Teraz jest 28 mar 2024, 17:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Wracajac do tematu Team Poland, ruszyl oficjalny kanal IRC'a, na ktorym bedzie mozna bot'owa relacje z meczu, oraz skontaktowac sie z czlonkami TP.

#teampoland.bf2


Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Czyli rozumiem ze jak ktos nie umie jezdzic czolgiem albo latac heli to moge pakowac mu srut w d*** Question sorry takie uzasadnienie mnie nie przekonuje... Rolling Eyes Musisz miec powod dosc dobry zeby zropbic tk... to ze medyk Ciebie nie wyleczy to dobry powod zeby mu poslac kulke Question


Tak. Uwazam, ze jesli jakas lama, ktora nie potrafi grac np w helikopterze bierze go po raz 30 i mimo prosb by uczyla sie latac offline anie na serwie dalej robi to samo to takie TK uznaje za sluszne. Bo takie zachowanie jest rownie nie mile widziane w swiecie BF2(a tego typu ogolnie w grach) jak TKowanie. Tylko, ze ja po tym tk odplacilem "dlug wobec teamu" wymiatajac wroga(nastepne 3 rundy nikt nie wsiadal do heli, co najwyzej gunner i to czekal az ja wsiade)

Cytuj:
to tyle z mojej strony, nie bede pisal na priv bo temat dawno sie skonczyl.


A jednak powinienes bo tu zacznie sie dyskusja nie na temat a nie moge atakow na moja osobe pozostawic bez wyjasnienia.

Co do mozliwosci "sklusznego tk". CO jesli biega za toba gosciu i rzuca ci flashe uniemozliwiaajc ci gre. Czy TKniecie go(kickowanie jest nie wykonalne na FFA) bedzie straszna rzecza? Watpie. Czy jesli ktos bedzie ci sie podkladal pod pojazdy to TK tez jest zle?

Cytuj:
hm... zaledwie ?? fajna samoocena Smile mnie kicknęli "aż" 5 razy... ale mniejsza z tym...


Tak tylko ty masz naliczniku 80h a ja 227h do tego twoim ulubionym pojazdem jest czolg a moim heli a tu roznice w mozliwosci przypadkowego tk sa diametralnie rozne. Obliczylem, ze majac moj czas gry twoich tk bedzie tylko o 100 mniej niz moich. Dodajmy zaliczanie pilotowi Tk na gunnerze gdy sie rozbije o cos lub ktos o niego(szczegolnie w poprzednich wersjach gry) Dodajmy 4x wiecej czasu w samolocie niz ty(a to baardzo TK zerna maszyna) i stad wynik, ktory i tak jest niski ;] AAA zapomnialbym o podkladaniu sie ludzi pod heli i samoloty bys nie wystartowal(ja i tak wtedy startuje) podczas gdy pod czolg nikt sie nie podklada...

jakos slabo znasz realia Bf2 jak widac...ALe na prawde to nie miejsce na takie dyskusje. Chcesz to zaloz jeden z drugim o mnie oddzielny topic. Moge nawet wyslac poczta autografy(za pobraniem)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:05 
A co z tym nieszczesnym medykiem ktory Cie nie uleczyl :?: bo taki przyklad tez podales...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
to na gorze to ja :oops: zapomnialem sie zalogowac :oops: Dlug wobec teamu ale nie wobec gracza ktorego zabiles... nie kazdy wymiata tak jak Ty... ale kazda osoba ma prawo gry, nie wazne na jakim poziomie gra... jak nie odpowiada to zawsze masz wiele innych sewerow...

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Ostatnio edytowano 6 sty 2006, 00:16 przez JUHA, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:15 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
JUHA daruj sobie, dla wielkiego zbawiciela serwerów rankingowych - tępiciela lam na serwach - każde TK jest uzasadnione, bo "działam w dobrej wierze dla drużyny".

Lailonn, naucz się wreszcie, że serwery FFA są dla ludzi, wszystkich! Nie tylko dla klanowców, którzy potrafią grać. Jak chcesz grać tylko z tymi co potrafią grać to zbierz ekipę, zahasłujcie serwer i nawalajcie ile wlezie. Jak nie potrafisz grać FFA, bo jakaś lama bierze po raz n-ty śmigłowiec i go rozwala, to albo zmień serwer albo w ogóle daj sobie spokój z grą. Twoje umyślne TK nie będzie wcale szanowane, bo nikt tego nie zauważy, że zabiłeś lamę, rozwalającą po raz kolejny helikopter... pff
Co do czasu gry spędzonym na serwerach rankingowych to gratuluję Ci wyniku, tylko że nie dla wszystkich statsy w BF2 to powód do oceny gracza, bo nabijać statystyki (czy to w heli czy w czołgu) to każdy głupi potrafi...
Wystaw choć raz nosa poza serwer rankingowy. Potrafisz zagrać tak, dla przyjemności, bez statsów :?: Wątpię...


ps. nie zamykajmy tego tematu, będzie dla potomnych :lol:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
To z ty medykiem to w grze americas army gdzie zycie sie liczy. W bf2 nie bardzo ;] I tam bardzo nie mile widziane jest olewanie roboty przez medyka. Ale nie gracie w AA wiec nie ma co tu dyskusji prowadzic.

Cytuj:
Lailonn, naucz się wreszcie, że serwery FFA są dla ludzi, wszystkich! Nie tylko dla klanowców, którzy potrafią grać.


Wreszcie? Czemu mowisz tak jakby to mialo dluuga historie ? A wlasnie sa dla wszystkich wiec jedna osoba rozwalajaca heli o ziemie co 10s jest czyms co tu wytknales...

Cytuj:
Jak chcesz grać tylko z tymi co potrafią grać to zbierz ekipę, zahasłujcie serwer i nawalajcie ile wlezie.


Gdybys grywal ze mna na FFA to bys wiedzial, ze dosc czesto zdarza mi sie dawac innym graczom rady. Wrecz pomaagc im sie uczyc np biorac noobka na gunnera, ktory chcoiaz ni choleren ietrafia to probuje. Zginalem tak wiele razy-wystawiajac "noobkom" cel- ale mam nadzieje, ze ich czegos to nauczy i byc moze gdy sie spotkamy za miesiac to juz bede z jego gunnerowania zadowolony. Ilu innych ludzi na FFA tak sie zachowuje?

Cytuj:
Twoje umyślne TK nie będzie wcale szanowane, bo nikt tego nie zauważy, że zabiłeś lamę, rozwalającą po raz kolejny helikopter... pff


Czego oczy nie widza tego sercu nie zal. Wiec sprawa jednak nie ejst taka "straszna" skoro poza jednym tk nie pluje na chat

Cytuj:
Co do czasu gry spędzonym na serwerach rankingowych to gratuluję Ci wyniku, tylko że nie dla wszystkich statsy w BF2 to powód do oceny gracza, bo nabijać statystyki (czy to w heli czy w czołgu) to każdy głupi potrafi...


Statsy to nie powod do oceny? Pokaz mi dobrego gracza z ujemnym K/D. Owszem liczy sie zgranie etc(dlatego nikt nie zwraca uwagi na staty na klanowkach) ale na ffa gdzie dbasz tylko o wlasny nos ten argument odpada. Statsy nabijac kazdy glupi umie? No sry ale porownujac nasze staty wychodzi, ze jestem lepszy nawet w czolgu, ktory jest TWOIM ulubionym pojazdem a ja go wrecz nie nawidze...

Cytuj:
Wystaw choć raz nosa poza serwer rankingowy. Potrafisz zagrać tak, dla przyjemności, bez statsów Question Wątpię...


Poza rankingowymi serverami zawsze grywam duzo klanowek. Nigdzie tez nie mowilem nic o statsach(dopiero teraz) i grywam na FFA tylko dla przyjemnosci. gram na rankingowych FFA bo lubie jasne, klarowne zasady. A na zwyklych rozne rzeczy sie dzieja. Zreszta dzieki temu widze, ktory element gry musze dopracowac. Jednak nie gram dla statsow bo gdybym gral to czy bym specjalnie tkowal? Chociaz w sumie robie to baardzo sporadycznie.

Moze ta arcy ciekawa dyskusja zostanie odlowiona do oddzielengo topicu? Tak dla potomnych co bym byl bardziej slawny :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
eh... Lailonn, z Tobą to jak z dzieckiem :lol:
Co do nieszczęsnego czołgu, to Ja praktycznie nie jeżdżę sprzętem. Sorry, w ogóle nie gram prawie na FFA, bo przez takich jak Ty odechciewa się grać...

pff.. skończmy to, bo nie warto... :lol:

Pozdrawiam

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Powiadaja, ze zawsze jest sie dzieckiem...swoich rodzicow ;] Zreszta to ty mnie zaatakowales(w sumie juha zaczal) a nie ja ciebie wiec widze trenujesz na mnie styl bycia z twojego podpisu :D


ps. warto, warto. ja tam mam ubaw ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 01:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 15:35
Posty: 157
Lokalizacja: Warszawa
Chłopcy. Cisza. Pomyliliście tematy.
Jak nie przestaniecie, będzie kara. Przyjdzie pan moderator i będzie zły. A wicie że moderator ma wielkie kły..... :D

Już Panowie darujcie sobie. O co tu się spierać. 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 09:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Tak szczerze to juz jest zły :-)
Przywołuję Was do porządku, w szczególności:
Dr4go, Wojtas, Lailonn, Juha... to nie temat do prania brudów i prywatnych wycieczek.
St3fan napisał kilka słów o sobie i winniśmy mu za to podziękować, co niniejszym czynie.

OT proszę na priva albo do HP.
Resztę postów proszę pisać w temacie albo posypią się bany.

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Czy beda gdzies umieszczane wczesniej informacje na temat daty roznych sparingow a nastepnie i meczy :?: :) bo z checia posiedze na Ircu TP, ale mimo wszystko przydalaby sie wiedza wczesniej apropo jakiegos sparingu zeby go nie przegapic 8) Z gory dziekuje za odpowiedz 8)

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Mysle ze obecne sparingi sa po to aby sie zgrac itp. i narazie nie bedzie takowych relacji "live" na IRC-u (wszystko sie moze zmienic :) ) co do meczy oficjlanych mysle ze napewno bedzie mozna takowe relacje ogladac.
Co do meczy oficjalnych napewno bede podawal terminy.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Ok dzieki 8) i w takim razie czekam na oficjalne mecze 8)

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL