Teraz jest 16 kwi 2024, 11:59

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 mar 2007, 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Dostalem bana za krzyczenie,zeby goscie(w tym admin) nie siedzieli na spawnie na czerwonej fladze. N/c ;/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 mar 2007, 22:14 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2006, 17:56
Posty: 21
Lokalizacja: Kraków
A ja dostałem kicka na camp giblartar grałem unią europejska i zajeli nam wszystkie punkty więc wziołem mecha i zaczołem przejmować punkt i w tedy kick bardo miłe uczucie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
Ale jazda :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 00:42 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
to chyba nie ma sensu granie na tym servie :lol: jak nie można uczciwie grac :|

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:00 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
Cravic napisał(a):
"Serwer w rackage - ok.15 zł za slot, statpaddingowanie - chwila czasu. Być zjechanym przez scenę - bezcenne" :)

serwer jest za darmo od sponsora...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:03 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
ArchibaldPL napisał(a):
A ja dostałem kicka na camp giblartar grałem unią europejska i zajeli nam wszystkie punkty więc wziołem mecha i zaczołem przejmować punkt i w tedy kick bardo miłe uczucie


nie do mnie miej pretesje tylko do siebie... zaktualizuj sobie PB bo pewnie on cie zkickowal? ewentualnie kick za to ze serwer byl zapelniony a ktos z klanu chcial sobie pograc... :( jesli tak bylo to sorry
innej opcji nie ma!!!


Ostatnio edytowano 5 mar 2007, 11:03 przez ramzes707, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:13 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
Dakon_forost napisał(a):
Serwer wypadł właśnie z mojej listy ulubionych serwerów.

Powód ? Elegancki kick za TK jaki dzisiaj zarobiłem. Namierzyłem na mapie dwóch kolesi z tego klanu, ramzesa707 i noOlek.pl. Byli w przeciwnych teamach i statpaddingowali ostro. No to podjechałem sobie czołgiem i zdjąłem pana noOlka.pl. Za przeszkodzenie im w zabawie i robieniu odznak dostałem ww. kicka za TK. Tyle.

Mam do powiedzenia jeszcze tylko: lameriada i żal.=N_PL=


dziwne to co piszesz... ciekawe dlaczego nagle przestal twoj klan lubiec ten serwer ?? Czyzby nie od mometu kiedy zapytalem sie was czy nie macie swojego serwera, bo systematycznie wbijaliscie sie tam w 15-stu gdzie miejsc jest tylko 16 i nikt nie mogl nawet pograc sobie z mojego klanu. kupcie sobie serwer albo poszukajcie sponsora a nie zazdroscicie czlowiekowi ktory ciezko sie stara na to co ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:16 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
Blizzard_ napisał(a):
to chyba nie ma sensu granie na tym servie :lol: jak nie można uczciwie grac :|


mozna uczciwie grac... wejdz na serwer i sprobuj zagrac... zobaczysz ze to brednie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
Zar2Roc napisał(a):
Nie wydaje mi się, żebym robił coś złego, jechałem po prostu adminów z Bianchi (to nie był spawn killing).

Racja dakon, żal.=N_PL=


to jest naprawde dziwne ze tylko ten klan dostaje kicka... jesli dostales kicka to tylko dlatego ze nie bylo miejsca na serwerze dla graczy do ktorych on nalezy... uwierz mi ze napewno nie dostaje sie kicka bez powodu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 11:00 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
Dobra to chyba na tyle... Zmieszaliscie ten serwer z blotem... chyba zarezerwuje jednak te sloty dla graczy co zmiejszy ilosc odwiedzajacych na serwerze... ale to nie zmieni tego ze beda kicki podczas wchodzenia gracza z zarezerwowanym slotem.
wiec zapraszam na serwer i przekonajcie sie sami czy to byly historie wyssane z palca czy moze prawda...
nastepnym razem prosze o screen'y a nie tylko slowa rzucane na wiatr

_________________
Call of Duty


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 11:59 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
ArchibaldPL napisał(a):
A ja dostałem kicka na camp giblartar grałem unią europejska i zajeli nam wszystkie punkty więc wziołem mecha i zaczołem przejmować punkt i w tedy kick bardo miłe uczucie


ty dostales bana a nie kicka... jak sie ma po 4 minutach gry ponad 100 pk to sie dostaje bana bo jest to nie mozliwe 25 pk na minute 0,5 pk na serkunde to co my stalismy w rzedzie a ty nstrzelales??????? :shock:
bez przesady... a oto twoja najlepsza runda Best Round
732 nastepnym razem zrobie screena i wysle do EA a to najlepsza runda najlepszego gracza na swiecie bf KAIN Best Round
167 on chyba nie oszukuje???

Przyjmijmy ze serwer byl ustawiony na 800 ticketow czas niokreslony na runde,fakt walczyliscie jakies 6 godzin bez przerwy.Tylko wytlumacz mi jedna zecz jak tak moglo by byc skoro serwer rankingowy musi spelnic takie warunki:

Min Players: 16 - serwer musi być odpalony na minimalnie 16 slotów
sv.password = puste - serwer rankingowy nie może posiadać założonego hasła
sv.numPlayersNeededToStart = (6 dla maxPlayers 16, 10 dla 32, 10 dla 64)
sv.spawnTime 15
sv.manDownTime 15
sv.ticketRatio 100
sv.teamRatioPercent 100
sv.punkBuster 1 - pukbuster musi być włączony
Zakaz odpalania modów np. Infantry
Zakaz modyfikowania map lub wgrywania niestandardowych

regulamin tutaj zeby nie bylo ze klamie albo oszukuje znowuhttp://www.ea.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?src=serverpolicies

znam osobiscie takich jak ty i moglbym sobie robic tyle punktow bo wiem jak to dziala (kiedys EA sie za was wezmie) ale tego nie robie mozesz sobie sprawdzic mam biedne statystyki- ramzes707

jestem czysty wiec niech nikt mi nic nie zarzuca i patrzy na siebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
HAHA, sam mnie gościu skickowałeś, bo Ci kumpla do statszenia ubiłem.
Zresztą naucz się posty pisać na forum, bo tylko moda zdenerwujesz.

A wracając do tematu. Nie odwracaj kota ogonem kolego, bo mój post tutaj jest o waszym statszeniu i moim kicku za przeszkadzanie Wam.


ramzes707 napisał(a):
dziwne to co piszesz... ciekawe dlaczego nagle przestal twoj klan lubiec ten serwer ?? Czyzby nie od mometu kiedy zapytalem sie was czy nie macie swojego serwera, bo systematycznie wbijaliscie sie tam w 15-stu gdzie miejsc jest tylko 16 i nikt nie mogl nawet pograc sobie z mojego klanu.


Znowu HAHA. Serwer jest publiczny i nie masz prawa z niego nikogo wyrzucać jeśli nie łamie zasad. Tak jest w regulaminie serwerów rankingowych.

ramzes707 napisał(a):
kupcie sobie serwer albo poszukajcie sponsora a nie zazdroscicie czlowiekowi ktory ciezko sie stara na to co ma.


Serwer mamy, ale służy do celów wewnątrz klanowych. Mówisz zazdrościmy ??? Czego mamy zazdrościć ?? Serwera rankingowego ?? A my jesteśmy w większości klanem 4fun, więc gramy na ffa i serwer nam nie potrzebny (są też inne powody, ale nie rozmawiamy teraz o PL4FC-)

A tak przy okazji, PL4FC- ma, bądź co bądź, dużo większe osiągnięcia od Was. ;)

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
Dakon_forost napisał(a):
HAHA, sam mnie gościu skickowałeś, bo Ci kumpla do statszenia ubiłem.
Zresztą naucz się posty pisać na forum, bo tylko moda zdenerwujesz.

A wracając do tematu. Nie odwracaj kota ogonem kolego, bo mój post tutaj jest o waszym statszeniu i moim kicku za przeszkadzanie Wam.


ramzes707 napisał(a):
dziwne to co piszesz... ciekawe dlaczego nagle przestal twoj klan lubiec ten serwer ?? Czyzby nie od mometu kiedy zapytalem sie was czy nie macie swojego serwera, bo systematycznie wbijaliscie sie tam w 15-stu gdzie miejsc jest tylko 16 i nikt nie mogl nawet pograc sobie z mojego klanu.


Znowu HAHA. Serwer jest publiczny i nie masz prawa z niego nikogo wyrzucać jeśli nie łamie zasad. Tak jest w regulaminie serwerów rankingowych.

ramzes707 napisał(a):
kupcie sobie serwer albo poszukajcie sponsora a nie zazdroscicie czlowiekowi ktory ciezko sie stara na to co ma.


Serwer mamy, ale służy do celów wewnątrz klanowych. Mówisz zazdrościmy ??? Czego mamy zazdrościć ?? Serwera rankingowego ?? A my jesteśmy w większości klanem 4fun, więc gramy na ffa i serwer nam nie potrzebny (są też inne powody, ale nie rozmawiamy teraz o PL4FC-)

A tak przy okazji, PL4FC- ma, bądź co bądź, dużo większe osiągnięcia od Was. ;)


Ja nie podwazam waszych osiagniec... Jestescie dobrymi graczami to fakt... Ale chlopie to ja decyduje kto na serwerze gra gra, ja jestem za niego odpowiedzialny i ja go administruje. Serwer jest na nasze potrzeby a nie na twoje i jesli ktos z naszych graczy chce na niego wejsc a serwer jest zajety to ma prawo usunac z niego kogos w tym ,przypadku mogles to byc ty, sorrki za to... :(

Druga sprawa to nabijanie statystyk, jesli tak bylo jak mowisz to pokaz mi sreena ,bo chyba zrobiles, jako dowod... i czepiaj sie kolegi z gornego postu ten to sobie nabija staty... czekam na nastepne obelgi pod moim adresem...
Tak na marginesie. Ja nie mam nic do twojego klanu- tylko nie wbijajcie sie na serwer w 15...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Pozwólcie że napisze coś w naszym imieniu:

Jak zapewne wiecie że w 2142 jest taka cecha że można dodac gościa do listy ulubionych a ponieważ jest nas sporo zazwyczaj sie to kończy tym ze wypełniamy serwer - tak to jakoś samo wychodzi czasem dla nas jest to równiez uciązliwe.

Co do kicków dla robienia miejsca - nie mam żadnych zastrzeżeń (ja bym tego nie stosował) ale żeczywiście macie do tego prawo

Natomiast naganne jest wykopanie kogoś z serwera za to ze nakrył admina z "organem w ręku" no chyba ze chcecie się oficjalnie przyznać to napiszcie na serwerze "statpadding allowded"

Tak się złożyło że byłem akurat na serwerze który nie był pełny więc nie był to kick dla zrobienia miejsca dakon owszem zrobił TK z premedytacją na statszącym kompanie, wiec wystarczy zapytać swojego kumpla co on takiego robił.


I tak na przyszłość dostaniecie screeny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, 13:33 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
dramich_wwa napisał(a):
Pozwólcie że napisze coś w naszym imieniu:

Jak zapewne wiecie że w 2142 jest taka cecha że można dodac gościa do listy ulubionych a ponieważ jest nas sporo zazwyczaj sie to kończy tym ze wypełniamy serwer - tak to jakoś samo wychodzi czasem dla nas jest to równiez uciązliwe.

Co do kicków dla robienia miejsca - nie mam żadnych zastrzeżeń (ja bym tego nie stosował) ale żeczywiście macie do tego prawo

Natomiast naganne jest wykopanie kogoś z serwera za to ze nakrył admina z "organem w ręku" no chyba ze chcecie się oficjalnie przyznać to napiszcie na serwerze "statpadding allowded"

Tak się złożyło że byłem akurat na serwerze który nie był pełny więc nie był to kick dla zrobienia miejsca dakon owszem zrobił TK z premedytacją na statszącym kompanie, wiec wystarczy zapytać swojego kumpla co on takiego robił.


I tak na przyszłość dostaniecie screeny.


Wlasnie sprawdzilem demosa z calego weekendu. Dlaczego ty tez klamiesz. Przeciez cie na serwerze nie bylo...
Czyz nie??
Nie wiem jaki jest w tym sens, wy nie musicie na niego wchodzic. Serwer i tak jest pelny wieczorami i calymi weekendami wiec o czym to swiadczy?? Ze z serwerem jest wszystko ok?? Nie mam ochoty sluchac tych bredni. Pozdrawiam i zycze milej gry...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL