Teraz jest 29 mar 2024, 16:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2007, 00:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2004, 09:27
Posty: 511
MaZZeo napisał(a):
Dlaczego serverek nasz jest pełen? To proste - jest mały i lecą mapki infrantry.

ja osobiście od kiedy serwer EA.PL ma 64 sloty, to przestałem tam bywać. IMO to jest problem.

Ale to oczywiście wasz wybór.


Mi się wydaje że to nie wina że serwer nie jest mały i nie jest infantry (bo każdy ma różne prefernecje grania...). O ile dobrze pamiętam to jak swojego czasu jeszcze jak grałem w BF2 to polskie "duże" serwery zawsze były wręcz oblegane i nie raz wbicie się na taki serwer graniczyło z cudem...

Ja osobiście lubię grać na różnych ustawieniach map (wielkość mapy, ilość graczy, infantry i nie infantry) - żeby gra była urozmaicona i dlatego brakuje mi tego właśnie "dużego" polskiego serwera który niestety świeci pustkami i mam nadzieje że przyjdzie czas że i ten serwer ruszy z kopyta...

A może jakby na tym serwie jakieś klany zaczęły robić sobie "otwarte sparingi" czy coś w tym stylu to może przyciągnęło by to graczy :?: sam nie wiem co by tu jeszcze wymyśleć/// :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2007, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Hmm, nie głupi pomysł z tym otwartymi sparingami. Nich tylko admini, albo właściciele serwera się tym zainteresują,

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2007, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sie 2005, 11:57
Posty: 24
Lokalizacja: Kraków
Ja jestem za otwartymi sparami bo jak widzę że serw pusty to nie wchodzę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2007, 21:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
ja osobiście od kiedy serwer EA.PL ma 64 sloty, to przestałem tam bywać. IMO to jest problem.


A to ciekawe bo ten serw ma 48 slotow a nie 64...

Co by nie mowic za czasow BF2(przed zniknieciem 90s) PL4FC bylo widocznym elementem serwera. Nawet jesli tylko oni wchodzili do gry to juz bylo te 20 osob, pozostali sie bez problemow dobierali. Dzis ekipy graczy maja po 3-4 graczy a wiec jesli jedna zechce zgarac to nie ma z kim(jesli pozostale nie chca tego w tym samym czasie). Dlatego latwiej o gre na mniejszych serwerach. W 2142 gra 50% mniej ludzi niz w Bf2, to tez nie jest bez znaczenia.

edit: Serwer dziala na patchu 1.25 :]

Przypominam, ze mozna pograc rowniez na mapach z dodatku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 10:17 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
Ja mam problem z patchowanie swojego serva....dostepne u was na stronie pliki do linucha nie chca sie rozpakowac...juz paru moich znajomych probowalo i dupa blada....czy jest w ktos w stanie przeslac mi dobrego patcha do servera na linuxie?O kontakt prosze na PW.Z gory dziekuje!!!

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 11:38
Posty: 1586
Lokalizacja: Żółwin
Chciałbym donieść :-), że klan PL4FC notorycznie kampuje (wchodzi piechotą, wjeżdża pojazdami) na nieprzejmowalnych flagach przeciwnika na tym serwerze. Nie zamierzam robić screenów, bo wystarczy wejść w dowolnej chwili kiedy PL4FC na nim gra.
ŻENADA. Ta gra dawno już zeszła na psy, ale to już jest po prostu śmieszne...
[/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
omg, w rulsach to nie jest zabronione wiec po co whine ?
zabijaj ich jak tam siedza, nie musisz ich szukac po mapie

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Nom tak patrze, to nic nie pisze, że nie wolno, więc skąd pretensje? Jak nie pisze, to znaczy, że wolno co nie?

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
nie JEST NAPISANE też że nie wolno czitować na przykład...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 19:28 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2006, 20:07
Posty: 363
Lokalizacja: Drawsko Pom.
look napisał(a):
Chciałbym donieść :-), że klan PL4FC notorycznie kampuje (wchodzi piechotą, wjeżdża pojazdami) na nieprzejmowalnych flagach przeciwnika na tym serwerze. Nie zamierzam robić screenów, bo wystarczy wejść w dowolnej chwili kiedy PL4FC na nim gra.
ŻENADA. Ta gra dawno już zeszła na psy, ale to już jest po prostu śmieszne...
[/url]



omg człowieczku, sam tez nie jesteś święty bo wyzywałeś nas od lam itp. jak nie byliśmy w waszej bazie. Poza tym jak wasz team nie umie przejąć jednej flagi to sorry ale co mamy robić ? Później już specjalnie się cofnęliśmy żebyście wzięli jakąś flagę bo nudno się grało.

PS co do serwa to plzz zróbcie tak aby można było zmieniać mapy i buntować sie nad komendantem :) :P

_________________
Użytkownik zbanowany. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
:shock: az zwatpilem czy dobry topic otworzylem :stupid:

look na serwerze Bf2 a takze i tu na Bf2142 nie zabranialismy nigdy baserapingu i basecampingu.

pzak chyba czytac nie umiesz bo ja wyraznie widze, ze wszystko jest tak jak napisalem to x miesiecy temu(wtedy pod bf2):

Cytuj:
You will be kicked/banned for: Team Killing, Stats Padding, Swearing, Cheating, Locking Squads when you are alone in squad and not doing your job as a Commander


gabcio nie zajmuje sie sprawami serwerowymi tego typu ale ten serwer jest rankingowy a o ile mi wiadomo rankingowe pliki serwerowe roznia sie od tych standardowych publicznych wiec szukaj dalej.

Karolix opcje glosowania wylaczylem z premedytacja. Glosowania NIGDY nie odnosily skutku(zreszta w zadnej grze wlasciwie)a tylko spamowalo to ekran. Jesli jakis komendant nie robi tego co powinien to zazwyczaj jest kickowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 21:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 11:38
Posty: 1586
Lokalizacja: Żółwin
Lailonn napisał(a):

look na serwerze Bf2 a takze i tu na Bf2142 nie zabranialismy nigdy baserapingu i basecampingu.


Aaaa racja, zapomniałem, że to nie ta gra. Na serwerze [CC] wjechanie czołgiem do bazy kończy się natychmiastowym kickiem. Ale tutaj oczywiście chodzi o nabicie sobie statsów. Wniosek z tego, że nie należy grać na tym serwerze bo po prostu szkoda nerwów :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Do wyboru masz tysiac innych... , tylko mnie smiesza takie placzki, ze ich leja po serwach.
Jezeli nie potrafi 20 osob na serwie zdjac jednej kampiacej osoby to chyba trzeba zmienic gre.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 22:14 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Lailonn napisał(a):
Karolix opcje glosowania wylaczylem z premedytacja. Glosowania NIGDY nie odnosily skutku(zreszta w zadnej grze wlasciwie)a tylko spamowalo to ekran. Jesli jakis komendant nie robi tego co powinien to zazwyczaj jest kickowany.



Lailonn ależ ile razy się spotkałem , że komendant nie spotuje etc. a o zaopatrzenie trzeba go prosić po kilka i inne rzeczy razy włącz opcję bunt nad komendantem

A kiedy ja ciebie lub Dr4go widziałem na serverze ? ciebie raz a jego wogule :stupid:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Blizzard_ napisał(a):
A kiedy ja ciebie lub Dr4go widziałem na serverze ? ciebie raz a jego wogule :stupid:


Ja nie gram w 2142 :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL