z nikim nie będziemy grać - wilda poprostu się musi w piątce utrzymać do 11-go.

to ciekawe podejście :)

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
wypas ustawka :lol:

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
No cóz czego się po polakach można spodziewać nie ma jak zdrowa polska zawiść

Chcę grac z polakami bo po pierwsze 4 z 5 teamów sa w pierwszej piątce a jak t2k uzna porażkę z delta to pewnie wszystkie miejsca będą polskie
po drugie wilda 2 jako jedyny do tej pory team zaproponował mi granie meczu jednocześnie zagwarantowali że nie będa okupowac tego miejsca poprostu będa odpowiadac na wyzwania polskich klanów.

Dodatkowo jak to polacy będą na pierwszym miejscu to będzie można ich objeźdżac jak nie będą chcieli grać inni po prostu jak na rodeo - żeby się jak najdłużej utrzymać.

Po trzecie tanio skóry nie sprzedamy zagramy jak umiemy najlepiej

A po czwarte to powiem że jak do tej pory właśnie wilda 2 okazała się być najbardziej dojrzałym teamem i negocjacje przebiegły bezboleśnie oni poszli na ustępstwa co do terminu i unlocków, i żeby grac 5 na 5, jeszcze nie dogadaliśmy map, my zgodziliśmy się na FBF, i ponieważ gramy wczesniej z Tex ze nie będziemy przed nimi grac w CB, Wilda dodatkowo ma trudne zadanie utrzymania sie w 5-ce a trudne bo nie za bardzo chcą z nimi grać


A gdybym ot tak chciał oddać to miejsce wildzie zgodziłbym się poprostu na mecz wtedy kiedy chcieli i zebrał z łapanki skład.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
powiem Ci tak żadna zawiść tylko śmiech na sali - bo dla mnie to najzwyczajniej w świecie machlojki ;]

przypomnijcie sobie co to jest fair play.

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Hym no ja już ci inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć jeśli nie rozumiesz tego co napisane to już chyba raczej twój problem

Poczytaj kikla topiców z forum CB i zobacz ile wyzwań odrzucił T2k i zastanów się co piszesz.

Czy wolę żeby polacy byli na 1-szym miejscu tak przy okazji czy chcę żeby było czysto tak stad te moje uwagi.

Wiemy jaki poziom prezentujemy i wiemy ze i wilda i delta i HA są poza naszym zasięgiem (obecnie) to samo retro i GT.

I to nasze miejsce jest przypadkowe, ja wolę je oddać polakom czy to fair?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
phill napisał(a):
przypomnijcie sobie co to jest fair play

pl vs pl to wedlug ciebie nie jest fair play? lol

phill napisał(a):
machlojki

hehe, machlojka to mozna bylo nazwac wyczyn 2 skladow wild_a jeszcze za czasow 1942, ale w tym wypadku za duzo powiedziane bo czy mozna tak okreslic normalny mecz?

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 15:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
RedStar napisał(a):
pl vs pl to wedlug ciebie nie jest fair play? lol

to akurat jest, ale jakiś kumoterski układ dzięki któremu odnosicie korzyści ... to juz nie jest fair.
Jestem patriotą a owszem i życzę wszystkim pl klanom jak najwyższych notowań w ligach - uzyskanych dzięki czystej grze a nie układom i układzikom.
eot.

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2006, 11:49
Posty: 218
Lokalizacja: Chrzanów
to nie jest ustawianie meczu.... tylko chcec oddania ( bo wiadomo ze se lepsze klany od nas) 1. miejsca polskiemu klanowi ... kumoterski uklad?? swoja droga to my z tego zadnych kozysci niebedziemy miec imo :P

_________________
[PRGK-42] - "Succeed Or Die Trying"
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
phill napisał(a):
ale jakiś kumoterski układ dzięki któremu odnosicie korzyści ... to juz nie jest fair.

uklad? pl4fc napisalo, ze nie beda przyjmowac wyzwan od niepolskich druzyn. wilda2 jest z Polski, chca grac to zrobili challenga. Rownie dobrze mogla to zrobic jakas inna pl ekipa, ktora gra w cb w 2142 infantry, jednak jak widac nie bylo innych chetnych.

ps. nie gram w pl4fc, nie gram w wilda2, pisze to jako 'naoczny swiadek'

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, 10:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
phill gdybyś miał w sobie tyle samozaparcia to zapewne przeczytałbyś chociaz większość postów z tego topicu.

Na poczatku prosiłem wszystkie polskie klany żebyśmy nie grali w żadnych ligach bo z tego zawsze wychodza niepotrzebne kwasy jednak nie wziąłem pod uwage sytuacji która nas dotknęła jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności mianowicie że jesteśmy na 1-szym miejscu.

Wiem dokładnie jakie to zabiegi czynią teamy z pierwszego miejsca żeby się utrzymac jak najdłużej ja tak nie chcę wiem doskonale że jest kilka teamów z zupełnie innej ligi i tak się składa że w większości to polacy i jak już mam grać ze sporo lepszymi to niech to będą polacy czy tak trudno to zrozumieć.

Wilda się zgłosiła pierwsza to powiedziałem ok ale po meczu z Tex po drugie zagwarantowali mi że nie będą okupywac miejsca i jeśłi polacy zechca to zagrają z nimi.


Dodatkowo z pewną satysfakcją musze stwierdzić że dzięki tej sytuacji zmusiliśmy wilde 2 do aktywności do tej pory mieli 1 mecz w drabince od naszej rozmowy rozegrali 2 i mają ustawione następne 3, kto by pomyślał rok temu ze PL4FC zmusi do wysiłku wildę#2 (nawet w ten sposób)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
i to się chwali dramich ! :) wole żeby polskie teamy dzięki układom miały pierwsze miejsce iż jakiś plebs z t2k
dramich_wwa napisał(a):
Wiemy jaki poziom prezentujemy i wiemy ze i wilda i delta i HA są poza naszym zasięgiem (obecnie) to samo retro i GT.

niepotrzebnie nas w takim gronie umieszczasz. :oops:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2007, 02:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2005, 18:53
Posty: 39
Lokalizacja: Wejherowo
bry :D nie wiedziałem ze tu takie bujne rozmowy prowadzicie :lol: dramich przyznaj ze jestem dobry w negocjacjach :wink:

_________________
http://www.wilda.pl | #wilda
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2007, 08:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
No biorąc pod uwage że to ja mam to miejsce sporo potrafisz wynegocjować jakbym przyjął pozycje PO to w życiu byśmy się nie dogadali a to to mu nie pasuje a to znowu co innego jak baba w ciąży.

Dogadaliśmy się wreszcie wtorek 21:00 bez unlocków, fbf, 5 na 5 , tunis i cerbere.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2007, 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
Fajnie by było jakby to w hstv leciało... :]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL