Teraz jest 24 kwi 2024, 04:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2006, 21:41 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
news na głównej... :)

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2006, 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Mam pytanie do TP :) Wiem ze zaczeliscie rozgrywac juz sparingi (widzialem przynajmniej na Warbocie ze szukacie :wink: ) to czy jest szansa, zeby podawac ich wyniki w tym temacie :?: Oczywiscie jezeli to nie jest zadna tajemnica 8)

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2006, 22:46 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2003, 14:23
Posty: 418
Lokalizacja: Poznań
JUHA napisał(a):
Mam pytanie do TP :) Wiem ze zaczeliscie rozgrywac juz sparingi (widzialem przynajmniej na Warbocie ze szukacie :wink: ) to czy jest szansa, zeby podawac ich wyniki w tym temacie :?: Oczywiscie jezeli to nie jest zadna tajemnica 8)


Sadze ze jakis moderator mogl by zalozyc osobny dzial :) i tam all wrzucac - wyniki i inne itp itd.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 00:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Nie mamy takich uprawnien - to lezy w gestii adminow

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Wszystkiego najlepszego chlopaki, skopcie im tylki. Oby ten TP nie skonczyl sie tak zle jak poprzedni w 1942, w ktorym nieszczesliwie "bralem udzial" :roll: .
Zycze duzo trenow, duzo cierpliwosci i czasu wolnego wiem, ze sie przyda.

Ethan: Mam nadzieje, ze wiesz, ze poprzedni kierownik TP (franio, ktorego zreszta pozdrawiam), po totalnym fiasku, szybko wyemigrowal gdzies daleko, za granice Z NIEWIADOMYCH powodow... :twisted: :lol:

ps. Za duzo spamu w tym spamie :| sory, ale calego tematu nie jestem w stanie przeczytac :P.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Oczywiscie o wszystkich poczynaniach TP bede informowal ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
st3f4n napisał(a):
Oczywiscie o wszystkich poczynaniach TP bede informowal ...

Mam rozumiec ze sparingow rowniez :?: :) Bylbym wdzieczny 8)

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2006, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
oczywiscie ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 02:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2005, 12:35
Posty: 60
Lokalizacja: Sieradz
sorki , że pytam w tym temacie , ale ja i koledzy z Polish Fighters Team przez większość czasu trwania naszego klanu (szósty rok idzie) graliśmy w DBHD.Nieskromnie pochwalę nas , że przez ponad rok byliśmy liderami na polskiej scenie i w dużej mierze członkowie naszego klanu tą scene tworzyli.Klan CQF powstał znacznie później ale większość liderów tego klanu jest nam doskonale znana , nie tylko z serwerów ale również osobiście (byli naszymi gośćmi na zlocie w Sieradzu w 2005 roku i w 2004 roku w Pile na zlocie organizowanym przez SLS . Po przeczytaniu informacji na bfcentral o składzie TP ,dowiedzieliśmy się , że łącznikiem między sceną a Tp , jest kolega Stefan z bardzo dużym doświadczeniem wyniesionym z Delty. Z czystej ciekawości chcielibyśmy się spytać pod jakim nickiem funkcjonował na scenie DBHD.

_________________
Pozdrawiam Romek Stępniewski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 05:03 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Z takim pytaniem powinieneś skierować się do mnie na gg, a nie na forum, bo sprawa mojej przeszłości nie jest do poruszania na forum, pozatym to jest forum BF2 ClanBase, a nie z Archiwum X BHD :P
Co do BHD góralem pod różnymi nickami, masz prawo mnie nie pamiętać, ponieważ Wasz klan nie grał już w tą grę, jak to tłumaczyliście za dużo cheaterów. Jeżeli tak bardzo interesuje cię to ile grałem w BHD, to odpowiem, ze od prawie 2 lat. Przez ten czas poznałem scene polska jak i europejska i nabralem "sporego" doświadczenia. Mam nadzieje, ze te info ci wystarczy.

nie pozdrawiam

PS. tak na marginesie, piszesz DBHD, a powinno pisac sie DFBHD, mam nadzieje ze pamietasz chociaz pelna nazwe gry ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
nie mieszajcie tego tematu z jakims szitem...

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 08:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2005, 12:35
Posty: 60
Lokalizacja: Sieradz
st3f4n napisał(a):
Z takim pytaniem powinieneś skierować się do mnie na gg, a nie na forum, bo sprawa mojej przeszłości nie jest do poruszania na forum, pozatym to jest forum BF2 ClanBase, a nie z Archiwum X BHD :P
Co do BHD góralem pod różnymi nickami, masz prawo mnie nie pamiętać, ponieważ Wasz klan nie grał już w tą grę, jak to tłumaczyliście za dużo cheaterów. Jeżeli tak bardzo interesuje cię to ile grałem w BHD, to odpowiem, ze od prawie 2 lat. Przez ten czas poznałem scene polska jak i europejska i nabralem "sporego" doświadczenia. Mam nadzieje, ze te info ci wystarczy.

nie pozdrawiam

PS. tak na marginesie, piszesz DBHD, a powinno pisac sie DFBHD, mam nadzieje ze pamietasz chociaz pelna nazwe gry ...


Sorki , że nie bezpośrednio. Dopiero teraz "załapałem" możliwość napisania bezpośrednio do Ciebie , a strona Cqf-u z adresem jaki posiadam się nieotwiera.Zadałem proste pytanie, otrzymałem prostą odpowiedź , nie rozumiem dlaczego opatrzoną złośliwością "niepozdrowienia". Nie mam zamiaru wałkować tematu , żałuje , że zadałem pytanie ,przepraszam za umieszczenie niewłaściwego skrótu. Bez odbioru

_________________
Pozdrawiam Romek Stępniewski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 09:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2005, 15:30
Posty: 46
Lokalizacja: Wawa - Bielany
Powodzenia TP, wszyscy liczymy na Wasz dobry występ i 3mamy kciuki )mam nadzieję że wszyscy hehe).

A teraz pozostaje czekać na pozytywne niusy z występów i przygotowań :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 10:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
co to za człowiek ten stefan??!!...juz obrasta w piórka..nie tak powinien sie zachowywyac łącznik sceny z Teamem...Romek zadał kulturalnie proste jak drut pytanie a ten nie potrafi prosto odpowiedziec tylko jeszcze sie odgraża...BTW scena tez chciała by poznać historie stefana..(ale chyba po tej wypowiedzi juz nie ma co poznawac)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2006, 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2003, 13:50
Posty: 471
Lokalizacja: Łodz
nie bylo lepszego(w DFBHD) zucha jak byl stefan burczy mucha. :lol:

a tak na serio to uwazam ze ten czlowiek sie nie nadaje do laczenia czegokolwiek. Ciagle jakies afery z jego udzialem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL