Teraz jest 29 mar 2024, 07:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sie 2007, 08:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2006, 18:50
Posty: 52
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wczoraj moja żona SMERFETKA dostała bana od JARO admina na 4um rzekomo za kampienie z dachu. Oczywiście że to nie prawda bo okolicach flagi na nabrzeżu (Camp Gibraltar) nie ma takiego nie dozwolonego miejsca.
Po prostu został zabity i zachował się jak dzieciak w piaskownicy. Z tego co wiem jest to nie pierwsza taka reakcja dzieciaka JARO. Moim zdaniem gostek nie nadaje się nawet na admina piaskownicy w przedszkolu, a ta gra jest od 16+, taki admin ośmiesza siebie i swój klan
:D

_________________
NJW MSW - oficer weteran


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 10:14 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2006, 13:26
Posty: 656
Lokalizacja: Starachowice
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 45070596e4
Nie ma się co kłócić. To nie jest chyba perm wiec sie nie martw :D

_________________
Obrazek
PL4FC- | www.pl4fc.net | #PL4FC @ Quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2006, 18:50
Posty: 52
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
W ogóle się nie martwię, scren przedstawia obóz centralny a nie nabrzeże
i powiedz jeszcze kiedy był zrobiony, z tego co wiem to bardzo dawno temu i to nie było kampienie z dachu tylko spawn na bikonie skład lidera. Więc czemu daszek dajesz tego screna po tak długim czasie który ma się nijak do wczorajszej gry czyżby jakieś kompleksy ?

_________________
NJW MSW - oficer weteran


Ostatnio edytowano 31 sie 2007, 13:00 przez hegemon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 11:05 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 02:38
Posty: 126
Lokalizacja: wawa
Od momentu jak gram na tym serwie nie widzialem Smerfetki na dachu lol co innego jak sama all flagi przejmuje to inna sprawa,cos tu jest nie tak :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 14:03 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
hegemon
1. ja zrobiłem tego ss , a daszek nabił sobie posta zal.pl :x [ nie masz prawa umieszczac czyjis ss bez wiedzy autora... :evil: ]
2. masz w lewym GÓRNYM rogu ze smerfetka zabija z rakietek gdy jest na dachu , a to już jest kamperstwo , odsyłam do tego tematu ---> http://forum.battlefield2142.pl/viewtop ... &start=570 :wink: .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 18:25 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2006, 13:26
Posty: 656
Lokalizacja: Starachowice
Nie ja zrobilem screena, tylko umiescilem go zeby nie bylo flame. Na screenie widac ze SMERFETKA zabila kogos z dachu, dostala bana na kilka dni i nic wielkiego sie nie stalo. Screen dany byl wczoraj na forum bf2142.pl a tam karaja za przeszłość :P

Blizzard ten screen to wielkie arcydzielo, ale nie pisales że jest twój.

_________________
Obrazek
PL4FC- | www.pl4fc.net | #PL4FC @ Quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2006, 18:50
Posty: 52
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Czyli wszystko jasne sory JARO i Daszek to Blizard umieścił screna sprzed kilku miesięcy tak dokładnie tylu gdy jeszcze problem z włażeniem na dachy nie był jednoznacznie rozstrzygnięty no cóż żałosne Blizzard.
(dzięki Olo)

_________________
NJW MSW - oficer weteran


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 20:12 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
hegemon dobrze sie czujesz ? nie dawał bym ss z przed kilku miesięcy... ty i twoja zona sobie ubzduraliście ze to jest z przed kilku miechów , co więcej zona cię okłamała ona wczoraj czy przedwczoraj była na tym dachu i zabiła z tej rakietki , zal ze wysuwasz pochopne wnioski .
nie musisz mi wieżyc , twój problem ale to jest prawda , zona cię okłamała ZAL <HAHAHA> ZAZDROSZCZĘ :lol:
P.S. daszek lamo , to jest nie pisana zasada ze sie umieszcza zdjęcia do pręgierza własnej roboty i jak najświeższe , zal.pl :lame: .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 20:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2006, 18:50
Posty: 52
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Nie będę z tobą polemizował, nie była ani wczoraj ani przedwczoraj po prostu w ten sposób nie gra i wszyscy którzy z nią grają mogą potwierdzić. Może kiedyś i znajdzie się scren z tobą w roli głównej to się wtedy pośmiejemy
:D

_________________
NJW MSW - oficer weteran


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2007, 20:43 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
hegemon ile razy trzeba Tobie tłumaczyć ? ona tam była i zabiła z rakietki ten ss jest świeży ... zal jaki ty jesteś cenzura , od razu uprzedzam ze nie pośmiejesz sie cenzura ze mnie kampiacego na dachu .. :stupid: .

Uapa

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2007, 03:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Blizzard_ napisał(a):
hegemon ile razy trzeba Tobie tłumaczyć ? ona tam była i zabiła z rakietki ten ss jest świeży ... zal jaki ty jesteś tępy , od razu uprzedzam ze nie pośmiejesz sie lamo ze mnie kampiacego na dachu .. :stupid: .


Blizzard a ty jak zwykle wdajesz sie w klutnie nieladnie chlopczyku :D postanowilem sobie ze kiedys cie udupie rdexem to mam drugi cel udupie cie na ss : :twisted:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2007, 08:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
hegemon napisał(a):
Czyli wszystko jasne sory JARO i Daszek to Blizard umieścił screna sprzed kilku miesięcy tak dokładnie tylu gdy jeszcze problem z włażeniem na dachy nie był jednoznacznie rozstrzygnięty no cóż żałosne Blizzard.
(dzięki Olo)


Kilka miesięcy temu nie mieliśmy informacji że rekrutujemy... Taka informacja jest góra od miesiąca - i już wtedy (a nawet dużo dużo wcześniej) problem z dachami na naszym serwie był absolutnie jasny.

hegemon napisał(a):
Wczoraj moja żona SMERFETKA dostała bana od JARO admina na 4um rzekomo za kampienie z dachu. Oczywiście że to nie prawda bo okolicach flagi na nabrzeżu (Camp Gibraltar) nie ma takiego nie dozwolonego miejsca.
Po prostu został zabity i zachował się jak dzieciak w piaskownicy. Z tego co wiem jest to nie pierwsza taka reakcja dzieciaka JARO. Moim zdaniem gostek nie nadaje się nawet na admina piaskownicy w przedszkolu, a ta gra jest od 16+, taki admin ośmiesza siebie i swój klan
:D


Pisząc tak, to raczej ty ośmieszasz siebie i swój klan... Niby dorosła i żonata osoba, a nie znając faktów na temat wieku admina frywolnie się wypowiada. Dlatego licz się ze słowami, bo to już podchodzi pod obrażanie członków klanu jak i całego klanu i chociażby za to wasz GUID mógłby dostać bana...

hegemon napisał(a):
Nie będę z tobą polemizował, nie była ani wczoraj ani przedwczoraj po prostu w ten sposób nie gra i wszyscy którzy z nią grają mogą potwierdzić. Może kiedyś i znajdzie się scren z tobą w roli głównej to się wtedy pośmiejemy
:D


Osobiście jej na dachu nigdy nie widziałem, ale parę razy zwróciłem jej uwagę, żeby wyszła z bazy PACU (gdy była w EU), ale na szczęście zawsze słuchała i wychodziła... Ogólnie to nigdy nie miałem zastrzeżeń do jej gry, no ale jak widać każdemu się może powinąć noga...

BAN jest tymczasowy... pewnie za parę dni zostanie zdjęty...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2007, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
LoL Hegemon... Ja mam całą kolekcje z 5 SSow jak Smerfetka siedzi na dachu, z tego 3 zamieściłem na forum =4UM=, więc nie zachowuj sie jak dzieciak, tylko spojrz prawdzie w oczy :P

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 22:33
Posty: 18
Dorzucę swoje 3 grosze, bo to już któryś z kolei temat w którym widzę podobne posty Blizzarda. Stary jak na mój gust gdybyś się urodził powiedzmy w latach 50 - 60 to miałbyś chyba niezłą teczkę w SB, patrząc po tym jak często starasz się znaleźć gracza który wyjdzie na dach, coś gdzieś innego wykombinuje. NIE przesadzajmy panowie, dziwię się, że dziewczyna nie dostała kicka tylko od razu bana.

Blizzard ja rozumiem, wyłapywać hackerów w BFie, ale to podchodzi pod, no właśnie, działanie bezpieki :lol: na zasadzie 'na niego/nią też coś znajdziemy'. Wyluzuj chłopie z tymi screenami, bo cały czas próbujesz kogoś udu%&^.

Wybacz jeśli Cię uraziłem, ale chciałem Ci tylko uświadomić że gra się dla przyjemności, a po przeczytaniu postu, że to jest screen Twojego autorstwa i ktoś inny nie powinien go zamieszczać, pokazuje że robisz to chyba po to żeby zdobyć jakąś aprobatę za wyłapywanie innych. To tyle ode mnie pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 16:02 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
heheh nie obraziłeś mnie , po przeczytaniu śmiałem sie co nie miara [ nie chce cię urazi nic z tych rzeczy ] , ja tam umiem sie śmiać z siebie ;] , ta dużo info miał bym w teczkach xD , po prostu jak sa zasady to wole aby sie ich przestrzegało , wkurza mnie to jak ktos mi chce wmówić ze tego nie bylo a ss masz z przed kilku miechów ... :stupid: :omg: , normalnie jak za dawanych lat '' widziałem, nie prawda ! ty niczego nie widziałeś tego nie było , tu nic się nie zdarzyło ! :lol: , a po za tym parę wykroczeń :
Obrazek - od nas na dachu...
Obrazek - od nich na dachu [ roofcamping ] nie ma co ale ss wyszedł ładnie :D .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL