Teraz jest 28 mar 2024, 15:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 kwi 2009, 23:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
Odkopywanie jest glupie bo trzeba przewaznie przeczytac kilka stron wątku żeby zobaczyć o co biega. A jak masz jakieś pytanie to załóż nowy topic, a nie że później najezdzacie na wiare "poszukaj sobie na forum"(i owszem odpowiedz jest ale gdzieś w środku tematu). Jak mają przekopywać sterty stron to sie nie dziwie, ze nie szukają. Nie mowie tu o wszstkich bo czasami faktycznie znajduję sie głupole co kupują Battlefielda 2142 Demo za 50 zł :) :lol: :lol: :lol:
A i apropo wątpie żeby ktoś czekał na odp. więcej niż 1 miesiąć a co dpoiero 2 lata O.o

MikeOl_PL ogolnie zaczoł się bawić w odkopki bo to nie 1 wątek z przed kilku lat który wykopał....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2009, 07:26 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2009, 22:00
Posty: 67
odkopywanie jest dobre bo ciągle ktoś zakłada nowy temat i się tu niezły bałagan zrobi. a na serwerach niemieckich się żadko grać da ponieważ oni mają jakiś klan pilotów i raz tam grałem i mnie tak kosili że sie grać nie dało to poszłem na inny serw


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2009, 10:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
Tak jak ktoś załży nowy temat to jest wszystko jasne, i nie trzeba szukać o co w 10 stronicowym wątku chodzi. Nie wiem gdzie ty masz bałagan ? :omg:


De gustibus non est disputandum


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2009, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 20:59
Posty: 147
cień2025 napisał(a):
odkopywanie jest dobre bo ciągle ktoś zakłada nowy temat i się tu niezły bałagan zrobi. a na serwerach niemieckich się żadko grać da ponieważ oni mają jakiś klan pilotów i raz tam grałem i mnie tak kosili że sie grać nie dało to poszłem na inny serw


RZADKO
POSZEDŁEM
Zapamiętaj to lub idź do szkoły! :evil:

_________________
http://matura2009.edu.pl/przecieki_maturalne_2009


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL