Teraz jest 19 kwi 2024, 06:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Servery bf 2142
PostNapisane: 8 lut 2007, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
Jeśli gdzieś jest jakiś taki już temat to z góry sorki ale nigdzie nie widziałem czegoś podobnego więc....


Mam do was prośbe....

Napiszcie mi swoje ulubione.....Czy raczej servery na których najczęsciej gracie

Prosze o to gdyż masa serwów jest albo zbyt zapchana ludem ..... Albo tam panują głupie zasady typu [SF]Knife only - serv ... Masakra...
No więc chciałbym zagrać na serwerze który jest jakiś dobry... Według was...bo ja szukałem długo zanim coś znalazłem a tu nagle przychodzi co do czego nowy komp i wszystkie moje ulubione serwery ... znikł :? A ja nie pamiętam niestety nazwy tych serwerów....

Plis dajcie porady na jakich serverach graC :arrow: Mówie odraazu Że interesują mnie servery TITAN..I knife pistols only :D

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2007, 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
Spoxter napisał(a):
Jeśli gdzieś jest jakiś taki już temat to z góry sorki ale nigdzie nie widziałem czegoś podobnego więc....


Mam do was prośbe....

Napiszcie mi swoje ulubione.....Czy raczej servery na których najczęsciej gracie

Prosze o to gdyż masa serwów jest albo zbyt zapchana ludem ..... Albo tam panują głupie zasady typu [SF]Knife only - serv ... Masakra...
No więc chciałbym zagrać na serwerze który jest jakiś dobry... Według was...bo ja szukałem długo zanim coś znalazłem a tu nagle przychodzi co do czego nowy komp i wszystkie moje ulubione serwery ... znikł :? A ja nie pamiętam niestety nazwy tych serwerów....

Plis dajcie porady na jakich serverach graC :arrow: Mówie odraazu Że interesują mnie servery TITAN..I knife pistols only :D


to jak już się zdecydujesz czego szukasz, to może napisz swoją prośbę od nowa...
a z resztą w ogóle co to za pytanie?? każdy lubi co innego... niektózy chcą FF on inny OFF jeszcze inny nie lubią tytana... pochodź sobie po serwerach i jak ci się spodoba, to sobie go dodaj do ulubionych... mamy to robić za ciebie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 12:32 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
NA tytana ja gram na CainsLair.com, albo SUX2BU2, nno i na #4 EA DE 4NetPlayers i na #7 EA DE 4NetPlayers


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL