Teraz jest 28 mar 2024, 19:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:09 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Normalne jest, ze koleś ogarnia latadło - gunshipa i przejmuje bazę unosząc się nad nią :) po prostu przeciwny team był zbyt zajęty sobą, lub nieogarnięty aby go zdjąć z powietrza :D
Wiesz, mogłeś strzelać i nie zabić go, bo:
a) strzelałeś z dużej odległości nie celując -> PPM (prawy przycisk myszy)
b) Twoje strzały wychodziły z pozycji stojącej, nie celując
c) im dłużej strzelasz tym rozrzut jest większy przez co większość amunicji mogło wybrać wolność w apokaliptycznym powietrzu w okół Ciebie, a nie w pancerzu wroga :D
d) miałeś lagi
E) ===> grałeś przeciwko ogarniętemu graczowi, gdyż wybrał krylova a nie unlocki ==> wymasterował się w krylovie => jest bogiem na serwerze i go nie dotkniesz nawet granatem, serio :D

btw. serwer jaki miał ping, to jest ten => #GHF# Berlin Server ? :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Blizzard_ napisał(a):
c) im dłużej strzelasz tym rozrzut jest większy przez co większość amunicji mogło wybrać wolność w apokaliptycznym powietrzu w okół Ciebie, a nie w pancerzu wroga :D

Tylko on grał supportem, a jeśli się nie mylę im dłużej strzelasz jako support tym mniejszy jest rozrzut. Tylko, że trzeba kucać i nie biegać jak szalony, bo celownik będzie wariować.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2011, 12:35
Posty: 113
Lokalizacja: Poznań
Ostatnio KosmosHR miał cheta że go na mapie nie pokazywało. Stoje i celuje, a on mnie z kosy w plechy.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 22:05 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 21:21
Posty: 6
normalne jest ze koleś ogarnia latadło, gunshipa? pisz po polsku :) ale to był serwer bez pojazdów jakichkolwiek, mapa giblartar serwer nie pamiętam, co do strzelania w plecy bez efektu to bylo z odległości około 10 metrów , kucniety bylem i trafiałem bo miałem czas sie ustawić, centralnie w plecy dostawał i ciągnąłem do góry w główkę, obrócił się, strzał i leże.
Kolejna sprawa to ze z góry z nieba na mapie giblartar lecą zolnierze mumie, stoją i sie nie ruszają, można na nich cwiczyc kose :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL