Teraz jest 29 maja 2024, 01:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2003, 23:09
Posty: 437
Lokalizacja: Warszawa
W momencie kiedy rusza sparingi mecze, o wszystkich wydarzeniach związanych z reprezentacją będzie imformawał Stefan, ponad to napewno bedzie można oglądać transmisje na live bot'ie na ircu oraz niektóre mecze w transmisji na żywo na tsn lub innym servisami z takimi transmisjami.

_________________
Obrazek
The eye sees only what mind is prepared to comprehend.


Ostatnio edytowano 2 sty 2006, 02:39 przez Kaspar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Kaspar napisał(a):
lub innym sevrviosie z takimi transmijami.


Kaspar sobie juz chyba chlapnal :lol: 8)

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:41 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Yhh... przestaję rozumieć tą scenę, a szczególnie "tych wielkich" - Wilda i UKF.

Piszemy, że nie pasuje nam skład - macie pretensje...
Chcecie żeby napisać osobowo - to napisałem - macie pretensje...
To jest w końcu Team Poland czy Team Wilda&UKF Poland :?:
Dlaczego tylko Wilda i UKF bronią tego składu, podczas gdy cała reszta ma to w dupie lub próbuje coś wskórać (m.in. ja) :?:

st3f4n napisał(a):
Tomas "leszcza" to sobie w klanie poszukaj...

Znalazłem, wpisał się parę postów pod twoim - OceloT :P
Opieram się na pierwszej wersji składu... W takim razie po co jesteś w TP jak nie grasz :?: założę się, że jak ta repra coś osiągnie to będziesz się tym chwalił na prawo i lewo, że byłeś w składzie (a nie zagrałeś ani razu).

Co do innych oceniających mnie na podstawie jednej wypowiedzi na temat "leszcza" Bennego - oceniam go na podstawie tego co grałem z nim w Vietnama, jeśli od tego czasu poczynił postępy to gratuluje... Jednak z drugiej strony ciekawi mnie to dlaczego jednak go usunięto :?:
Poza tym dlaczego o znajomości Benn'ego piszą mi tylko gracze Wilda i Zbawca :?:

@ Maniac - a co ty ku**a za przeproszeniem wiesz o mnie :?:
Żeś mnie rozśmieszył :lol: Ty naprawdę, albo jesteś tak zarozumiały i widzisz tylko swoją boskość, albo jesteś zwykłym gówniarzem, który jedyne co widział w życiu to komputer i BF :lol:

RedStar napisał(a):
a jak według ciebie powinien wyglądać ten "idealny" skład?

Wywaliłbym tych dwóch i dodał 3-4 graczy z Enclave i PRGK-42.

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
zalosny jestes ...

ps. Benny i inni nie zostali usunieci tylko zrezygnowali sami przez takich jak TY ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 19:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
st3f4n napisał(a):
zalosny jestes ...

ps. Benny i inni nie zostali usunieci tylko zrezygnowali sami przez takich jak TY ...

Ty też... z nimi czy bez nich... Przynajmniej pozostali Ci co chcą i mają gdzieś takich jak Ja...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 19:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Tom@s napisał(a):
Ty też... z nimi czy bez nich... Przynajmniej pozostali Ci co chcą i mają gdzieś takich jak Ja...


W języku polskim "ja" pisze się z małej litery tak na marginesie. Nie dotyczy megalomanów.

JUHA - miło mnie zaskoczyłeś swoim postem - widać są jeszcze ludzie którzy są w stanie zrozumieć argumentacje przeciwnej (nomen omen) strony. Wesołego sylwestra.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 19:49
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
Tomas można by ci niby tłumaczyć pewne oczywiste wydawało by się rzeczy, można by się nawet zapytać kogo to obchodzi czy mnie znasz, czy też nie. Tylko po co? Jestes w sumie tylko i aż 'scenowym pajacem', kolesiem który nigdy nic w tej grze nie osiągnął i nie osiągnie (poza wyżej wymienionym ). Nie mam pojęcia czemu się udzielasz w tym topicu, skoro skład już dawno jest ustalony i umawiane są pierwsze sparingi. Twoja wypowiedź odnośnie Stefana i Maniaca utwierdza mnie w przekonaniu że twoim motywem jest po prostu zazdrość...

Generalnie patrząc na twoje wypowiedzi....żal, po prostu żal...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Tom@s napisał(a):
Yhh... przestaję rozumieć tą scenę, a szczególnie "tych wielkich" - Wilda i UKF.
blabla

A ja przestaje rozumiec tych malutkich - FSPQR (no chyba ze Tomas wypowiada sie nie jako cl) i reszte bulgaczacych tu i owdzie.
Jedyna druzyna ktora moze sie tu czuc niedoceniona, nie wzieta pod uwage etc etc, to enclava, ktora z sobie znanych powodow nie prostestuje (nie, nie doszukiwac sie ataku, tutaj go nie ma). A reszta czego chce?
Pisze tu trzeciego posta i po raz trzeci napisze to samo:
Nie pasuje sklad? Zaloz swoj, pozbieraj ludzi, zoorganizuj, napisz do admina nc, zagracie meczyk wylonicie lepszy team.
Nie dostales sie do nc i uwazasz ze jest to blad? Napisz do Ethana, zapewne da sie z tym cos zrobic.
A piszac ********* na forum osiagnac sie nic nie da.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 19:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
bennybranco napisał(a):
Tomas można by ci niby tłumaczyć pewne oczywiste wydawało by się rzeczy, można by się nawet zapytać kogo to obchodzi czy mnie znasz, czy też nie. Tylko po co? Jestes w sumie tylko i aż 'scenowym pajacem', kolesiem który nigdy nic w tej grze nie osiągnął i nie osiągnie (poza wyżej wymienionym ). Nie mam pojęcia czemu się udzielasz w tym topicu, skoro skład już dawno jest ustalony i umawiane są pierwsze sparingi. Twoja wypowiedź odnośnie Stefana i Maniaca utwierdza mnie w przekonaniu że twoim motywem jest po prostu zazdrość...

Generalnie patrząc na twoje wypowiedzi....żal, po prostu żal...

:lol:

Może i nic nie osiągnąłem i nie osiągnę, może i moje wypowiedzi śmieszą Ciebie i Twoich kolegów z piaskownicy, może masz to gdzieś, a może i nie... Ja przynajmniej mam satysfakcję z tego, że spotkałem zajebistych ludzi (pozdro FS, SPQR, FSPQR, enclave, spam), że potrafię z tej gry wynieść trochę zabawy oraz z tego, że takie buraki jak Ty obrażają się i mają dużo do powiedzenia "w swojej obronie" jak się coś o nich powie czy napisze. :lol:

Co do "scenowego pajaca" to moja radość nie zna granic, nawet sobie w podpis wstawiłem, żeby więcej osób to widziało... W avatarek też sobię wstawię pajacyka, mogę :?: :lol:
Widzisz dla mnie nie ma to znaczenia czy tak o mnie myślisz czy nie, bo to jest tylko gra, a Ty traktujesz to jak całe życie...


aha... żeby ładnie zakończyć tą jakże udaną konwersację chciałbym Ci zwrócić uwagę, że nawet nie potrafisz napisać mojego nicka poprawnie... i jak napisał mój leszcz klanowy kończę tą dyskusję "bo z nimi nigdy się nie dogadasz", życząc Ci szczęśliwego nowego roku i więcej luzu oraz humoru :]

Hynol napisał(a):
W języku polskim "ja" pisze się z małej litery tak na marginesie. Nie dotyczy megalomanów.

:oops: :oops: :oops: :wink:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Szczesliwego Nowego Roku ;-) Tomas ty to dopiero krecisz tematy :twisted:. Wesolego Sylwka :wink:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Maniac napisał(a):
Ethan caly czas pisal :) ze to nie jest finalny squad... bylo minelo :) ale mam jedno pytanie - prawko zdajesz? :) czy to taki "tick nerowy z ta (L) :D?

1. Ethan rozpisal sie dopiero po ataku na niego 8) a po drugie napisal ze powolal sklad i ze go powiekszy... ale czy powiekszy go o dodatkowe osoby z UKFu, Wildy czy z innego klanu nie podal 8) Poprostu chodzi mi o to ze moglby napisac chociaz troche (bo wiem ze wszystkiego kapitan nie mowi) jakie ma plany i dlaczego wybral 4 takich graczy a nie innych. Nie musi mi oczywiscie opowiadac o kazdej osobie z osobna 8) ale np ja chcialem wiedziec czemu wybrano 4 osoby z UKFu a nie z innego klanu np. i odpowiedzi udzielil mi dopiero Zbawca na 18 stronie 8) a tak przez 17 stron chodzily mi rozne pytania po glowie 8) Wiem ze normalnie nawet w pilce noznej trener nie zawsze mowi co i jak, ale mimo wszystko bylby to krok w strone reszty sceny gdyby nasz trener co nieco nas wtajemniczal w swoje wybory 8) i tyle 8) Ja jestem poprostu ciekawski czlowiek :wink:
2. Z tym (L) to takie zboczenie stadionowe :wink: nieuleczalne :wink:
Jak to mowia: "Urodzilem sie w Warszawie, (L)egie kocham, (L)egie slawie" 8)
3. Szczesliwego Nowego 8)

Hynol napisał(a):
JUHA - miło mnie zaskoczyłeś swoim postem - widać są jeszcze ludzie którzy są w stanie zrozumieć argumentacje przeciwnej (nomen omen) strony. Wesołego sylwestra.

Dzieki, rowniez Szczesliwego Nowego 8)

I w ogole wszystkim osobnikom z naszej sceny i tym z ktorymi mam "kose" i tym z ktorymi mam "zgode" :wink: Zycze Szczesliwego Nowego Roku 8)

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Ostatnio edytowano 31 gru 2005, 20:33 przez JUHA, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
Obrazek





Udanego sylwestra 8)

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2003, 14:40
Posty: 1793
Lokalizacja: Wejherowo
Pewnie nie było by tego problemu gdybym nadal grał w dignitas, pepelu w enclave, a młody niewiem gdzie bo ciągle klany zmienia :D Wszyscy byli by happy ;) No ale wyszło jak wyszło, trzeba się z tym pogodzić :)

Happy New Year, i zamknijcie juz ten topic :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sty 2006, 05:42 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
Ze strony glownej dowiedzialem sie o NC w BF2 :)
Przeczytalem pierwsza i ostatnia strone tego topiku :)

Fajnie tu macie w tym bf2 :)

Zycze wszystkim szczesliwego nowego roku.

P.S Dajcie sobie spokoj z tym NC i tak do niczego nie dojdziecie. Nie ma odpowiednich ludzi do tego tak jak kiedys. Przypomnijcie sobie jak to bylo z lososiami, przypomnijcie sobie tych wspanialych ludzi :) pieknych i odwaznych :) w lsniacych shermanach, ryczacych B17. Ehh wzruszylem sie :)

nic ide pomyslec jak wyczyscic samochod :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sty 2006, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Tom@s napisał(a):
Może i nic nie osiągnąłem i nie osiągnę,

Widzisz trzeba wierzyc w siebie , jednak ci sie cos udalo-twoj nick bedzie rozpoznawany jeszcze bardziej na "scenie", w jakims stopniu wplynales na sklad TP. Gratulujemy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL